PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال آخرش چی بگیریم؟

ursamajor
29-07-2013, 21:23
سلام به دوستان
میخواستم گیرنده دیجیتال بگبرم که آدم هرچی بیشتر بین این مدل ها میگرده بیشنر گیچ میشه !!
برای من بیشتر کیفیت خود دستگاه (عدم گرم شدن و هنگ کردن) سرعت سریع تعویض کانال ها و گیرندگی خوب است.
حالا نمیدونم چی بگیرم.
مثلا MAXEEDER MX-1 و MX-2 در مشخصاتش به سرعت بالای تغویض کانال ها اشاره کرده و یا 3مدل دنای به پروسسور 660 MHz اشاره کردن
.
اگر دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند خیلی ممنون میشم.

Soroush-S
30-07-2013, 17:15
من نمیدونم چرا دوستان دنبال برندهای متفرقه هستن. وقتی برندهای معتبر داخلی دارن گیرنده دیجیتال تولید میکنن چه نیازی به خرید برندهای ناآشنا دارید؟
فراسو - صنام - پارس - شهاب - اسنوا و ...

ursamajor
30-07-2013, 21:22
من پیشنهادم مکسیدر هست.
قابلیتاش حرف نداره. در ضمن برگشتیش واقن کم بوده حدود 1 از 200 تقریبن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماشاا... شما چقدر خوب راهنمایی میکنید. اصلا هم تبلیغ جنس خودتون رو هم نمیکنید.

من نمیدونم چرا دوستان دنبال برندهای متفرقه هستن. وقتی برندهای معتبر داخلی دارن گیرنده دیجیتال تولید میکنن چه نیازی به خرید برندهای ناآشنا دارید؟
فراسو - صنام - پارس - شهاب - اسنوا و ...

من میگم بین این همه مدل های تقریبا مشابه گیچ شدم شما هم میای چندتا برند دیگه معرفی میکنی!

دوستان یه نفر بیاد یه مدل با توجه به شرایطی که گفتم بهم معرفی کنه. البته با ذکر دلیل

Soroush-S
30-07-2013, 21:44
من میگم بین این همه مدل های تقریبا مشابه گیچ شدم شما هم میای چندتا برند دیگه معرفی میکنی!

دوستان یه نفر بیاد یه مدل با توجه به شرایطی که گفتم بهم معرفی کنه. البته با ذکر دلیل
عزیز من میگم شما انتخابت به برندهای مطرح محدود کن . برندهایی که چندین سال وجود دارن و مطمئنی تا چندسال آینده به شما خدمات پس از فروش میدن .
در مورد اکثر برندهایی که گفتم داخل اینترنت مطلب هست . میتونی سرچ کنی و تصمیم بگیری

ursamajor
30-07-2013, 21:57
عزیز من میگم شما انتخابت به برندهای مطرح محدود کن . برندهایی که چندین سال وجود دارن و مطمئنی تا چندسال آینده به شما خدمات پس از فروش میدن .
در مورد اکثر برندهایی که گفتم داخل اینترنت مطلب هست . میتونی سرچ کنی و تصمیم بگیری

حرف شما متین ولی بنده هم تو نت گشتم و مشخصات دستگاه ها رو هم دیدم ولی جایی اشاره نشده که کدوم سریعتره و کیفیت ساخت و برد بهتری داره. اینها بر میگرده به تجربه. حالا یا فروشنده یا تعمیرکار یا هر کس دیگه ای که مدل های مختلف رو تست کرده باشه.
اکثرا هم روی فرمت های قابل پخش و امکانات جانبی مثل کابل و آنتن مانوور میدن.
شما هم اگه اطلاعی داری چند تا مدل معرفی کن تا راحتتر بشه تصمیم گرفت.

jahangardi
11-08-2013, 13:06
گیرنده خونه ما Marshal است راضی هستیم :n01::n01:

rezazare2
20-08-2013, 13:22
گيرنده پروويژن چطور؟ تستش كرده كسي؟ mkv را راحت باز ميكنه؟ كيفيت كابل داخل جعبش چطوره؟ آپديتش را مرتب ميده مث ايكس ويژن؟

ursamajor
01-09-2013, 22:35
صرفا جهت اطلاع:
ما که آخرش Pro Vision X5 خریدیم.

