PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : xperia z یا نوت 2

hossienmoein
30-07-2013, 18:34
بچه بین این دو نا گوشی موندم ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا بدون تعصب کمک راهنمایی کنید. خودم نظر نوت 2 هست اما xperia z هم نمیدونم خوبه یا نه از عزیزانی که با این دو گوشی کار کردن خواهمندم راهنمایی کنن
با تشکر

Mehran-King
31-07-2013, 00:30
بچه بین این دو نا گوشی موندم ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا بدون تعصب کمک راهنمایی کنید. خودم نظر نوت 2 هست اما xperia z هم نمیدونم خوبه یا نه از عزیزانی که با این دو گوشی کار کردن خواهمندم راهنمایی کنن
با تشکر

با سلام خدمت شما دوست عزیز ، شما باید بسته به نیازتون گوشی مورد نظرتون رو خریداری کنین! اگه گرافیست و یا دانش آموز/دانشجو هستین و یا اینکه بیشتر اوقاتتون رو با نوشتن می گذرونین نوت 2 میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه! مثلا ببینین اکسپریا زد قابلیت هایی داره که نوت 2 نداره! یا اینکه نوت 2 قابلیت هایی داره که زد نداره! شما باید بسته به نیازتون گوشی مورد نظرتون رو خریداری کنین! برای مقایسه دو گوشی میتونین از بخش نقد و بررسی گوشی های فوق ذکر شده در تاپیک های دیگر استفاده کنین. موفق باشین...

maziarzar
02-08-2013, 19:17
با تشکر
اولویت ها وانتظاراتتون چیه؟؟؟