PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy S4 or Sony Xperia Z

beta3
30-07-2013, 12:40
با سلام. می خواستم ببینم بین S4 و Xperia Z کدومو انتخاب کنم؟ راستش من از شکل و ظاهر Xperia بیشتر خوشم میاد، اما تو بعضی از سایتا دیدم که نوشتن به خاطر ضد آب بودن صدای صحبت کردن خیلی کمه، صدای اسپیکراش خیلی کمه و ... . از کسایی که این گوشیا رو دارن خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارن به ما هم بگن.

Iloveu-ALL
30-07-2013, 12:44
100% اس4 بهتره.

beta3
30-07-2013, 13:18
حالا بین s3 و xperia z چی؟

tiyam 01
30-07-2013, 13:22
قکر کنم xperia z از s3 بهتر باشه،

Mehran-King
31-07-2013, 00:36
با سلام. می خواستم ببینم بین S4 و Xperia Z کدومو انتخاب کنم؟ راستش من از شکل و ظاهر Xperia بیشتر خوشم میاد، اما تو بعضی از سایتا دیدم که نوشتن به خاطر ضد آب بودن صدای صحبت کردن خیلی کمه، صدای اسپیکراش خیلی کمه و ... . از کسایی که این گوشیا رو دارن خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارن به ما هم بگن.

علیکم السلام ... دوست عزیز هردوی این گوشی جزو بهترین گوشی های دنیا هستن(تاکنون) اما متاسفانه ایراد های زیادی در گوشی اکسپریا زد دیده شده که قابلیت چشم پوشی نداره... و صد البته باید با توجه به نیازتون گوشی مورد نظرتون رو خریداری کنین... بله من به شما حق میدم شکل و قیافه اکسپریا واقعا محشره! احسنت دوست عزیز!زدین به هدف! همونطور که گفتم زد ایراد هایی داره که متاسفانه قابلیت چشم پوشی رو نداره! مثل همین ضعیف بودن کیفیت صدای خروجی از گوشی...

نمیتونم بگم صد در صد اس 4 خوبه چون اس فور هم ایراد های کوچیکی داره ولی به نظر من اگه پولشو داری اس 4 بخر و زیاد به شکل گوشیت اهمیت نده به داخلش نگاه کن که چیکارا میتونه برات انجام بده! اس 4 رابط کاربری بسیار خوبی داره و مطمئنا از خریدش هیچوقت پشیمون نمیشین!در ضمن سامسونگ کاور هایی روجهت زیبایی و محافظت از گوشی تولید کرده که با اندک هزینه میتونین اونارو از مراکز فروش تهیه کنین موفق باشین...

aftab_azad20
31-07-2013, 11:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B1%DA%AF+%D8%AF%D8%B1+Xperia+Z+%D8%B3%D9%88%D9%86% DB%8C

italia88
31-07-2013, 12:44
حالا بین s3 و xperia z چی؟

در کل سری اس گوشیهای خوبی هستن اگه به دلت افتاده z مشکل داره همون اس تیری یی فور بگیر تمومش کن بره