R.yonesi
07-09-2013, 17:21
چطوره پرو ویژن ؟

ursamajor
07-09-2013, 17:50
چطوره پرو ویژن ؟

سلام

به نظر من که خوبه و ازش راضیم. گیرندگی خیلی خوبی داره، تا حالا که هنگ نکرده، فیریز نشده تصویر، با اینکه قدرت سیگنال بین 50 تا 80 درصد هست تصویر پیکسلی نمیشه، سرعت تعویض کانال هم خوبه، کنترلش خوش دست هست ولی یکم زاویه دریافتش کمه، یکی دوتا فیلم از روی فلش امتحان کردم راحت نمایش داد، به جز خروجی اپتیکال بقیه خروجی هارو داره... فعلا همین.

موفق باشید

worldm
07-09-2013, 17:51
بیشترگیرنده های داخل کشور کیفیت خوبی ارائه نمیدن چونکه گیرنده هاشون ضعیفه بیشتر به منطقه تون بستگی داره ونوع انتی مورداستفاده شما.
بهترین گیرنده اونهایی هستن که داخل تلویزیون های جدید بصورت توکار موجودن کیفیت وسرعتشون عالیه با یه انتن معمولی هم راه می افتن
شماهم زیادحساسیت به خرج نده درحدمعمولی خودتون یه خریدانجام بدین همشون چینی هستن وبه سفارش صداوسیمای کشورمون میان.
ایکس ویژن هم خوبه گارانتی مادیران رو داره که تولید کننده مانیوتورهای الجی البته مونتاژ کننده هست وسرویس دهی خوبی هم دارن اگه خراب بشه.

mmkmm
15-09-2013, 20:12
متاسفانه بدترین سخت افزارهای دنیا مال ایکس ویژنه!
من بار اول یه دونه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم و بعد مدتی خراب شد و روشن نشد بردم گارانتی تعویضش کرد
یعنی اصلا فکر نمیکردم که دوباره خراب شه اون هم موقعی که گارانتی ش تازه تموم شده. مجبور شدم رفتم دادم تعمیر کردنش یه کیتش رو برداشتن و یکی دیگه گذاشتن
متاسفانه دوباره خراب شده و چراغاش روشنه ولی تصویر نمیده
وقتی هم رفتم نمایندگی اش دیدم چند نفر آوردن و میگن مال اونها هم مشکل پیدا کرده
حالا دنبال یه گیرنده خارجی هستم متاسفانه....

R.yonesi
15-09-2013, 20:56
دوستان سما مدل at200 چطوره کسی باهاش کار کرده گیرنده گی، سرعت تعویض کانال و نمایش زیرنویسش چطوره

TLSD
28-09-2013, 10:30
دوستان ببخشید که اینو می پرسم ولی احتیاج به راهنمایی در مورد گیرنده دیجیتال دارم.

اصلا دوست ندارم بعد از اینکه خریدم ببینم یه مدلی از اون بهتر هم هست و اختلاف قیمتشون چند هزار تومن بوده یا اینکه بعد از چند روز بخوام بدمش تعمیر !

تو یه جای دیگه راهنمایی خواسته بودم کسی جواب نداد خودم با سرچ هایی که کردم کمی اطلاعات در مودر خصوصیاتشون دارم ولی نمی دونم کدوم خوبه یا بد.

یه مدل که به نظرم قیمتش خوب و امکاناتش باید فول باشه ایکس ویژن 343 هستش برای دو تا چیز ، یکی قابلیت ارتقا و یکی زیرنویس.
XDVB-343 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر امکان داره عزیزانی که اطلاعات و تجربه دارن بگن که آیا خوبه همین یا مدل بهتری هم هست ؟ راستی رنگش هم ترجیحا مثل همین باشه بهتره.

