PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن سیستم بعد از چند دقیقه

mohamad sama
28-07-2013, 16:29
با سلام
مدتیه سیستم من بعد از چند دقیقه کار کردن یهو خاموش میشه و فقط در صورتی که جلوی کولر قراربگیره (چیپست مادربرد خنک بشه) میشه دوباره روشنش کرد
motherboard: Gigabyte pa61 seris
Cpu: Intel i3
Ram: 4 DDR3
Power: Green 480

دمای سیستم خیلی بالا میره حتی یک فن کولر خوب هم براش کذاشتم ولی فرقی نکرد . به نظر ولتاژ پاور پایین هست و همین عامل دمای قطعات مخصوصا مادربرد رو بالا میبره و باعث خاموشی میشه
مادربرد هم تازه تعویض شده و تست شده
لطفا راهنمایی کنید ممنون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
28-07-2013, 16:57
با سلام
مدتیه سیستم من بعد از چند دقیقه کار کردن یهو خاموش میشه و فقط در صورتی که جلوی کولر قراربگیره (چیپست مادربرد خنک بشه) میشه دوباره روشنش کرد
motherboard: Gigabyte pa61 seris
Cpu: Intel i3
Ram: 4 DDR3
Power: Green 480

دمای سیستم خیلی بالا میره حتی یک فن کولر خوب هم براش کذاشتم ولی فرقی نکرد . به نظر ولتاژ پاور پایین هست و همین عامل دمای قطعات مخصوصا مادربرد رو بالا میبره و باعث خاموشی میشه
مادربرد هم تازه تعویض شده و تست شده
لطفا راهنمایی کنید ممنون.

بله این مشکل سیستم شما یا از بالا بودن دمای قطعات است یا پاور سیستم است یا مین البته به شرطی که سیستم از نظر نرم افزاری مشکلی نداشته باشه و ویندوز سالم باشه و ویروسی نباشه
یک عکس از نرم افزار hw monitor آخرین ورژنش بزارین این نرم افزار دقیق تر است

TREASURES
28-07-2013, 17:18
سلام
با اون شرایطی که گفتید من احتمال میدم پاورتون مشکل داشته باشه ....
اگه پاور دیگه دارید با اون سیستم رو تست کنید

mohamad sama
28-07-2013, 17:43
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز تشکر از راهنماییتون
اینم نرم افزار hw monitor
ویندوز تازه عوض شده ویروس هم نداره با AVG اسکن کردم Cpu هم 1% اشغاله

EXTREME
28-07-2013, 18:01
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز تشکر از راهنماییتون
اینم نرم افزار hw monitor
ویندوز تازه عوض شده ویروس هم نداره با AVG اسکن کردم Cpu هم 1% اشغاله

اینجا که دما ها مناسب است با نرم افزار occt یک تست بگیرید و نرم افزار hwmonitor هم باز باشه ببینید دمای سی پی یو و مین چطوری تغییر میکنه اگه دماها مناسب بود یک تست هم برای gpu بگیرید اگه اونم دماش مناسب بود باید پاور سیستم رو بررسی کنید برای اینکار با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید

mohamad sama
28-07-2013, 18:09
من الان دارم با لپتاپ کار میکنم و به کامپیوتر دسترسی ندارم فقط بگم اون عکس موقعی که کامپیوتر تازه روشن شده بود و در صورت کار کردن همه قطعات داغ میکنن مخصوصا مادربرد هنگام رندر با Vray و پر شدن cpuمیترسم کامپیوتر بسوزه سیستمو تعمیر هم برده بودم گفت همه چیز سالمه ولی باز همونجوری بود بازم تشکر از راهنماییتون

فردا میرم واسه خرید پاور Green p685B خدا کنه از پاور باشه .........

EXTREME
28-07-2013, 23:39
من الان دارم با لپتاپ کار میکنم و به کامپیوتر دسترسی ندارم فقط بگم اون عکس موقعی که کامپیوتر تازه روشن شده بود و در صورت کار کردن همه قطعات داغ میکنن مخصوصا مادربرد هنگام رندر با Vray و پر شدن cpuمیترسم کامپیوتر بسوزه سیستمو تعمیر هم برده بودم گفت همه چیز سالمه ولی باز همونجوری بود بازم تشکر از راهنماییتون

فردا میرم واسه خرید پاور Green p685B خدا کنه از پاور باشه .........

شما بهتره چک کنید بعد برید بخرید اگه مشکل از پاور نباشه ضرر کردید