PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پشتیبان گیری از دانلود های نیمه تمام IDM

Crespo
29-07-2013, 13:02
من یه فایل 3 گیگی رو گذاشته بودم واسه دانلود که 82% دانلود شده. الان ویندوزم مشکلی واسش پیش اومده که باس حتماً عوضش کنم.
حالا میخواستم بپرسم راهی هست که من از این فایلهای نیمه دانلود شده یه بک آپ بگیرم که این همه حجمی که دانلود شده نپره و وقتی ویندوز رو نصب کردم دوباره برگردونم و دانلود رو ادامه بدم؟! :n15:

MicrosoftH
29-07-2013, 20:30
دقیقا نمیدونم فایل ها رو کپی کنه بعدا ادامه اش و بره ولی از منوی File => Export و بعد تو فایل یا IDM و میتونی بزنی ولی فک کنم لیست دانلود ها و صف ها و ... بکاپ میگیره تستی بکنید شاید جواب داد

Crespo
30-07-2013, 02:16
دقیقا نمیدونم فایل ها رو کپی کنه بعدا ادامه اش و بره ولی از منوی File => Export و بعد تو فایل یا IDM و میتونی بزنی ولی فک کنم لیست دانلود ها و صف ها و ... بکاپ میگیره تستی بکنید شاید جواب داد

نه! این فقط لیست دانلود رو اکسپورت میکنه! حتی صف رو هم ساپورت نمیکنه واسه اکسپورت!

soroosh_cz
30-07-2013, 02:28
حتی اگر فایل های نیمه دانلود شده رو هم کپی کنی(یعنی اون فایل های موقت) و روی ویندوز جدید بذاری، تو لیست ظاهر میشن ولی وقتی ادامه بزنی، از اول میره.
فکر میکنم باید کلیدهای خاص رجیستری داشته باشه. من همیشه فایل هام رو که حجم زیادی ازشون دانلود شده رو تموم میکنم بعدش ویندوز رو عوض میکنم به هر صورتی که ممکنه.

MicrosoftH
30-07-2013, 08:27
چرا صف رو ساپورت میکنه برای اکسپورت من خودم انجام دادم ظاهرا باید یا کامل دانلود کنی یا باید ویندوز و عوض کنی از اول بری

Dew Drop
30-07-2013, 09:56
سلام
از نرم افزار IDM Backup Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید و یا پست زیر رو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]