PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت نشدن فلش مموري 8 گيگ verico

zswe
29-07-2013, 11:10
با سلام و قبولي طاعات و عبادات
يه فلش مموري 8 گيگ verico دارم كه دادم يكي از دوستام بعد وقتي بهم داد زدم به سيستم مشكل داشت يعني حجمش شده 512 مگابايت و وقتي ميخام فرمت كنم مينويسه write protect شده همه نرم افزار ها و روش هايي كه اينجا دوستان معرفي كردم امتحان كردم فرمت نشد كه نشد! :n28:
حالا ببينم دوستان راه يا نرم افزار ديگه بلد نيستن بنده رو كمك كنن
يه توصيه: هيچ وقت رودربايست نشين و فلشون رو به هيشكي قرض ندين .چون نتيجه ش مثل من ميشه .
وقتي كسي ازتون فلش خاست : :n24:

EXTREME
29-07-2013, 13:04
با سلام و قبولي طاعات و عبادات
يه فلش مموري 8 گيگ verico دارم كه دادم يكي از دوستام بعد وقتي بهم داد زدم به سيستم مشكل داشت يعني حجمش شده 512 مگابايت و وقتي ميخام فرمت كنم مينويسه write protect شده همه نرم افزار ها و روش هايي كه اينجا دوستان معرفي كردم امتحان كردم فرمت نشد كه نشد! :n28:
حالا ببينم دوستان راه يا نرم افزار ديگه بلد نيستن بنده رو كمك كنن
يه توصيه: هيچ وقت رودربايست نشين و فلشون رو به هيشكي قرض ندين .چون نتيجه ش مثل من ميشه .
وقتي كسي ازتون فلش خاست : :n24:

یک عکس از disk mangment بدین

با چه نرم افزارهایی تست کردین برای فرمت ؟
از داس هم فرمت کردین فلش رو ؟
با hdat2 برای افزایش حجم فلش هم بررسی کردین ؟
فرمت سطح پایین چطور؟
آپدیت فریم ویرو هم تست کنید

zswe
29-07-2013, 20:52
یک عکس از disk mangment بدین

با چه نرم افزارهایی تست کردین برای فرمت ؟
از داس هم فرمت کردین فلش رو ؟
با hdat2 برای افزایش حجم فلش هم بررسی کردین ؟
فرمت سطح پایین چطور؟
آپدیت فریم ویرو هم تست کنید

با سلام خدمت دوست عزيز extreme
از اين نرم افزار ها
HP_USB_Boot_Utility . Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2 . JetFlash Online Recovery . SD Memory Card Formatting .Repair_v2.9.1 . ChipGenius
Ufix2 for PNY & HP Flash Memory - 0 .-SecureTraveler 01 . Patroit - Formatter_v2.10.0.4
استفاده كردم ولي بي فايده
از داس و فرمت سطح پايين هم استفاده كردم بي فايده

ولي با hdat2 براي افزايش حجم و آپديت فريم ور استفاده نكردم يه توضيح مختصر ميدي بايد چيكار كنم؟؟
چطور از disk mangement عكس بزارم؟خب نخند بلد نيستم
اجرت با امام حسين

EXTREME
29-07-2013, 21:01
با سلام خدمت دوست عزيز extreme
از اين نرم افزار ها
HP_USB_Boot_Utility . Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2 . JetFlash Online Recovery . SD Memory Card Formatting .Repair_v2.9.1 . ChipGenius
Ufix2 for PNY & HP Flash Memory - 0 .-SecureTraveler 01 . Patroit - Formatter_v2.10.0.4
استفاده كردم ولي بي فايده
از داس و فرمت سطح پايين هم استفاده كردم بي فايده

ولي با hdat2 براي افزايش حجم و آپديت فريم ور استفاده نكردم يه توضيح مختصر ميدي بايد چيكار كنم؟؟
چطور از disk mangement عكس بزارم؟خب نخند بلد نيستم
اجرت با امام حسين

روی my computer راست کلیک کنید گزینه manage بعد disk managment بزارین

تو همین قسمت یک تاپیک آموزش کار با hdat2 است تا ونجایی که میدونم برای هارد ها استفاده میشه ولی حالا ببینید میشه برای فلش هم استفاده کرد یا نه

Eblis 2011
29-07-2013, 21:16
فلش نیم سوز شده !

zswe
29-07-2013, 21:30
روی my computer راست کلیک کنید گزینه manage بعد disk managment بزارین

تو همین قسمت یک تاپیک آموزش کار با hdat2 است تا ونجایی که میدونم برای هارد ها استفاده میشه ولی حالا ببینید میشه برای فلش هم استفاده کرد یا نه

منظورت اينه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
disk 1 مال فلشه

zswe
30-07-2013, 04:03
فلش نیم سوز شده !

يعني فاتحه بخونم؟؟؟

Eblis 2011
30-07-2013, 04:17
يعني فاتحه بخونم؟؟؟

من ۲تا فلشم موقع فرمت این اخطارو میداد ، هرروشی بگی رفتم فرمت نشد
اره فاتحشو بخون...

zswe
30-07-2013, 04:35
:n03::n28::n30:

EXTREME
30-07-2013, 09:13
منظورت اينه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
disk 1 مال فلشه

بله تو disk managment هم نیست دو علت داره یا فریم ویر فلش دچار مشکل شده یا خود فلش خراب شده

Soroush-S
01-08-2013, 03:35
الان من یه فلش دارم که این اررور میده

windows was unable to complete the forma
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
lمیخوام فرمتش کنم .