موقع خرید باید با اطلاعات کامل رفت تا فروشنده از بی اطلاعی ما خوش به حالش نشه. اونجا اگر کار رو بسپری به دست فروشنده ، جنسی رو بهت میده که بیشترین سود رو براش داره نه اونی که مناسبترینه. البته نه همشون. بعضی هاشون که از شانس بد هم همیشه من گیر اونها می افتم.

ممنون از همه تون.

A.Green.H
09-10-2013, 19:36
متاسفانه خيليا به خاطر پول،يا الكي از يه دستگاه بد ميگن و يا يكي رو قدرتمند و عمر بالا معرفي ميكنن(به دروغ براي فروش بالا)

و اين باعث ميشه هيچ وقت نتونيم يه دستگاه درستي بخريم. اونايي هم كه تجربه و حرفه دارن، دانسته هاشونو نگه ميدارن برا ...!

در مورد خريد خودم: من مكسيدر MX-1 طرح جديد خريدم-امكاناتش خوب و عاليه_اگه مشكلي پيش بياد خبرتون ميكنم

sh_asian
13-10-2013, 10:58
تجربه شخصی : دوستان اصلا پرو ویژن نگیرید اولش خوب بود اما بعد شش ماه که داشتیم بعضی ایراداش رو متوجه شدیم! مثلا داری تلویزیون می بینی یهو صدا زیاد میشه!!! بعد صدا رو کم می کنی دوباره کمتر میشه!! اول فکر کردیم مثلا از خود برنامه است بعد دیدیم همه کانال ها این انفاق میافته!
نکته ی دیگر اینکه فیلم را روی فلاش ضبط می کنه اما خودش نمی تونه پسوندی رو که ضبط کرده بخونه و پخش کنه!!! باید بری فیلم رو تو کامپیوتر ببینی یا تبدیل فرمت کنی! این دیگه شاهکاره!!

sh_asian
13-10-2013, 11:02
دوستان ببخشید که اینو می پرسم ولی احتیاج به راهنمایی در مورد گیرنده دیجیتال دارم.

اصلا دوست ندارم بعد از اینکه خریدم ببینم یه مدلی از اون بهتر هم هست و اختلاف قیمتشون چند هزار تومن بوده یا اینکه بعد از چند روز بخوام بدمش تعمیر !

تو یه جای دیگه راهنمایی خواسته بودم کسی جواب نداد خودم با سرچ هایی که کردم کمی اطلاعات در مودر خصوصیاتشون دارم ولی نمی دونم کدوم خوبه یا بد.

یه مدل که به نظرم قیمتش خوب و امکاناتش باید فول باشه ایکس ویژن 343 هستش برای دو تا چیز ، یکی قابلیت ارتقا و یکی زیرنویس.
XDVB-343 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر امکان داره عزیزانی که اطلاعات و تجربه دارن بگن که آیا خوبه همین یا مدل بهتری هم هست ؟ راستی رنگش هم ترجیحا مثل همین باشه بهتره.

موقع خرید باید با اطلاعات کامل رفت تا فروشنده از بی اطلاعی ما خوش به حالش نشه. اونجا اگر کار رو بسپری به دست فروشنده ، جنسی رو بهت میده که بیشترین سود رو براش داره نه اونی که مناسبترینه. البته نه همشون. بعضی هاشون که از شانس بد هم همیشه من گیر اونها می افتم.

ممنون از همه تون.

راستی یکی از اقوام هم ایکس ویژن داشت به یکسال نرسیده خراب شد تعمیرکار گفته بود که آی سیش سوخته و 40 تومان گرفته بود تعمیرش کرد البته ایشون به اشتباه پیش نمایندگی مادیران نبرده بود و تعمیرکار که دستگاه رو باز کرده بود گارانتیش از دست رفته بود. کلا گارانتی مادیران خیلی خوبه.

