PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره درباره یک سیستم 2 ساله

Parsa_20
28-07-2013, 15:19
سلام
من دوسال پیش یک سیستم خریدم که تا الان برام بخوبی کار کرده ، یعنی نه اینکه بتونم همه بازی ها رو رو High اجرا کنم اما بازی های مثل MaxPain3, Sleeping dogs , Assassins Creed3 , FarCry3 رو به راحتی بدون لگ اجرا می کردم. البته مثلا وقتی AC3 رو های بازی می کردم ،‌بعد یه مدت دیگه بازی لگ می زد و استپ می کرد ، ولی رو مدیوم به پایین هیچ مشکلی نبود . حتی بازی L.A.Noire رو با اون گرافیک عظیم (که حتی برای تک تک NPC های بازی ، از موشن کپچر استفاده شده بود) بازی کردم .
فکر می کنم سیستم متوسط رو به پایینی باشه ! این هم مشخصاتش :
CPU : Intel Pentium(R) Dual Core E6600 3.07 GHZ
RAM : 4GB (اطلاعات دقیق رم رو یادم نیست ، باید یه نگاهی بهش بندازم)
GPU : Nvidia Geforce GT 430 1GB
1-فک کنید با این مشخصات کلا اگه بخوام بازی های نسل بعد رو هم بازی کنم تا چند سال (رو های و اولترا نخواستیم ، مدیوم حتی ! اصلا لو ، فقط اجرا کنه حتما بدون لگ:n16: ) باید چه چیزایی رو ارتقا بدم ؟ بودجه هم هرچه پایینتر بهتر :n02:(شما بودجه رو پایین ترین حد بگیرید)
2-البته یه امکان دیگه هم وجود داره ،‌که یه پولی از یه جایی دستم برسه ، بتونم تا 2 یا حداکثر 3 تومن یه لپتاپ بخرم . با این قیمت اصلا یه لپ تاپ گیمینگ که تا چند سال دیگه خیالم رو از بابت اجرا کردن بازی ها (رو حالت مدیوم) راحت کنه وجود داره ؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hessam1372
28-07-2013, 15:59
در مورد سوال 2: شما با 3 میلیون تومن خرید سیستم (نه لب تاپ) میشه انتظاراتتون کاملاً برآورده بشه!

Ali*Reza
28-07-2013, 17:04
اگر کاربردتون گیمینگ هست ، به نظر من سیستم دسکتاپ و پی سی مناسبتر هست تا لپتاب گیمینگ !!
برای ارتقای سیستم باید همه قطعات متناسب با هم باشن و صرفا ارتقا دادن یک قطعه ممکنه کارایی نداشته باشه.
به هرحال سقف بودجه رو مشخص کنین تا راحتتر بشه کمکتون کرد.