PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل باقیمانده شارژ و می دزده؟!!

hes25
30-07-2013, 22:19
سلام به همه

آقا من یک مشکل بزرگ دارم (حدود یه ساله که اینطوریه) اونم اینه که وقتی شارژ دو تومنی میریزم می و هزار تومن و برای Gprs استقاده می کنم فرداش می بینم می نویسه باقیمانده حساب شما 800 تومن ...پس فردا 700 تومن و چند روز بعد مینویسه شما هیچ شارژی ندارید!!؟....این درحالی هست که من فقط برای اینترنت از گوشیم استفاده می کنم و نه sms می زنم نه با کسی صحبت می کنم و نه هیچی دیگه...خیلی هم به اون باقیمانده دو تومن اول نیاز دارم چون من هفته ای یه دونه روزانه استفاده می کنم و نمی تونم هر دفعه دوباره دو تومن شارژ پر کنم که...این خیلی ظلم هست!

راهی هست که اون باقی پولم هدر نره؟

D E M O N
30-07-2013, 22:56
درود
از نعرفه استفاده مبکنی؟
گوشی های به اصطلاح هوشمند به طور اتوماتیک با اینترنت دریافت و ارسال دارند که باید غیرفعال کنید
اولین باره همچین چیزی میشنوم...

hes25
30-07-2013, 23:02
سلام
بله از تعرفه هزار تومنی روزانه استفاده می کنم

چطوری باید غیر فعال کنم که پولم و ندزدن من بلد نیستم فقط برای اینترنت گوشی گرفتم (برای تماس از تلفن خونه استفاده می کنم )

و یه سوال دیگه اینکه ایرانسل پیامک میده از رو پولمونم کم میکنه؟!!!!

من نمی خوام برام اصلا پیام تبلیغاتی بیاد چکار کنم؟

D E M O N
30-07-2013, 23:19
توی اندروید که این شکلی غیرفعال میشه
تنظیمات ... بی سیم و شبکه ... شبکه های موبایل ... تیک گزینه " داده فعال باشد " رو بردارید
دفعه بعد حتما وصل کنید
سوال دوم تون هم بعضی پیامک ها عمومی ارسال میشن که هزینه براتون نداره ولی مثلا مسابقه ها که اگه فعال کرده باشین هزینه داره
هر پیامک 75 تومن بود به گمانم...
برای غیرفعال سازیش هم باید با 700 تماس بگیری.

hes25
30-07-2013, 23:41
سلام
با 700 تماس میگیرم نمی دونی کدوم شماره هست؟ من حالیم نمیشه زیاد gprs هم یکی دیگه برام فعال کرد
دستت درد نکنه

italia88
31-07-2013, 23:54
سلام به همه

آقا من یک مشکل بزرگ دارم (حدود یه ساله که اینطوریه) اونم اینه که وقتی شارژ دو تومنی میریزم می و هزار تومن و برای Gprs استقاده می کنم فرداش می بینم می نویسه باقیمانده حساب شما 800 تومن ...پس فردا 700 تومن و چند روز بعد مینویسه شما هیچ شارژی ندارید!!؟....این درحالی هست که من فقط برای اینترنت از گوشیم استفاده می کنم و نه sms می زنم نه با کسی صحبت می کنم و نه هیچی دیگه...خیلی هم به اون باقیمانده دو تومن اول نیاز دارم چون من هفته ای یه دونه روزانه استفاده می کنم و نمی تونم هر دفعه دوباره دو تومن شارژ پر کنم که...این خیلی ظلم هست!

راهی هست که اون باقی پولم هدر نره؟

درسته برای منهم همین اتفاق میفته دزدی توی روز روشنه
منم از سیم ایرانسل فقط نت استفاده دارم
من 12 تومن شارژ میکنم یه بسته 10 تومانی یه ماهه فعال میکنم بقیه شارژ رو که 1400 تومن میشه رو به مرور بیخودی کم میکنه تا صفر شه
من جدیدا شارژ باقیمانده رو برای اینکه سگ خور نشه انتقالش میدم به دوستام :n05:

italia88
31-07-2013, 23:59
درود
از نعرفه استفاده مبکنی؟
گوشی های به اصطلاح هوشمند به طور اتوماتیک با اینترنت دریافت و ارسال دارند که باید غیرفعال کنید
اولین باره همچین چیزی میشنوم...

حرف شما درسته و گوشیهای هوشمند بطور اتوماتیک با نت تبادل دارند و اگه کسی حواسش نباشه براش هزینه میاد ولی این برای من که بسته یک ماهه خریدم و شارژ جی پی آر اسی هم فوله نباید اتفاق بیفته چون هر سند و ریسیوی که داشته باشم در قالب همون 2 گیگ ماهیانه باید باشه و پس شکی نیس که دارن کلاه سر مشترکا میزارن :n03:

mehdisarvari
29-08-2013, 18:15
مطمئنن شما تو مسابقه ايرانسل شركت كردين اونم واستون سوال ميفرسته هي كم ميكنه
...در جواب اون دوستمون كه ميگه گوشي خودش از اينترنت استفاده ميكنه بگم كه ....مگه شما 24 ساعته وصلين ....يا قطع ميكنين

italia88
30-08-2013, 10:57
مطمئنن شما تو مسابقه ايرانسل شركت كردين اونم واستون سوال ميفرسته هي كم ميكنه
...در جواب اون دوستمون كه ميگه گوشي خودش از اينترنت استفاده ميكنه بگم كه ....مگه شما 24 ساعته وصلين ....يا قطع ميكنين

من از سیم ایرانشلم فقط برای نت استفاده می کنم و چون میدونم مسابقاتشون فقط سره کاریه دو سه ساله تو هیچ مسابقاتی شرکت نکردم
در این که ایرانشل باقی مانه شارژ رو میدزده شکی نیس :n05:

italia88
30-08-2013, 10:58
سلام
با 700 تماس میگیرم نمی دونی کدوم شماره هست؟ من حالیم نمیشه زیاد gprs هم یکی دیگه برام فعال کرد
دستت درد نکنه

صحبت با 700 سره کاریه بری یه دفتر خدماتی کارت زودتر راه میفته