PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گیر کردن سیستم بعد از تمیز کردن فن سی پی یو

FOURTH RETURN
29-07-2013, 15:38
سلام من فن سی پی یوم رو دراوردم با نفت تمام خاکهای فنش رو شستم و با هزاز مکافات جاش انداختم اما حالا همش از سیستمم صدایی شبیه جیرجیر میاد نمیتونم تشخیص بدم از کجاس از هارده یا فن پاور یا سی پی یو سیستمم هم همش گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه؟ البته سیستمم قبلا هم گیر داشت اما نه مثل الان
نرم افزاری هست که مشکل رو تشخیص بده؟

saeed_136915
29-07-2013, 16:03
سلام
خود فن سی پی یو رو با نفت شستین یا فقط هیت سینکش رو؟؟

EXTREME
29-07-2013, 16:48
سلام من فن سی پی یوم رو دراوردم با نفت تمام خاکهای فنش رو شستم و با هزاز مکافات جاش انداختم اما حالا همش از سیستمم صدایی شبیه جیرجیر میاد نمیتونم تشخیص بدم از کجاس از هارده یا فن پاور یا سی پی یو سیستمم هم همش گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه؟ البته سیستمم قبلا هم گیر داشت اما نه مثل الان
نرم افزاری هست که مشکل رو تشخیص بده؟

فن رو با نفت نمیشورن دیر فراره اگه بخواین تمیز کنید با تینر 10000 باید بکنید اینکارو اینکار هم برای خاک گیری نمیکنند بهترین روش استفاده از بولور است

شما باید پاور رو بیرون از سیستم روشن کنید ببینید فن ها صدا میدن یا نه
گرافیک رو خارج کنید ببینید صدا قطع میشه یا نه
فن های کیس رو از پاور جدا کنید ببینید صدا قطع میشه نشد صدا از فن سی پی یو است

باید فن رو قشنگ خشک کنید با روغن چرخ خیاطی روغنکاری کنید فن رو که روون تر بشه یک خمیر خوب به سی پی یو بزنید و فن رو وصل کنید

FOURTH RETURN
29-07-2013, 18:26
سلام
خود فن سی پی یو رو با نفت شستین یا فقط هیت سینکش رو؟؟

نه فقط فن رو اندختم تو یه کاسه نفت شستم چون داخلش پر از خاک بود

FOURTH RETURN
29-07-2013, 18:27
فن رو با نفت نمیشورن دیر فراره اگه بخواین تمیز کنید با تینر 10000 باید بکنید اینکارو اینکار هم برای خاک گیری نمیکنند بهترین روش استفاده از بولور است

شما باید پاور رو بیرون از سیستم روشن کنید ببینید فن ها صدا میدن یا نه
گرافیک رو خارج کنید ببینید صدا قطع میشه یا نه
فن های کیس رو از پاور جدا کنید ببینید صدا قطع میشه نشد صدا از فن سی پی یو است

باید فن رو قشنگ خشک کنید با روغن چرخ خیاطی روغنکاری کنید فن رو که روون تر بشه یک خمیر خوب به سی پی یو بزنید و فن رو وصل کنید

خمیر چی؟ اونو کجا باید بزنم؟ بولور چیه؟

TREASURES
29-07-2013, 19:43
خمیر رو باید زیر سینک بزنید..... همون جایی که متصله به سی پی یو
بلور هم همون دمنده هست....:n01:

FOURTH RETURN
31-07-2013, 15:07
صدا از cpu بود فنش رو درودم روغن زدم اما صداش هنوز هست اول صداش از بین رفت اما دوباره صدا میده سیستم هم خیلی کند شده و گیر میکنه بازی ها فیلم ها مرورگرها همه کند شدن

TREASURES
31-07-2013, 15:11
خب پس مجبوری یه فن دیگه براش بگیری

FOURTH RETURN
31-07-2013, 21:08
خب پس مجبوری یه فن دیگه براش بگیری
مشکل هنگ کردن سیستمم حل میشه اونوقت؟ نرم افزاری هست که سلامت سی پی یو و قطعاتم رو چک کنم؟

TREASURES
31-07-2013, 21:52
نرم افزار های :
OCCT,PRIME95,CINEBENCH 11.5,....... تست سی پی یو هستند
یه چیز دیگه هم هست ببین سی پی یوت وقتی هنگ میکنه دماش چقدره و چند درصد CPU USAGE میندازه

FOURTH RETURN
31-07-2013, 23:04
نرم افزار های :
OCCT,PRIME95,CINEBENCH 11.5,....... تست سی پی یو هستند
یه چیز دیگه هم هست ببین سی پی یوت وقتی هنگ میکنه دماش چقدره و چند درصد CPU USAGE میندازه

مساله هنگ کردن نیست کلا سرعت سیستم اومده پایین از وقتی روشن مکنم تا وقتی خاموش میکنم زمان خاصی نداره که بگیم اونموقع هنگ کرده

TREASURES
01-08-2013, 04:12
آخه شما گفتی بعد از شستن فن سی پی یو بدتر شده منم گفتم احتمال داره در اثر گرما یا احیانا cpu usage بالا باشه (البته ممکنه ویروس هم باعث بشه که سیستم دیر لود بشه)

FOURTH RETURN
01-08-2013, 13:58
آخه شما گفتی بعد از شستن فن سی پی یو بدتر شده منم گفتم احتمال داره در اثر گرما یا احیانا cpu usage بالا باشه (البته ممکنه ویروس هم باعث بشه که سیستم دیر لود بشه)

نه ویروس نیست سه تا هاردم رو امتحان کردم فرقی نداشت ممکنه وقتی فن سی پی یو رو سوار میکردم فشار زیادی روی سی پی یو یا مین بورد اومده باشه و خراب شده باشن؟
با نرم افزارهای تست سیستم هم امتحان کردم مشکلی رو در سی پی یو نشون نداد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed36622
20-08-2013, 18:57
شما خمیر سیلیکون بزن بعد برچسب روی سی پی یو رو بردار چند قطره روغن بریز انشا... مشکل حل میشه