PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد.........!

mansour.m
31-07-2013, 08:58
سلام

من یه سیتم قدیمی دارم میخوام ببینم میتونم راش بندازم یا نه
مشکل از هاردشه ظاهرا
رفتم اکس پی نصب کنم اول پارتیشنارو عوض کردم 2-3 بار تلاش کردم رو درایو C جدید ویندوز بریزم ولی درس فرمت نمیشد گیر میکرد (رو همون قسمت فرمت صفخه آبی نصب ویندوز رو 99 یا 100 درصد)
بعد یه بار امتخان کردم رو D ویندوز نصب شد سیستم بالا اومد چند تا نرم افزار ریختم و همه دراوا رو از رو ویندوز فرمت کردم (غیر درایو ویندوز مسلما :)
بعد چون به دلایلی ختما میخواستم ویندوز رو C نصب باشه خواستم دوباره ویندوز بریز اول که اصن همون مرحله اول اول صفحه آبی نصب گیر میکرد بعد چند تا ریستارت یه دفه سیستم اصن هاردو برا بوت تشخیص نمیداد
پشیمون شدم گفتم ما به همون درایو D راضیم :n02: ولی حالا موقع بوت شدن این ارورو باز میده:
NTLDR Dll is missing
Alt+Ctrl+Del For Restart

دیگه امیدی به این سیستم هست؟ راهی بدون عوض کردن هارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید که طولانی شد میخواستم دقیق بگم که شکا راحت و مطمئن جواب بدین

پیشاپیش از تمام کسایی که دقیق و با حوصله جواب میدن ممنونم:n16:

EXTREME
31-07-2013, 09:13
سلام

من یه سیتم قدیمی دارم میخوام ببینم میتونم راش بندازم یا نه
مشکل از هاردشه ظاهرا
رفتم اکس پی نصب کنم اول پارتیشنارو عوض کردم 2-3 بار تلاش کردم رو درایو C جدید ویندوز بریزم ولی درس فرمت نمیشد گیر میکرد (رو همون قسمت فرمت صفخه آبی نصب ویندوز رو 99 یا 100 درصد)
بعد یه بار امتخان کردم رو D ویندوز نصب شد سیستم بالا اومد چند تا نرم افزار ریختم و همه دراوا رو از رو ویندوز فرمت کردم (غیر درایو ویندوز مسلما :)
بعد چون به دلایلی ختما میخواستم ویندوز رو C نصب باشه خواستم دوباره ویندوز بریز اول که اصن همون مرحله اول اول صفحه آبی نصب گیر میکرد بعد چند تا ریستارت یه دفه سیستم اصن هاردو برا بوت تشخیص نمیداد
پشیمون شدم گفتم ما به همون درایو D راضیم :n02: ولی حالا موقع بوت شدن این ارورو باز میده:
NTLDR Dll is missing
Alt+Ctrl+Del For Restart

دیگه امیدی به این سیستم هست؟ راهی بدون عوض کردن هارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید که طولانی شد میخواستم دقیق بگم که شکا راحت و مطمئن جواب بدین

پیشاپیش از تمام کسایی که دقیق و با حوصله جواب میدن ممنونم:n16:

این ارور مال پاک شدن یکی از فایل های سیستمی است ببینید میتونید روی درایوD دوباره ویندوز بریزین ؟
بعد که وارد ویندوز شدین یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

mansour.m
31-07-2013, 13:22
این ارور مال پاک شدن یکی از فایل های سیستمی است ببینید میتونید روی درایوD دوباره ویندوز بریزین ؟
بعد که وارد ویندوز شدین یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

اصن سیستم دیگه به زور بوت میشه ولی همون دفه قبل که ویندوز نصب کرده بودم Defraggler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کرده بودم وضعیت سیستمو نوشته بود Good

EXTREME
31-07-2013, 17:19
اصن سیستم دیگه به زور بوت میشه ولی همون دفه قبل که ویندوز نصب کرده بودم Defraggler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کرده بودم وضعیت سیستمو نوشته بود Good

هارد رو به یک سیستم دیگه بزنید که هارد داره و با اون نرم افزاری که گفتم یک عکس بدین
با یک پاور دیگه هم سیستم رو تست کنید