Soroush-S
02-08-2013, 23:08
کمک لطفا . ...

zswe
04-08-2013, 22:48
الان من یه فلش دارم که این اررور میده
windows was unable to complete the forma [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) lمیخوام فرمتش کنم . سلام مدل فلش رو لطف بفرما تا نرم افزار مخصوصش رو بهت بگم تا فرمت كني

Soroush-S
05-08-2013, 13:37
سلام مدل فلش رو لطف بفرما تا نرم افزار مخصوصش رو بهت بگم تا فرمت كني
MEMONEX هست . 8 گیگ. حتی به تلویزیون هم وصل میکنم تلویزیون هنگ میکنه:n04:
داخلش 9 تا ویروس هست . پاک هم نمیشن

zswe
06-08-2013, 10:26
MEMONEX هست . 8 گیگ. حتی به تلویزیون هم وصل میکنم تلویزیون هنگ میکنه:n04:
داخلش 9 تا ویروس هست . پاک هم نمیشن

سلام فعلا اينو انجام بده ببينم چي ميشه

1. در کادر محاوره ای Run عبارت زیر را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا Disk Format Utility اجرا شود .

Format Z: /Q /X /FS:FAT32

شما به جای Z نام درایو Flash Memory تان وارد نمایید .

2 . مجددا از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .

3 . صبر کنید تا عبارت زیر ظاهر شود ...
کد:

Volume label (11 characters, Enter for none)?

4. از شما می خواهد که اسمي را برای درایو Flash Memory تان انتخاب نمایید .

5 . این اسم نباید بیشتر از 11 کاراکتر باشد .

6 . در صورتی که نمی خواهید درایو Flash Memory تان برچسبی داشته باشد از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .

اگه اين نشد نرم افزار زير رو دانلود و فلش رو فرمت كن مواظب باش هارد ديسك رو اشتباهي به جاي فلش فرمت نكني
HDD Low Level Format Tool ver.4.25.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اينم آموزش برنامه
PDF _ Low level format.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
06-08-2013, 12:30
سلام فعلا اينو انجام بده ببينم چي ميشه

1. در کادر محاوره ای Run عبارت زیر را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا Disk Format Utility اجرا شود .

Format Z: /Q /X /FS:FAT32

شما به جای Z نام درایو Flash Memory تان وارد نمایید .

2 . مجددا از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .

3 . صبر کنید تا عبارت زیر ظاهر شود ...
کد:

Volume label (11 characters, Enter for none)?

4. از شما می خواهد که اسمي را برای درایو Flash Memory تان انتخاب نمایید .

5 . این اسم نباید بیشتر از 11 کاراکتر باشد .

6 . در صورتی که نمی خواهید درایو Flash Memory تان برچسبی داشته باشد از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .

اگه اين نشد نرم افزار زير رو دانلود و فلش رو فرمت كن مواظب باش هارد ديسك رو اشتباهي به جاي فلش فرمت نكني
HDD Low Level Format Tool ver.4.25.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اينم آموزش برنامه
PDF _ Low level format.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر دو روش اررور میده:n15:

zswe
06-08-2013, 15:37
فلشت ويروسيه.آنتي ويروست چيه؟نميدونم از ويروس يابي از طريق بوت چيزي ميدوني يا نه؟ تو گوگل سرچ كن ميفهمي.
اين يه برنامه واسه از بين بردن ويروس يو اس بي هست نصب كن و فلشت رو باهاش ويروس يابي كن
Flash_Disinfector.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (125.8 KB

اينا واسه فرمت فلش هستن
اين نرم افزار هاي زير رو دانلود كن و امتحان كن
HPUSBFW - 01.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (366.4 KB
hp_usb_boot_utility.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2.08 MB
AutoFormat.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (266.1 KB
SP 27608 - 01.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1.59 MB

Silicon Power Repair.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (117.7 KB
Apacer Repair.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (142.9 KB

لينک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه هيچكدوم جواب نداد به سايت زير سر بزن اول مطالب رو بخون بعد از مصطفي كمك بگير

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i o n c o m p u t e r.ir/forum/index.php?showtopic=5896

فاصله بين ادرس رو بردار يعني اينجوري
------------

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba69s
24-10-2015, 01:50
سلام یه فلش 8 گیگ verico دارم . مشکل write protect پیدا کرده.توی disk management هم فقط read only نوشته .اگه میشه راهنماییم کنید برا فرمت کردن فلش های verico از چه نرم افزاری استفاده کنم.لطفا لینک دانلودشم برام بزاریید. مرسی.تشکر

139042002
31-01-2016, 18:05
سلام به دوستان رم گوشیم نمیدونم چش شده که هر چی فرمت میکنم باز همه چی برمیگرده .البته ویندوز که اینا مینویسه windows was unable to complete the format با برنامه های تعمیر فلش و رم فرمت میکنم و رم را در میارم دوباره نصب میکنم همه چی جای خودش هست. management رم را نشون میده و البته فرمت ولی باز مشکل باقی است.
اینم از ایمیلم hamid0090051@gmail.com

EXTREME
31-01-2016, 22:20
با فرمت سطح پایین و نرم افزار sd formatter هم تست کنید از طریق cmd هم فرمت کنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk