PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی کمک کنه این اطلاعات واسم خیلی مهمه

askari5555
01-08-2013, 00:57
سلام به همه دوستان من یک درایو رو در وینوز 7 64 بیت فرمت کردم حالا هرکاری میکنم تا اطلاعاتش برگرده چیزی به جز چند فایل به اسمهای tracking.log $rapair و 4 ..5 تا فولدر مثل lost faile 1 , deep scan , system volume information با 5 تا برنامه امتحان کردم ولی تقریبا همشون همین جواب رو دادن در یکی از برنامه ها(active partion recover) مدت 4 ساعت طول کشید تا یک سری اطلاعات رو در یک هارد اکسترنال کپی کند ولی بعد از تمام شدن کارش دیدم هارئ خالیه ولی مطمعنم چیزی رو کپی میکرد درایو پاک شدم 180 گیگ اطلاعات داشت که تقریبا پر بود یکی کمک کنه این اطلاعات واسم خیلی مهمه من از برنامه های getBackData ICare Format.Recovery.v2.1 Recover4all POR Recover My Files Active partition Recovery-pro Active Unformat Pro استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم بازم راهی هست متاسفانه اطلاعاتم کاملا شخصیه و نمیتونم لپ تاپ رو بیرون بسپرم من واقعا در عجبم من قبلا از این نرم افزارها استفاده میکردم و معمولا هم جواب میگرفتم ولی الان هیچ نمیدونم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javan01
01-08-2013, 01:19
برنامه handy recovery را تست کن برای من قبلا جواب داده اینم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_RNT
01-08-2013, 08:30
من هم اشتباهی یک درایو رو فرمت کردم ولی تونستم با easus partition recovery بازیابش کنم.خیلی آسون و سریعه و خوب جواب میده \ارتیشن رو کاملا بازیابی میکنه.
میتونی از وبسایت خودش بگیری چون رایگانه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه کمک خواستی بگو تا راهنماییت کنم.

askari5555
01-08-2013, 22:17
من هم اشتباهی یک درایو رو فرمت کردم ولی تونستم با easus partition recovery بازیابش کنم.خیلی آسون و سریعه و خوب جواب میده \ارتیشن رو کاملا بازیابی میکنه.
میتونی از وبسایت خودش بگیری چون رایگانه.
اگه کمک خواستی بگو تا راهنماییت کنم.

آقا مرسی از لطفت
میشه نجوی استفاده از این برنامه رو بهم بگید
من اطلاعات از روی یک درایو (G) پاک شده یعنی فرمت شده
اگه ممکنه روش کار با این نرم افزار رو بهم بگید مرسی

Ali_RNT
02-08-2013, 12:16
بعد از نصب برنامه آن را اجرا کن و partition recovery رو انتخاب کن.
بعد از اجرای برنامه دیسکی که میخوای رو انتخاب کن.
گزینه ی اول رو انتخاب کن.
بهتره complete را انتخاب کنی.
صبر کن تا هارد رو کامل اسکن کنه.بعد درایوی که میخوای بازیابی کنی رو انتخاب کن و بعد اخطار میده که یکی از پارتیشن ها حذف خواهد شد.منظورش همون درایو g هست که فرمت شده.اگه اطلاعاتی روی g جدید داری کپی کن روی درایو دیگه و proceed رو انتخاب کن.مشکلی پیش نمیاد.درایو g جدید رو پاک میکنه و g قبلی رو جایگزین میکنه.تیک همه درایو هایی که از قبل بودن و مشکلی ندارن رو بذار و تیک درایو جی بعد از فرمت رو بردار و تیک درایو جی قبلی که مشکل داشت رو بذار.مشکلی پیش نمیاد اگه درایو رو تغییر سایز نداده باشی.

askari5555
03-08-2013, 15:04
عزیز دستت درد نکنه فقط یک نکته رو متوجه نشدم
من پارتیشن رو حذف و یا با درایو دیگه ای جمع نکردم مثلا به درایو دیگه ای اضافه نکردم و فقط فرمت کردم
قسمت آخر نمیدونم تیک رو روی درایو g بگذارم یا بردارم؟؟؟
مرسی از کمکت

askari5555
04-08-2013, 15:11
چرا دکمه proceed همیشه خاموشه وکار نمیکنه؟

Ali_RNT
04-08-2013, 18:27
این دکمه بعد از کامل شدن اسکن فعال میشه.