Navid31184
21-10-2013, 15:55
تمام گیرنده های دیجیتال ایران ساخت کشور دوست و برادر چین هستن . گرم شدن دستگاه بستگی داره داخلش هیت سینک گذاشته شده باشه یا نه؟
نرم افزار خیلی مهمه؟ البته از همه مهمتر پشتیبانیه !
یه سر به سایت زیر بزن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moyamoja
24-11-2013, 21:29
سلام گیرندگی AT-200در حد نرمال ، سرعت تعویض کانالشم معمولی زیاد بالا نیس زیر نویسشو نمیدونم یه بار هنگ کرد با آپدیتش درستش کردم

lionf3
24-11-2013, 21:57
دوستِ من بنظرِ من برندِ‌ X-vision در حال حاظر یکی از بهترین هاست و ما که یه دونه دنا هست اگر اشتباه نکنم داریم و با یه دونه هم X-vision که هم سرعت تعویض کانال و هم یه مقدار کیفیت صدا و تصویر و
هم قدرت سیگنالش بهتر از دنا هستش.

mehdi0012
03-05-2014, 12:08
بین MAXEEDER MX-1 و MAXEEDER MX-2 هر کدومشون رو میخوای انتخاب کن گیرنده های خوبی هستن

kind_mh
24-08-2014, 18:20
سلام دوستان گلم
من چند روزی دنبال یک گیرنده دیجیتال خوب هستم که
1- انتن دهی خوبی داشته باشه
2-گارنتی و پشتیبانیش خوب باشه
3-بیشتر فرمت ها رو بخونه خصوصا mkv رو که برای پخش فیلم همراه با زیرنویس فارسی تو کیفیت 1080 میخوام
4- کیفیت ساختش خوب باشه از اینایی نباشه سر چند ماه زرتی خراب بشه خصوصا کنترلش

چند مدلی که پیدا کردم
1- فراسو مدل 218 که چشمم رو گرفته ولی تا بحال تو دست کسی ندیدم هر کی داشته بگه چه جوریاس در ضمن گارنتیش نمی دونم چه جوری
اطلاعاتش تو این دوتا لینکه هست

و

2-لینک ایکس ویژن 363 مشکل اینه که mkv پخش نمیشه

3- مدل های دنا

----T2 STB-802 FULLHD

مدل هایی که تست کردید بگید لطفا مثل دنا

mrghaedi
23-07-2015, 15:53
سلام دوست عزیز
شما اگر دستگاه ها رو باز کنید برد هاشون تقریبا یکی هست و اختلافشون در مقدار رم و حافظه فلش دستگاه و در برخی موارد محدود مدل پردازنده اصلی، حساسیت تیونر و تعداد فیوز های فدا شونده دستگاه در موارد محدود تر نرم افزار دستگاه هست بنا براین توقع نداشته باشین جنس خارق العاده ای در بازار ایران پیدا کنید چون حتی اگه وارد کننده بخواد جنس خوب بیاره مصرف کننده ایرانی ازش به علت قیمت بالاترش استقبال نمی کنه پس زیاد خودتو خسته نکن من الان نمونه های فوق العاده ای دارم که برای بازار اروپا و امریکا طراحی شدن و محصولات واقعا قابل قبولی هستن ولی در ایران هیچ سرمایه گذاری به علت قیمت چند برابری نسبت به محصولات طراحی شده برای خاورمیانه حاظر نیست روش سرمایه گذاری کنه پس زیاد وسواس نداشته باش

