PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیک پیشفرض لپتاپ

sadeghbarout
27-07-2013, 11:30
سلام
راستش من یه بازی نصب کردم که نیاز به کارت گرافیک nvidia داره و باید آپدیت بشه ولی روی لپتاپ من 2 کارت گرافیک هست
یکی intel که حدود 1600 MB ه
یکی هم nvidia که حدود 500 MB ه
حالا توی device management که میرم 2 تاش هست ولی توی قسمت مشخصات گرافیک سیستم و مشخصات directx (همون بخش dxdiag که تو run میزنیم) فقط همون اینتل معرفی شده
حتی آپدیت NVIDIA هم دانلود کردم که نصب کنم گفت اصلا چنین دیوایسی موجود نیست

حالا میخواستم ببینم راهی هست که کارت گرافیک پیشفرض سیستم رو تغییر داد؟
اگه از device management کارت اینتل رو غیر فعال کنم چی میشه؟ ممکنه تصویرم بپره یا مشکلی پیش نمیاد؟؟

EXTREME
27-07-2013, 13:27
سلام
راستش من یه بازی نصب کردم که نیاز به کارت گرافیک nvidia داره و باید آپدیت بشه ولی روی لپتاپ من 2 کارت گرافیک هست
یکی intel که حدود 1600 MB ه
یکی هم nvidia که حدود 500 MB ه
حالا توی device management که میرم 2 تاش هست ولی توی قسمت مشخصات گرافیک سیستم و مشخصات directx (همون بخش dxdiag که تو run میزنیم) فقط همون اینتل معرفی شده
حتی آپدیت NVIDIA هم دانلود کردم که نصب کنم گفت اصلا چنین دیوایسی موجود نیست

حالا میخواستم ببینم راهی هست که کارت گرافیک پیشفرض سیستم رو تغییر داد؟
اگه از device management کارت اینتل رو غیر فعال کنم چی میشه؟ ممکنه تصویرم بپره یا مشکلی پیش نمیاد؟؟

اول ببینید از تو بایوس قابلیت optimus فعال باشه
سپس از طریق تنظیمات گرافیک در nvidia control panel در قسمت global setting میتونید انتخاب کنید یا از نرم افزارهایی که برای لپ تاب است ببینید میتونید به اون گرافیک سوئیچ کنید یا نه

ali_jamalian
11-07-2014, 15:05
سلام منم همین مشکل رو دارم
یعنی داخل device management هردو کارت گرافیک اینتل و gtx 850 نصبه ولی نوشته های بازی یا مثلا سایفون خیلی تاره!!!