PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نکاتی که در هنگام خرید گوشی((( galaxy s4 ))) باید رعایت کنم تا کلاه سرم نره چی هست؟

siamak_kh
30-07-2013, 18:16
نکاتی که در خرید گوشی((( galaxy s4 ))) باید رعایت کنم تا کلاه سرم نره.

1) شنیدم که این گوشی مدل تقلبی هم داره، چگونه میشه اصل رو از تقلبی تشخیص داد.؟
2) (خیلی مهم) : تشخیص تقلبی بودن باطری گوشی و یا هدست به چه صورت است.اسم و مدل هدست چی هست؟
3)گارانتی خاورمیانه و گارانتی اینترنشنال و مایکروتل و سامتل ،چه تفاوت هایی با هم دارند، و اصلا گارانتی و بدون گارانتی بودن گوشی خیلی مهم است؟با توجه به تفاوت قیمت حدود 200 هزار تومانی.
4) از کجا بفهمم که گوشی قبلا استفاده نشده.
5)کدی که برای تست گوشی استفاده میشود چی هست؟
6)و کلا هر نکته دیگری که در هنگام خرید باید رعایت کنم تا بعضی از فروشنده های نه چندان محترم جنس مورد دار ،بهم نیندازند،رو ممنون میشم بیان کنید.

Mehran-King
31-07-2013, 00:43
نکاتی که در خرید گوشی((( galaxy s4 ))) باید رعایت کنم تا کلاه سرم نره.

1) شنیدم که این گوشی مدل تقلبی هم داره، چگونه میشه اصل رو از تقلبی تشخیص داد.؟
2) (خیلی مهم) : تشخیص تقلبی بودن باطری گوشی و یا هدست به چه صورت است.اسم و مدل هدست چی هست؟
3)گارانتی خاورمیانه و گارانتی اینترنشنال و مایکروتل و سامتل ،چه تفاوت هایی با هم دارند، و اصلا گارانتی و بدون گارانتی بودن گوشی خیلی مهم است؟با توجه به تفاوت قیمت حدود 200 هزار تومانی.
4) از کجا بفهمم که گوشی قبلا استفاده نشده.
5)کدی که برای تست گوشی استفاده میشود چی هست؟
6)و کلا هر نکته دیگری که در هنگام خرید باید رعایت کنم تا بعضی از فروشنده های نه چندان محترم جنس مورد دار ،بهم نیندازند،رو ممنون میشم بیان کنید.

با سلام ، دوست عزیز با توجه به رعایت اصل قانون کپی برداری نمیتونم نکات نوشته شده در سایت زیر رو اینجا قرار بدم خودتون میتونین به انجمن زیر مراجعه کنین، امیدوارم به دردتون بخوره... موفق باشین...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]