PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد svchost

kiar
30-07-2013, 18:55
سلام

مدتیه که پروسس svchost.exe از اینترنت استفاده میکنه و شارژ اینترنتم همینطوری داره مصرف میشه و من نمیتونم جلوشو بگیرم.

دو تا ویندوز دارم که یکیش آپدیت چند ماه پیش بود و یکیش تا همین ماه آپدیته. این دو تا ویندوز رو روی PC و لپ تاپم نصب کردم که تو هر دو ویندوز و سیستم موقع اتصال به نت پروسسهای svchost

از اینترنت استفاده میکنن موقعی که End‌ میکنم اینترنتم درست میشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره شروع میشن و وقتی هم که تو فایروال قرارشون میدم اینترنت کلا قطع میشه!!!

واقعا کلافه شدم و نمیدونم چیکار بکنم اساتید اگه راه حلی به ذهنشون میرسه لطفا کمک کنن!

یادم رفت بگم که آپدیت ویندوز غیر فعاله و همه نرم افزارهای هر دو سیستمم رو پاک کردم و هارد PC رو به کل فرمت کردم.

Beta
30-07-2013, 21:52
یــه اسکن کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kiar
30-07-2013, 23:53
واسه اسکن ویروسه؟ اگه واسه ویروسه هاردم رو فرمت کردم فک نکنم به درد بخوره! ضمنا الان رو سیستمم Kaspersky Pure 3.0 آپدیت شده ریختم و فول اسکن کردم.

*Batman*
31-07-2013, 05:08
کنترل ترافیک (Network Monitor) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Svchost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
31-07-2013, 10:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmadreza.gh
31-07-2013, 17:08
سلام
svchost ویروس نیست، از فایل های اجرایی خود ویندوزه که موقع اتصال به اینترنت هاست های کامپیوتر رو مدیریت میکنه، گاهی خود مرورگر که داره آپدیت میشه هم ترافیک رو مصرف میکنه، گزینه آپدیت مرورگر رو غیر فعال کنید.