PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CPU برای مادربورد

gomnam23
30-07-2013, 16:28
سلام بر دوستان.
مادربورد فعلی من Gygabite GA-8I915P Duo هستش و cpu حال حاضرم هم 3 گیگا هرتز هستش.
میخواستم اگه بشه در حد 250-300 هزارتومن یه cpu معرفی کنید که به مادر بوردم بخوره و پرفورمنس مناسبی هم داشته باشه. ممنون

Ali*Reza
30-07-2013, 17:52
سیستم شما از سوکت قدیمی 775 هست که ارزش ارتقا نداره و پیشنهاد میکنم در صورت امکان کل سیستم رو ارتقا بدین.
پردازنده های این سوکت احتمالا نوش در بازار به سختی پیدا میشه. میتونین به فکر خرید پردازنده کارکرده و دست دوم باشین.
مشخصات دقیق پردازنده فعلیتون چیه؟

white boy
30-07-2013, 17:52
دوست عزیز سیستم شما قدیمی شده و باید به فکر یک سیستم جدید باشید . که با هزینه ای که می خواهید بکنید نمیشه سیستم جدیدی گرفت پیشنهاد میکنم بودجه رو افزایش بدید .
این مادر بردی که شما دارید رو نمیشه ارتقا داد .
لینک پردازنده های پشتیبانی شونده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gomnam23
30-07-2013, 19:07
سیستم شما از سوکت قدیمی 775 هست که ارزش ارتقا نداره و پیشنهاد میکنم در صورت امکان کل سیستم رو ارتقا بدین.
پردازنده های این سوکت احتمالا نوش در بازار به سختی پیدا میشه. میتونین به فکر خرید پردازنده کارکرده و دست دوم باشین.
مشخصات دقیق پردازنده فعلیتون چیه؟

ممنون، میخواستم بدونم که سوکتهای جدیدتر از 775 چی هست، چند نوع سوکت الان موجوده تو بازار، چون احتمالن بخوام قطعات رو دست دوم خرید کنم
الان هم intel pentium4 3.06Ghz دارم

دوست عزیز سیستم شما قدیمی شده و باید به فکر یک سیستم جدید باشید . که با هزینه ای که می خواهید بکنید نمیشه سیستم جدیدی گرفت پیشنهاد میکنم بودجه رو افزایش بدید .
این مادر بردی که شما دارید رو نمیشه ارتقا داد .
لینک پردازنده های پشتیبانی شونده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون، احتمالن بودجه رو تا 400-500 افزایش بدم ولی خب نظر خودم روی خرید قطعات دست دومه، چون گرافیک و رم و هارد رو دارم و فقط همین مادربورد و سی ÷ی یو رو میخوام

Ali*Reza
30-07-2013, 20:12
به نظر من هم چون بودجتون محدوده ، قطعات دست دوم و کارکرده انتخاب خوبى هستند.
سوکت 1155 و 1150 از اينتل سوکتهاى بروز و موجود در بازار هستند.