PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایراد همه مرورگرها

farid0485
28-07-2013, 09:06
من چن وقته هر وقت خواستم از فایر فاکس یا کروم استفاده کنم این ایراد رو بهم نشون داد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه مرور گر هام رو آپدیت کردم مشکل یدتر هم شد...

الان جالبه که این ارور واسه سایت های امن([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میده مثل گوگلفجی میل،MSN و...

MicrosoftH
29-07-2013, 12:24
مشکل از مرورگر نیست داداش از فایرفاکس ورژن 22 استفاده میکنی میری Option => Advance => Encryption و بعد گزینه TLS تیکش و ور میداری و مشکل حل میشه ولی اگر از ورژن 23 و بالاتر استفاده میکنی در آدرس بار فایرفاکس بنویس About:config بعد اینتر و روی OK کلیک کن و بعدش یه قسمت سرچ میاره پائین بنویس Security.Tls اولین گزینه میاره نوشته max نمیدونم چی چی مقدارش 1 هست اونو به 0 تغییر بده

farid0485
29-07-2013, 20:36
مشکل از مرورگر نیست داداش از فایرفاکس ورژن 22 استفاده میکنی میری Option => Advance => Encryption و بعد گزینه TLS تیکش و ور میداری و مشکل حل میشه ولی اگر از ورژن 23 و بالاتر استفاده میکنی در آدرس بار فایرفاکس بنویس About:config بعد اینتر و روی OK کلیک کن و بعدش یه قسمت سرچ میاره پائین بنویس Security.Tls اولین گزینه میاره نوشته max نمیدونم چی چی مقدارش 1 هست اونو به 0 تغییر بده

خب یه چیزی با برداشتن این تیک امنیت به خطر نمی افته؟!

یعنی در صورت خرید های اینترنتی مشکلی ایجاد نمیشه؟!

و یه چیز دیگه این مشکل رو چطوری میشه تو کروم حل کرد!؟؟

MicrosoftH
29-07-2013, 21:45
دوست عزیز بنده منظورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که http اش کنی امنیتتون به خطر میفته
بعدش این گزینه و تیکش و وردارید نه مشکل خرید اینترنتی خیالتون راحت
گوگل کروم این مشکل و نداره بنده خودم با کروم از اولین نسخه تا الان زندگی میکنم

promaproma
30-07-2013, 00:03
من این مشکل رو داشتم. تاریخ و ساعت سیستم رو تنظیم کردم درست شد

MicrosoftH
30-07-2013, 00:07
من این مشکل رو داشتم. تاریخ و ساعت سیستم رو تنظیم کردم درست شد
این و که بله صد در صد جون تاریخش آپدیت نباشه سایت های مثل گوگل فورا خطا میاره و کامپیوتر شما رو آلوده در نظر میگیرن

farid0485
02-08-2013, 15:40
این و که بله صد در صد جون تاریخش آپدیت نباشه سایت های مثل گوگل فورا خطا میاره و کامپیوتر شما رو آلوده در نظر میگیرن

تاریخ م هم که قبلا گفتم درسته نرم افزار هم کاملا آپدیته...

قبلا با کروم هیچ مشکلی نداشتم ولی حالا خیلی جدی شده...

MicrosoftH
03-08-2013, 07:28
تاریخ م هم که قبلا گفتم درسته نرم افزار هم کاملا آپدیته...

قبلا با کروم هیچ مشکلی نداشتم ولی حالا خیلی جدی شده...
این مشکل از اینا پیش میاد سیستمت و با Malwarebyte یه تستی بکن

farid0485
03-08-2013, 13:05
این مشکل از اینا پیش میاد سیستمت و با Malwarebyte یه تستی بکن

بااونی هم که میگی تست کردم(البت ک اول آپدیتش کردم)

بازم نشد...

mosque
05-08-2013, 13:48
از فیلر شکن استفاده می کنی؟؟؟

farid0485
05-08-2013, 15:16
از فیلر شکن استفاده می کنی؟؟؟

نه اصلا استفاده نمی کنم...