PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواب نسبتا سنگین

اره باو
01-08-2013, 10:42
سلام.مشکل من اینجاس که مثلا ساعت 12 شب میخوابم و ساعت رو ساعت 5 تنظیم میکنم ولی میبینم تقریبا ساعت9 بیدار میشم صدا کردن اسمم توسط اسمم هم فایده ای نداره(در صورتی که بعضیا هستن از کنارشون رد میشی یا اروم هم حرف میزنی بلند میشن) سر ساعت دلخواه بیدار نمیشم،خواهشا نگین برو دکتر اگه میشه راه حل های ساده در اختیارم بزارین.

parsa_2012
01-08-2013, 12:38
سلام.مشکل من اینجاس که مثلا ساعت 12 شب میخوابم و ساعت رو ساعت 5 تنظیم میکنم ولی میبینم تقریبا ساعت9 بیدار میشم صدا کردن اسمم توسط اسمم هم فایده ای نداره(در صورتی که بعضیا هستن از کنارشون رد میشی یا اروم هم حرف میزنی بلند میشن) سر ساعت دلخواه بیدار نمیشم،خواهشا نگین برو دکتر اگه میشه راه حل های ساده در اختیارم بزارین.

اتفاقا منم اینطوری بودم ولی خودبه خود تو سربازی بهترشدم الان دیگه تا ساعتم زنگ میخوره بیدار میشم

Abdolreza2012
01-08-2013, 16:18
منم خوابم سنگینه
جوری که تا 8 ساعت نخوابم به زور بیدارم میکنن
ولی بعد از اینکه 8 ساعت خوایم کامل شد بعدش صدام کنن راحتتر بیدار میشم
+

5 ساعت خواب ( یعنی از 12 شب تا 5 صبح واقعا کمه )
هر کسی باید 8 بخوابه تا بتونه راحت بیدار شه و خوابه کاملی داشته باشه

+
شما باید عادت کنید که یکم زودتر بخوابید تا بتونید صبح زودتر بیدار شید مثلا ساعت 11 بخوابید طرفای 7 تا 8 صبح باید راحت بیدا شید
درست همون حرفی که دوستمون زد تو سربازی به این چیز عادت خواهیم کرد

اره باو
02-08-2013, 05:31
اتفاقا منم اینطوری بودم ولی خودبه خود تو سربازی بهترشدم الان دیگه تا ساعتم زنگ میخوره بیدار میشم
یعنی شما میخوای بگی سربازی چیز توپیه؟:n21:

منم خوابم سنگینه
جوری که تا 8 ساعت نخوابم به زور بیدارم میکنن
ولی بعد از اینکه 8 ساعت خوایم کامل شد بعدش صدام کنن راحتتر بیدار میشم
دقیقا منم همنیطوریم

هر کسی باید 8 بخوابه تا بتونه راحت بیدار شه و خوابه کاملی داشته باشه
خوب شما به من بگو چطوری اعضای دیگر خانوادم یه یه صدا زدن ساده بیدار میشن؟ها؟حتی 2-3 ساعت از خوابشون نمیگذره

شما باید عادت کنید که یکم زودتر بخوابید تا بتونید صبح زودتر بیدار شید مثلا ساعت 11 بخوابید طرفای 7 تا 8 صبح باید راحت بیدا شید
اینم فایده ای نداشته.

Arash4484
02-08-2013, 13:02
خواب عمیق برای سلامتی بخصوص مغز نیازه و خواب سبک چیز چندان جالبی نیست(مگر در شرایط جنگی!)
همچنین سحرخیزی فرمول خیلی خاصی نداره و با رعایت کردن و ممارست و تمرین روی اراده از خواب برخواستن بدست میاد.
یک زنگ ساعت درست و حسابی هر کسی را از خواب بیدار میکند و باقی سعی ما در بوت شدن است!
سعی کنید بجای اینکه یکمرتبه از 9 صبح به 5 صبح سوییچ کنید، یک ساعت یک ساعت بیدار شدن و زنگ ساعت خود رو بجلو بکشید...

اره باو
03-08-2013, 07:07
داداش اگه با زنگ ساعت بیدار میشدم که نمیومدم اینجا در ضمن من هیچ کنترلی رو خوابم ندارم که میگین از فلان ساعت تا فلان ساعت بخواب و...

Alamate Soal
03-08-2013, 10:45
شما بايد اول براي كم خوني و هيپوتيروئيديسم و ... معاينه بشين. به نظر من به يه پزشك عمومي مراجعه كنين تا آزمايش ها رو بنويسه و معايننه كنه بهتره .

