PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای به اشتراک گذاری اینترنت

soroosh_cz
26-07-2013, 02:34
سلام.
دوستان من دنبال یه راه حل میگردم که یک نفر با یک نرم افزار رایگان یا هر وسیله ی دیگه ای از طریق اینترنت به سیستم من وصل بشه و از اینترنت من استفاده کنه.
خودم میدونم که با تغییر Metric میشه این کار رو کرد ولی مشکل دیگه ای که هست اینه که نرم افزارهایی که بین دو پی سی کانکشن خصوصی میسازن، معمولا سرور دارن و هزینه ی ماهیانه...

آیا روش دیگه ای هم هست؟
نرم افزاری میشناسید که مستقیم و بدون واسطه بین دو سیستم شبکه ایجاد کنه؟

m.m.m5651
27-07-2013, 23:47
فکر کنم teamviewer راه حل باشه برای شما. البته فقط اینترنت اشتراک گذاشته نمیشه، کلا همه چی اشتراک گذاشته میشه.

soroosh_cz
28-07-2013, 01:19
فکر کنم teamviewer راه حل باشه برای شما. البته فقط اینترنت اشتراک گذاشته نمیشه، کلا همه چی اشتراک گذاشته میشه.
مشکل Team Viewer و نرم افزارهای V--PN ساز مثل Hamachi یا Tunngle اینه که سرور واسط هست... میخوام طوری باشه که سرور واسطه وجود نداشته باشه، Remote Desktop نمیشه؟

m.m.m5651
29-07-2013, 02:36
فکر نکنم. اون از آی پی اینترنال استفاده می کنه تا جایی که میدونم. آموزش ساخت سرور توی همین ویندوز های غیر سرور هست فکر کنم. یعنی همین ویندوز 8 و 7 (تا حالا امتحان نکردم.)
اما به همین راحتی نیست برقراری ارتباطش.

hermione
29-07-2013, 02:41
سلام.
دوستان من دنبال یه راه حل میگردم که یک نفر با یک نرم افزار رایگان یا هر وسیله ی دیگه ای از طریق اینترنت به سیستم من وصل بشه و از اینترنت من استفاده کنه.
خودم میدونم که با تغییر Metric میشه این کار رو کرد ولی مشکل دیگه ای که هست اینه که نرم افزارهایی که بین دو پی سی کانکشن خصوصی میسازن، معمولا سرور دارن و هزینه ی ماهیانه...

آیا روش دیگه ای هم هست؟
نرم افزاری میشناسید که مستقیم و بدون واسطه بین دو سیستم شبکه ایجاد کنه؟

ریموت دسکتاپ و team viewer

ریموت دسکتاپ بدون واسطه هست . هیچ کاری هم نداره فقط مشکل اینجاست که آیپی ها چون داینامیکه هر سری که میخواید وصل شید باید آیپی طرف دوم رو بدونید چیه و وصل بشید

soroosh_cz
29-07-2013, 02:51
ریموت دسکتاپ و team viewer

ریموت دسکتاپ بدون واسطه هست . هیچ کاری هم نداره فقط مشکل اینجاست که آیپی ها چون داینامیکه هر سری که میخواید وصل شید باید آیپی طرف دوم رو بدونید چیه و وصل بشید
من فقط حرف ریموت دسکتاپ رو شنیدم... اصلا بلد نیستم چجور باید باش کار کرد... روش خاصی داره؟ مخصوصا این مورد...
تیم ویوور کار کردم ولی...