PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک فیلم 2 گیگی را کم حجم کنیم؟!

2lombe
27-07-2013, 03:02
سلام!

میخواستم بدونم چطوری میشه یک فیلم حدودا 1 گیگی را کم حجم کنیم که افت کیفیت نداشته باشه!!

خواهشا جواب بدید!!

soroosh_cz
27-07-2013, 03:54
سلام!

میخواستم بدونم چطوری میشه یک فیلم حدودا 1 گیگی را کم حجم کنیم که افت کیفیت نداشته باشه!!

خواهشا جواب بدید!!

بستگی داره، اگر فیلمی که داری خودش کدک x264 یا H.264 با فرم MKV داره، تقریبا میشه گفت خیلی سخته کم حجم کردنش بدون افت کیفیت...

vivabarca
30-07-2013, 03:49
اگر قرار بود فیلم 1 گیگی طوری کم حجم بشه که افت کیفیت نداشته باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشد :n02:
شما اگر برای آپلود فیلم میخواید کم حجم کنید میتونید اول فیلم رو صامت کنید و بعد با 7zip به طرز عجیبی! فشرده کنید. اگر هم برای همیشه میخواید کم حجم کنید که باید با staxrip (یا نرم افزارهای مشابه) به حجم پایین تر انکود کنید که هرچقدر هم سرعت انکود رو پایین بگیرد باز کیفیت کم میشه به نسبت

abbasa
05-08-2013, 22:35
من خودم با نرم افزارهای مختلفی امتحان کردم و با راهنمایی که گرفتم در نهایت با format factory به حجم پایین و کیفیت قابل قبول رسیدم شما هم یک امتحانی بکن ضرر نمیکنی:n12:

Lord of english
05-08-2013, 23:31
من خودم با نرم افزارهای مختلفی امتحان کردم و با راهنمایی که گرفتم در نهایت با format factory به حجم پایین و کیفیت قابل قبول رسیدم شما هم یک امتحانی بکن ضرر نمیکنی:n12:
نه بابا.... ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
معجزه قرن 21 هم به وقوع پیوست.

abbasa
06-08-2013, 11:39
نه بابا.... ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
معجزه قرن 21 هم به وقوع پیوست.
الان اين كه ميگي يعني چي اصلا شما امتحان كردي كه نسنجيده حرف ميزنيد اين نرم افزار حجم خيلي خوب كم ميكنه در عين حال كيفيت رو خيلي خراب نميكنه:n12: