PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بات ربات رو لا VB 6 چطوری بنویسم ؟

mohsentta
26-07-2013, 19:10
ببخشید چطوری میشه یه ربات (بات) نوشت که خودش بره و یه دکمه رو توی یه پیج اینترنتی بزنه؟
البته خودم با اطلاعات خیلی کمی که دارم نوشته بودم خود برنامه یه پیج رو لود میکرد 10 12 بار Tab رو میزد بعد رو دکمه هه اینترو میزد ولی اینتوری باید برنامه باز بود هیشکیم به pc دست نمیزد تا برنامه کار خودشو بکنه ولی من میخوام بدونم چطوری دکمه و تکست باکس ها رو براش تعریف کنم (دکمه ها لینک ندارن)
میخوام یه قسمت اینترنتی (vb web browser) داشته باشه برم تو اون لوگ این بشم بعد برنامه رو مینیمایز کنم
بعد خودش تو تایمی که براش تایین کردم (تا این جاشو نوشتم) بره تو یه پیج (که خودم براش تعریف کردم) بعد رو یه دکمه تو اون پیج اینترنتی کلیک کنه یا اینتر بزنه روش فرقی نداره فقط برنامه از نوار وظیفه باز نشه (دکمه هه لینک نداره):n03:
ممنون اگه کمک کنین:n01:
اگه فرمشو بزارید ممنون میشم.
تورو خدا نیام ببینم جوابی نگرفتم:n03:
کمکم کنید :n28:

kiapmc
26-07-2013, 22:00
با سلام

متوجه نشدم کامل منظورت را

مطمئن باش هیچ چیزی نشد نداره

اگر از web bowers مال خود وی بی میخوای این کار را انجام بدی خوب این راحت هست نام کلیک را میدی تو دستور که میگی وقتی کامل لود کرد رو اون نام در براورز کلیک کنه

اگر در مور گرت میخوای اونو کلیک کنه اون قضیش جداشت

mohsentta
26-07-2013, 23:28
با سلام

متوجه نشدم کامل منظورت را

مطمئن باش هیچ چیزی نشد نداره

اگر از web bowers مال خود وی بی میخوای این کار را انجام بدی خوب این راحت هست نام کلیک را میدی تو دستور که میگی وقتی کامل لود کرد رو اون نام در براورز کلیک کنه

اگر در مور گرت میخوای اونو کلیک کنه اون قضیش جداشت

اره خودم براش مرور گر نوشتم فقط چطوری نام کلیک رو بدم ؟

SMVV
22-08-2013, 06:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با اين كد ميتوني رو دكمه كليك كني