برای پخش مدیا پلیر قوی دستگاه نیاز به مقدار رم و روم مناسب داره که بتونه دیکدر و فیلم ها رو به خوبی روش نصب و لود بشه که بعلت هزینه های زیاد این قطعات اکثر دستگاه های موجود در بازار از این لحاظ ضعیف هستن
برای دریافت سیگنال مناسب باید حساسیت تیونر شما به مقدار قابل قبولی باشه که بازم مورد بالا صدق میکنه
در مرود استاندارد ----T2 که الان روی اکثر دستگاه ها لیبلش نصب شده گویا دوستان وارد کننده و اسمبل کننده ایران توهم زدن و نمیدونن روی چیپ ست mstar7818 نمیشه ----T2 لود کرد این حرف من نیست حرف شرکت MSTAR هست ولی این دوستان در چاپ لیبل برای دستگاه هاشون انصاف رو رعایت نمیکنند و باعث شدن مصرف کننده گیج بشه در ضمن این استاندارد هنوز در ایران اجرایی نشده و اگر هم بشه باید برد و نرم افزار دیکودر دستگاه و تیونر و پردازنده اصلی بر اساس استاندارد ----T2 باشه که دستگاه های داخل بازار ایران این مشخصات رو ندارن پس خیالتون راحت باشه که این تبلیغی بیش نیست .
در مرود تصویر 3بعدی هم بهتر است قید این گزینه رو هم بزنید چون برای تماشای یک فیلم یا تصویر به صورت سه بعدی شما باید سه مورد را رعایت کنید 1- فیلم سه بعدی باشد 2- پلیر سه بعدی باشد 3- تلویزیون سه بعدی باشه اگر هر کدام از موارد فوق وجود نداشته باشد شما نمی توانید تصویری سه بعدی داشته باشید پس زیاد به این مورد هم دل خوش نکنید به علاوه اینکه باید بدونید پردازنده mstar7818 که الان 99 درصد دستگاه های بازار از اون استفاده میکنن خودش قابلیت پخش سه بعدی به صورت عادی رو داره (البته در صورت داشتن مقدار رم مناسب)پس زیاد ناراحت نباشید

من نمیتونم در مورد مدل های بازار زیاد حرف بزنم چون گفتنی ازشون زیاد دارم ولی چند مدل بهت پیشنهاد میکنم امید وارم به دردت بخوره

1- دیجی باکس مدل dg114 که به نظر من فوق العاده هست
2-تکنوتل مدل 220 این مدل دقیقا مثل مدل دیجی باکس هست
3-لومکسی مدل 1009 این مدل هم با مدل های بالا از لحاظ سخت افزاری هیچ فرقی نداره فقط کیس متفاوتی داره

این سه مدل جزو بهترین های بازار هستن به نظر من و البته به لطف کارخونه خیلی خوبی که این مدل ها رو واسه ایران زده کیفیت خیلی خوبی دارن و از لحاظ سخت افزارهای مورد نیاز در حد مطلوب قرار دارن فقط بهتون توسیه میکنم در موقع خرید ریموت اضافه هم خرید کنید که خیلی به درد میخوره

4- ای کلاس مدل dx1 این مدل کوچیک هست ولی کیفیت خوبی داره علاوه بر قیمت کمتر

این مدل ها برای کاربر ایرانی نسبت به مدل های دیگه بازار به نظر من بهتر هست امید وارم تونسته باشم کمک کرده باشم و شما هم بتونی خرید خوبی داشته باشی
یا علی

fa_shinobi
01-08-2015, 12:29
سلام من گیرنده دیجیتال مارشال 884 اگه اشتباه نکنم 4B رو یه سال و نیم پیش گرفتم. البته دو سری بود. یه سری کوچیک و یه سری بزرگتر. که من بزرگه رو گرفتم. مشکل خاصی مثل هنگ کردن و .... نداره. فیلمای اچ دی و فول اچ دی و بیشتر فرمتها رو ساپورت میکنه(mkv, mp4 x.264). قابلیت ضبط از روی تایمر یا بر اساس EPG رو داره. زیرنویس هم میخونه. البته یه قلقهایی هم داره که کاملا بدون مشکل اجرا بشه. من معمولا زیرنویس رو تبدیل به IDX/SUB میکنم که دیگه هیچ تغییری توش ایجاد نشه.
در کل کیفیت خوبی داره و من خیلی راضیم.