Abdolreza2012
03-08-2013, 14:00
شما بايد اول براي كم خوني و هيپوتيروئيديسم و ... معاينه بشين. به نظر من به يه پزشك عمومي مراجعه كنين تا آزمايش ها رو بنويسه و معايننه كنه بهتره .

کم خونی با سنگین خوابی رابطه داره؟؟
هيپوتيروئيديسم همون تروئیده یا منظرتون یه چیز دیگس؟؟

supermax15
03-08-2013, 14:16
چه خوب من ساعت 3 شب میخوابم ولی هر روز صبح توسط کهنه فروش ها و میوه فروش های وانتی که با بلندگو داااااد میزنن بلند میشم

اره باو
03-08-2013, 22:54
عزیز حالا نمیشه بدون ازمایش گرفتن کاریش کرد.؟

شـیـفــو
03-08-2013, 23:08
یکی از راه های تنظیم خواب ( و بقیه مخلفات بدن ) ورزش هست ، تنظیم دم ودستگاه بدنتو ردیف میکنه بعد 5-6 ماه انگار یه تون آپ کامل کردی .
منم قبلا همینطوری بودم جوری که صبح ها برای مدرسه داداشم با لگد میزد بهم بیدار نمیشدم بعد دستشو خیس میکرد میمالید به گردنم ( :n21: )
چندبار ازین بلاها سرت بیاد درست میشی .

raana
04-08-2013, 00:12
عزیز حالا نمیشه بدون ازمایش گرفتن کاریش کرد.؟

حتما باید آزمایش بدی دوست عزیز........

مخصوصا برای تیرویید که در صورت اختلال داشتن از روی جواب آزمایش میشه میزان مصرف دارو برای درمان رو مشخص کرد.....

اره باو
05-08-2013, 03:59
یکی از راه های تنظیم خواب ( و بقیه مخلفات بدن ) ورزش هست ، تنظیم دم ودستگاه بدنتو ردیف میکنه بعد 5-6 ماه انگار یه تون آپ کامل کردی .منم قبلا همینطوری بودم جوری که صبح ها برای مدرسه داداشم با لگد میزد بهم بیدار نمیشدم بعد دستشو خیس میکرد میمالید به گردنم ( :n21: ) چندبار ازین بلاها سرت بیاد درست میشی .داداش من وضعیتم طوریه که بعد از کمی ورزش کردن حتی پیاده روی بدنم درد میکنه

Iloveu-ALL
05-08-2013, 14:47
آیا تنظیم نبودن تیرویید میتونه تو سنگینی خواب تاثیر گذار باشه؟

NOR-1
05-08-2013, 14:50
داداش من وضعیتم طوریه که بعد از کمی ورزش کردن حتی پیاده روی بدنم درد میکنه

به خاطر بی تحرکیه
من هم اولین بار که ورزش سنگین شروع کردم همراه با سردرد، حالت تهوع ،سرگیجه ، کوفتگی بدن، درد های مفصلی، بی اشتهایی همراه بود و بعداً درست شد

شـیـفــو
06-08-2013, 05:01
ببین عادت خیلی موثره .
من یه دوست میوه فروش داشتم سه تا داداش بودند ، یکیشون رفت شهرستان ازدواج کرد ، حدود دوماه تا برگرده من کمکشون می کردم ، ساعت دو تا 3 صبح میرفتیم میوه میگرفتیم تا 3.5 صبح می آوردیم مغازه بعد می خوابیدیم تا 6.5 ، حالا 7 کرکره رو میدادیم بالا تا 9 شب ، ساعت 10.5 خواب بودیم دوباره تا 2.5 که پاشیم راه بیوفتیم بریم .
یه هفته اول احساس می کردم دارم میمیرم :n07:، سرما هم خورده بودم خیلی بهم فشار می اومد اما بعدش دیگه عادت کردم جوری که تا چند روز بعد از اینکه کارم تموم شد و داداششون برگشته بود منم هر شب ساعت 2.5 بیدار می شدم .

8nights&7days
06-08-2013, 12:38
دوست عزیز شما باید بدن خودتون رو بهتر بشناسید
منظورم اینه که بدونید روزانه چند ساعت خواب براتون کافیه.
مثلا برادرم 6 ساعت خواب براش کافیه
خودم 8-9 ساعت
یکی می بینید که 5 ساعت
یکی 10
یکی...
.....
البته همون جوری که دوستان گفتن حتما آزمایش بدید