PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جای جوش ها و استفاده از صابون ضد باکتری!

master0
27-07-2013, 03:51
سلام خدمت دوستان گلم.
من از یه صابون ضد باکتری که اسمش هم نمی دونم! استفاده کردم چند ساعت پیش, ولی جوش های روی صورتم رو خیلی بدتر کرد. قرمز تر شدن و انگار زخم شده اصلا!

پیشنهادی دارید برای من؟ برای بهبود سوزش این جوش ها و برطرف کردن جای این جوش ها چکار کنم؟؟ :(

~ReZa~
28-07-2013, 00:58
سلام دوست عزیز.
شما چند سالتون هست؟
اگه سنتون کمه بذارید بدنتان روند طبیعی خود رو طی کنه.
با خوردن قرص و کرم زدن و صابون روند در اومدن جوش متوقف نمیشه!!
یه نکته هم بگم به هیچ وجه جوشها رو دستکاری نکن که اگه جای جوش و چاله و ... تو صورت ایجاد بشه فقط با لیزر میشه تا حدودی و نه کامل بر طرف کرد.
صابونهای ضد باکتری هیچ تاثیری نمیزارن و پوست روشدیدا خشک میکنن که باعث سوزش پوست هم میشه!!!
بگذار بدن روند طبیعی خود رو طی کنه.
این نشانه جوانی و قوی بودن بدنت هست...دی که از سن 25 به بعد تقریبا روند در اومدن جوش متوقف میشه.الکی پولت رو به دارو و پماد و کرم نده ( رسیدی سن 30 سالگی میگی حیف نبود پول خرج میکردم واسه دارو و ...)
میوه و سبزی و مایعات( آب و آبمیوه طبیعی ) هم زیاد بخور که تو رنگ پوست تاثیر بسزایی دارن.
هیچ چیز تو دنیا جای نعمتهای خدادادی رو نمیگیره.
موفق باشی.

master0
28-07-2013, 01:03
مرسی دوست عزیزم از پاسخ کامل و جامع شما - کاملاً حق با شماست پوست رو واقعا خشک میکنن البته الان یه کم بهتر شدن فکر کنم 2-3 روز دیگه خودشون کنده بشن و جاشون هم نمونه
راستی
یه قرص هایی هست که برای از بین بردن عفونت های داخلی بدن هست و برای درمان ریشه ای آکنه تجویز میشه- به نظر تون اونها خوبن برای درمان ریشه ای اکنه هام؟

~ReZa~
28-07-2013, 01:18
اصولا آکنه ارثی هستش و بعضی از متخصصان پوست هم توصیه میکنن از مصرف دارو باید پرهیز کرد و خود به خود با بالا رفتن سن کلا دیگه در نمیاد اگهدهم در بیاد مثل سابق نمیشه.
بله قرصهایی هستن.
ولی نوعی کرم هستش که خارجیه و اثرش بهتر از قرص هستش!!
ولی خوب فقط جوشها رو تا حدودی خشک میکنه و از حالت پفی در میاره.
برای جوش درمان زیاده ولی تا سن 25 به بعد خودش دیگه درست میشه و جای نگرانی نیست.

باغبون
28-07-2013, 23:24
سلام
بنظرم اگر خیار و رنده کنید و روی پوستتون بذارید خیلی خوبه هم پوستتون خنک میشه و هم خیلی شفاف

Georges St-Pierre
29-07-2013, 00:22
دوستان در مورد لیزر کردن توضیح میدید کلا چطور انجام میشه و چقدر تاثیر داره ؟
:n16:

shabnam1986
31-07-2013, 20:18
لیزر هزینه زیادی داره و انواع مختلفی داره و اگهپیش دکتر معتبر و کاربلد نرین ممکنه بدتر بشه
بهتره چند دوره از صابون های لایه بردار استفاده کنین

بیزر های ipl و cipl خوبه

Georges St-Pierre
03-08-2013, 10:55
جواب میده به صورت عالی ؟ من زیادم نیست خیلی کمه جای جوش اما میخوام کاملا پوستم خوب بشه ...
میشه چندتا عکس از بعد و قبل لیزر از افراد بذارید ؟ ممنون

~ReZa~
04-08-2013, 23:56
عالي كه نه ولي تاثيرش در درجه اول به نوع پوستت و در درجه دوم به تبحر پزشك بستگي داره.
به نظر من اگه سنتون كمه و جاي جوش زياد نيست ليزر درماني نكن.
دليلش هم اينه تو بعضي پوستها بعد از سن ٣٠ سالگي با چاق شدن صورت جاي جوشها هم تا حدودي برطرف ميشن.
به هر حال اگه حتما خواهان ليزر هستي حتما تو انتخاب دكتر دقت كن.

Ghaioom
23-08-2013, 13:36
سلام

بدنم جوش میزنه چیکا کنم؟ :n13::n02:

raana
23-08-2013, 17:33
سلام دوست عزیز.....

شما یا مصرف چربی و مواد غذایی که طبع گرم دارن بالاس...........یا امکان داره به مواد غذایی خاصی حساسیت داشته باشین.......

البته به خاطر تغییرات هورمونی هم میتونه باشه..............

اول باید علت پیدا بشه......بعد راه درمان..............