PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل display driver has stopped responding and has sucessfully recovored

sh79
27-07-2013, 13:50
سلام.ببخشید که تاپیک تکراری میزنم چون ترسیدم اگه تو تاپیک قبلی بنویسم کسی نخونه.
وقتی تو بازی هایی مثل resident evil 6 و HITMAN Absolution هستم تصویر قطع و وصل میشه و یهو میپره تو دسکتاپ و این ارور رو میده. در ضمن همه کار هایی رو که تو تاپیک قبلی آقایان جعفریان و AM!N گفته بودن رو تک به تک انجام دادم مثل:
آپدیت کردن کارت گرافیک.
adjust for best performence
استفاده از TuneUP Utilities
تغییرات در رجیستری
آپدیت بایوس مادر بردوتمامی سخت افزار ها با استفاده از Driver Genuice
و....
حدود 4.5 ماهی میشه کا این کیس رو خریدم همه چیزش تازه هست اینم از مشخصات کامل سیستم:
CPU:Intel Pentium D 945,Dual Core 3.4GHZ
Motherboard:ASRock G41M-VS3
RAM 4G
GPU:NVIDIA Geforce G210,1G
لطفا کمک کنین وگرنه خودکشی میکنم.:42::4:

saeed_136915
27-07-2013, 16:18
سلام
اول دمای گرافیکتون رو با یه نرم افزار مثل Speedfan یا MSI Afterburner چک کنین.
بعد هم این قسمت رو تغییر بدین ببینین درست میشه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sh79
27-07-2013, 17:09
سلام
اول دمای گرافیکتون رو با یه نرم افزار مثل Speedfan یا MSI Afterburner چک کنین.
بعد هم این قسمت رو تغییر بدین ببینین درست میشه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمای GPU رو مینویسه 46 درجه و کنارش یه تیک داره.با استفاده از نرم افزار Speedfan.دماش خوبه؟

saeed_136915
27-07-2013, 17:16
دمای GPU رو مینویسه 46 درجه و کنارش یه تیک داره.با استفاده از نرم افزار Speedfan.دماش خوبه؟

اگه میتونین تو حالت لود هم دماش رو چک کنین

sh79
27-07-2013, 21:24
اگه میتونین تو حالت لود هم دماش رو چک کنین
وقتی داشتم بازی میکردم(Resident Evil 6)دماش به 56 درجه رسیده بود.خوبه یا زیاده؟

saeed_136915
27-07-2013, 22:14
وقتی داشتم بازی میکردم(Resident Evil 6)دماش به 56 درجه رسیده بود.خوبه یا زیاده؟

خوبه.
شما اون تنظیمات رو انجام دادین درست نشد؟؟
راستی ورژن درایورتون چنده؟؟ (nVIDIA Control Panel - > Help - > System Information )

sh79
27-07-2013, 23:43
خوبه.
شما اون تنظیمات رو انجام دادین درست نشد؟؟
راستی ورژن درایورتون چنده؟؟ (nVIDIA Control Panel - > Help - > System Information )
درست شده ولی حلا صفحه مانیتورم برفکی میشه!!!چیکار کنم؟نه تنها تو بازی بلکه تو دسکتاپ هم که هستم این مشکل برام پیش میاد و صفحه برفکی میشه.ورژن درایوری که نصب کردم اینه:320.49(فکر کنم جدیدترین)

sh79
28-07-2013, 16:55
درست شده ولی حلا صفحه مانیتورم برفکی میشه!!!چیکار کنم؟نه تنها تو بازی بلکه تو دسکتاپ هم که هستم این مشکل برام پیش میاد و صفحه برفکی میشه.ورژن درایوری که نصب کردم اینه:320.49(فکر کنم جدیدترین)
سلام.خیلی ممنون از راهنمایی های آقا سعید.مشکل حل شد مشکل برفکی شدن رو با یک سیدی ای که از کامپیوتر عتیقه قبلی ام به جا مونده بود که یه نرم افزار توش داشت به نام Colorific حل کردم.اول نرم افزار رو نصب کردم بعد با کالیبره کردن و ریستارت کردن مشکلم حل شد.حالا نه اروری میده نه برفکی میشه.مرسییییییییی..........:n19::s q_13::n20: