PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ صنعتی

775e
26-07-2013, 01:05
سلام
یه لپ تاب میخواستم برای دوستم که توی ایران خودرو کار میکنه و میخواد روش برنامه های دیاگ رو نصب کنه .
به نظرم سزی تینک پد lenovo چیر خوبیه.
شما چه مدلیش رو معرفی میکنید .
و اگه از مارک های دیگه هم بود معرفی کنید.
متشکرم

775e
26-07-2013, 12:30
سلام
یه لپ تاب میخواستم برای دوستم که توی ایران خودرو کار میکنه و میخواد روش برنامه های دیاگ رو نصب کنه .
متشکرم
کسی نبود جواب مارو بده
فقط اگه بگید که برای نرم افزار های دیاگ ماشین حداقل چه سیستمی نیاز هست خودم دنبالش میگردم مرسی از همه .
البته فکر نکنم سیستم شاخی بخواد

775e
28-07-2013, 10:48
کسی نبود جواب مارو بده
فقط اگه بگید که برای نرم افزار های دیاگ ماشین حداقل چه سیستمی نیاز هست خودم دنبالش میگردم مرسی از همه .
البته فکر نکنم سیستم شاخی بخواد

کسی نبود جواب مارو بده

Thor God
28-07-2013, 11:40
راستش با نرم افزار مورد نظر اصلا آشنایی ندارم. میشه یه کم توضیح بدید ؟ ازشون بپرس چه قدرسخت افزار رو درگیر می کنه ؟(3dmax و maya و فوتوشاپ و این جور چیزها بود متوجه بودم)
شما سقف بودجه رو مشخص کن من برترین مدل رو می گم.
فکر هم نمیکنم نیاز به سری تینگ پد باشه.آیدی پد لنوو و سری n ایسوس راحت جوابگوی کار ایشون باید باشه.
سری dv6 و envy از برند hp هم بسیار با کیفیت هستن.

775e
29-07-2013, 04:26
راستش با نرم افزار مورد نظر اصلا آشنایی ندارم. میشه یه کم توضیح بدید ؟ ازشون بپرس چه قدرسخت افزار رو درگیر می کنه ؟(3dmax و maya و فوتوشاپ و این جور چیزها بود متوجه بودم)
شما سقف بودجه رو مشخص کن من برترین مدل رو می گم.
فکر هم نمیکنم نیاز به سری تینگ پد باشه.آیدی پد لنوو و سری n ایسوس راحت جوابگوی کار ایشون باید باشه.
سری dv6 و envy از برند hp هم بسیار با کیفیت هستن.

آخه کارش جوریه که باید همش لپ تاپ رو روشن اینو اونور ببره یعنی دور ماشین جابجا کنه . بخاطر هاردش میگم.

فکر نکنم سیستم بالایی هم بخواد.(فکرکردم دوستان اطلاع دارن.
حالا میپرسم اعلام میکنم.

Thor God
30-07-2013, 02:07
البته k56 لپ تاپ سبکی هست اما از نظر پردازشی شاید مناسب کار آشناتون نباشه.
مدل های دیگه هم هستن که کمی سنگینن. شاید بعد از یه مدت خسته بشه و از انتخابش ناراحت ...
z500 هم مدل مناسبیه اما شاید باتریش کمی اذیت کنه

سقف بودجه چه قدره ؟
در هر صورت منتظر اطلاعات بیشتر هستم.

775e
03-08-2013, 23:22
البته k56 لپ تاپ سبکی هست اما از نظر پردازشی شاید مناسب کار آشناتون نباشه.
مدل های دیگه هم هستن که کمی سنگینن. شاید بعد از یه مدت خسته بشه و از انتخابش ناراحت ...
z500 هم مدل مناسبیه اما شاید باتریش کمی اذیت کنه

سقف بودجه چه قدره ؟
در هر صورت منتظر اطلاعات بیشتر هستم.

بزرگوار من میگم لپ تاب صنعتی می خوام شما بهم لپ تاپ مالتی مدیا معرفی میکنید.
خدایا شکرت ..

Thor God
04-08-2013, 12:37
دوست عزیز همون جور که بالا گفتم کار آشنای شما جوری نیست که احتیاج به لپ تاپ صنعتی داشته باشه. لپ تاپ های مالتی مدیا به راحتی میتونه مشکلشون رو حل کنه. تینک پد برای کارهای سنگین و تخصصی هست. موفق باشید

Capital
15-08-2013, 15:12
سلام
متشکرم
دوست عزیز, من نمیدونم که این دیاگ برنامه هاش چطور هستند و چه کانفیگی میخواد.البته اینو میدونم که لپ تاپ با سخت افزار قوی نمیخواد.اما من اینجور که متوجه شدم; هر وقت میرم که دیاگ بزنم 3 تا برند رو زیاد میبینم.یکی Lenovo یکی hp و یکی هم dell و علتش رو میتونم اینجور تشخیص بدم که اولا خیلی از لحاظ بدنه ای محکم هستند چون اینجور کارها لپ تاپ محکم میخواد و یکی هم اینکه این برندها با قیمت ارزان چیز خوب پیدا میشه.