PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Extract کردن netFramework

Gamecock1
29-07-2013, 09:31
سلام. من Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final رو از یه سایتی دانلود کردم و به صورت زیپ هم بود. ولی موقع Extract کردن همش ارور میده و اکسترک نمیشه. رمز هم درست میزنم. ولی وقتی همین فایل رو تو لپ تاپ اکسترکت میکنم با موفقیت انجام میشه. ویندوز و ورژن Winrar لپ تاپ و کامپیوترمم هم یکیه. آنتی ویروسمم غیر فعاله. Windows 7 ultimate 32bit و آخرین ورژن winrar
مشکل کجاست؟ کمک کنید. منتظرم ...

MicrosoftH
29-07-2013, 12:17
سلام. من Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final رو از یه سایتی دانلود کردم و به صورت زیپ هم بود. ولی موقع Extract کردن همش ارور میده و اکسترک نمیشه. رمز هم درست میزنم. ولی وقتی همین فایل رو تو لپ تاپ اکسترکت میکنم با موفقیت انجام میشه. ویندوز و ورژن Winrar لپ تاپ و کامپیوترمم هم یکیه. آنتی ویروسمم غیر فعاله. Windows 7 ultimate 32bit و آخرین ورژن winrar
مشکل کجاست؟ کمک کنید. منتظرم ...
دوست عزیز چه کاریه خب اکسترکت کنید دسکتاپ لپ تاپ بعد ببرید رو PC
وبهرحال روی PC چک کنید شاید حواستون نباشه روی فارسی باشه زبان صفحه کلید - winrar هم کرکرده باشید و بعدش winrar روی PC یا لپ تاپ یکی هم نباشه اصلا مهم نیست شما با 7zip اصلا اسکترکت کن بلاشک رمز و اشتباه میزنی وگرنه امکان نداره درست بزنی و نشه چکی بکنید Caps Lock روشن نباشه روی فونت فارسی نباشه یا رمز و توی نت پد بنویسید و در کادری که رمز میخواد Paste کنید