PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [مشاوره] لطفا تظرتون رو راجع به اين لپتاپ بگيد

ehsan102
28-07-2013, 09:55
سلام خدمت دوستان عزيز

بنده قصد خريد لپتاپ دارم واسه كارهاي نقشه كشي و كمي بازي :دي

ديجي كالا سرچ كردم يه مدل MSI CX61 i7-C به چشمم خورد

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده: Intel 3630QM Core i7 2.4GHz UpTo 3.4 GHz - Cache 6 MB
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT645M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LCD
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

از نظر خودم مشخصاتش با كارايي كه من ميخوام باش انجام بدم عاليه

ميخوام شما هم نظر بديد
من شناخت كاملي از msi ندارم

دوستان اگه برندهاي ديگه هم مدنظرتونه بگيد لطفا
تقريبا با همين مشخصات و قيمت
ممنون

Capital
28-07-2013, 17:54
سلام خدمت دوستان عزيز

بنده قصد خريد لپتاپ دارم واسه كارهاي نقشه كشي و كمي بازي :دي

ديجي كالا سرچ كردم يه مدل MSI CX61 i7-C به چشمم خورد

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده: Intel 3630QM Core i7 2.4GHz UpTo 3.4 GHz - Cache 6 MB
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT645M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LCD
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

از نظر خودم مشخصاتش با كارايي كه من ميخوام باش انجام بدم عاليه

ميخوام شما هم نظر بديد
من شناخت كاملي از msi ندارم

دوستان اگه برندهاي ديگه هم مدنظرتونه بگيد لطفا
تقريبا با همين مشخصات و قيمت
ممنون
دوست عزیز این لپ تاپ هم cpu خوبی و هم گرافیک خوبی داره و انتخاب خوبی کردین.اما من قبلا تو پست های قبل هم گفتم اونم اینکه من تو پاساژهای مختلف تو تهران مثل پایتخت و رضا رفتم و تنها چیزی که گفتن این بود که لپ تاپ های ایسر و msi خیلی خوب کار نمیکنند و و جدیدا خرابی دارن که من باز هم برای اینکه یقین پیدا کنم که ایا حرفشون درسته یا نه رفتم پیش چندتا تعمیرکار و اونا هم همینو گفتن.دوست عزیز در یک جمله بهتون بگم که اگه میخواین بازی های حرفه ای انجام بدین لپ تاپ زیر 3500000 پیدا نخواهین کرد.البته اینم بگم که نه اینکه لپ تاپهای دیگه نتونن از پس بازی های قوی بر بیان اما شاید در بازی های پر قدرت یه مقدار کم بیارن.اما اگه دنبال یه لپ تاپ خوب برای کارهای نقشه کشی و همچنین اجرای نسبتا خوب بازی های هستین.تو این رنج قیمتی لپ تاپ هایی مثل همین msi cx61 , Lenovo z500, acer v3 571 و همچنین k46cb پیدا میشه البته لپ تاپ های دیگه ای هم پیدا میشه مثل k56 ولی این لپ تاپ واقعا سی پی یوش ضعیفه.و در کل بهتون بگم لپ تاپ لنوو z500 و k46 خوبه البته k46cb رو مدل جدیدش بگیرین.دوست عزیز msi هم خوبه ولی من خیلی از برندش بد شنیدم.

NOR-1
28-07-2013, 20:58
ایسوس n56vz i5 هم هست اما نمیدونم پیدا میشه یا نه حدوداً باید 2800 باشه

Abdolreza2012
29-07-2013, 01:57
دوست عزیز این لپ تاپ هم cpu خوبی و هم گرافیک خوبی داره و انتخاب خوبی کردین.اما من قبلا تو پست های قبل هم گفتم اونم اینکه من تو پاساژهای مختلف تو تهران مثل پایتخت و رضا رفتم و تنها چیزی که گفتن این بود که لپ تاپ های ایسر و msi خیلی خوب کار نمیکنند و و جدیدا خرابی دارن که من باز هم برای اینکه یقین پیدا کنم که ایا حرفشون درسته یا نه رفتم پیش چندتا تعمیرکار و اونا هم همینو گفتن.دوست عزیز در یک جمله بهتون بگم که اگه میخواین بازی های حرفه ای انجام بدین لپ تاپ زیر 3500000 پیدا نخواهین کرد.البته اینم بگم که نه اینکه لپ تاپهای دیگه نتونن از پس بازی های قوی بر بیان اما شاید در بازی های پر قدرت یه مقدار کم بیارن.اما اگه دنبال یه لپ تاپ خوب برای کارهای نقشه کشی و همچنین اجرای نسبتا خوب بازی های هستین.تو این رنج قیمتی لپ تاپ هایی مثل همین msi cx61 , Lenovo z500, acer v3 571 و همچنین k46cb پیدا میشه البته لasus k56cm تاپ های دیگه ای هم پیدا میشه مثل k56 ولی این لپ تاپ واقعا سی پی یوش ضعیفه.و در کل بهتون بگم لپ تاپ لنوو z500 و k46 خوبه البته k46cb رو مدل جدیدش بگیرین.دوست عزیز msi هم خوبه ولی من خیلی از برندش بد شنیدم.

منم همین حرفای شما رو در مورد msi رو از یکی از رفیقام که تو این کاره شنیدم ولی تو همین انجمن پرسیدم یکی از دوستان گفت که اشتباهه
حالا نمیدونم کدومش درسته

ehsan102
29-07-2013, 12:49
طبق گفته هاي شما انتخابم از Msi تبديل شد به asus n46vz-b
فقط نتونستم قيمت دقيق اين مدل رو پيدا كنم
فكر كنم 3200000 بايد باشه ؟

از يه طرفم نميدونم به 14 اينچ عادت ميكنم يا نه

lord Asghar
29-07-2013, 14:35
سلام
به نظر من msi cx61 i7 c بهتره.برتری msi به asus صفحه نمایش بزرگتر و cpu قویتر هست ولی کارت گرافیکش یمقدار ضعیفتره
اما 14 اینچ اصلا واسه بازی کردن خوب نیست