PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی اسم این بازی جنگی قدیمی رو میدونه؟

HO3IN-Life
25-07-2013, 14:03
سلام. دوستان من تغریبا 10 15 سال پیش یه بازی جنگی بازی میکردم،
الان هر چی گشتم اسمش رو پیدا نکردم و نمیدونم چیه. خواستم بپرسم که کسی کمکم کنه.
یه بازی جنگی بود که یه مرحلی هم توی بغداد داشت و عکس صدام هم روی تابلو ها بزرگ زده بودن. مرحله اولش هم دقیق یادم نیست اما اینو میدونم بعد از اون میری رو یه قطار در حال حرکت، هوا هم شبه. اسلحه مون هم اغلب یه مسلسل سفید رنگ بود. ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه بد جور حوسش رو کردم :n02:......

HO3IN-Life
25-07-2013, 21:18
بازیگر اسلیشم ( همونی که ما باهاش میریم جلو) اگه اشتباه نکنم یه مرد ریش سیبیل داری بود که یه کلاه لگنی سرش بود :n02: البته بعضی موقع ها نشونش میداد چون بازیش یه طوری مثل IGI بود و ما فقط اصلحه مون رو میدیدم.

HO3IN-Life
26-07-2013, 03:51
یه چیزایی میاد تو زهنم که توی اسمش انگار استوک داره، حالا نمیدونم واقعا ماله این بازی بوده یا نه. کسی از دوستان بازی نکرده بود ؟!

HO3IN-Life
27-07-2013, 23:27
اگه کسی اسم این بازی رو میدونست به ما میگفت، ثواب داشت ها . بد جور بی کارم

Layken
28-07-2013, 13:43
اگه کسی اسم این بازی رو میدونست به ما میگفت، ثواب داشت ها . بد جور بی کارم

با توجه به این مقدار راهنمایی که کردین من که چیزی به فکرم نرسید
حتما دوستان نگاه کردن و اگر کسی یادش افتاده باشه حتما راهنماییتون میکنه مگر این که یک مقدار جزیات بیشتری از بازی رو توضیح بدین شاید بشه پیداش کرد

HO3IN-Life
28-07-2013, 15:25
با توجه به این مقدار راهنمایی که کردین من که چیزی به فکرم نرسید
حتما دوستان نگاه کردن و اگر کسی یادش افتاده باشه حتما راهنماییتون میکنه مگر این که یک مقدار جزیات بیشتری از بازی رو توضیح بدین شاید بشه پیداش کرد

والا یادم که نمیاد حامد جان اما الان که فکر میکنم یه پرت و پلاهایی میاد تو ذهنم، میترسم بیشتر منحرفتون کنم :n01: اما میگم:
والا یه مرحله ای تو عراق داشت که یادمه، باید از یه پشت بومشون بعد از کشتن عراقی ها، میپریدی به پشت بوم روبه رویی ... با یه سرعت زیادی که میرفتی ادامه بازی. RPG های این بازی یکم بزرگ بودن. بعدش وقتی میرفتی رو به مراحل آخر یه اسلحه هایی مثله اسلحه های لیزری هم به دست میاوردی. البته دیگه تو عراق نبودن. بازیگر اصلی فیلم هم کا ما باشیم یه رفیق سیاه پوس کچل هم داشت که فکر کنم همیشه عینک دودی میزد

mohammad varaste
31-07-2013, 09:40
دلتا فورس نبود ؟

HO3IN-Life
31-07-2013, 22:56
دلتا فورس نبود ؟

نه، اتفاقا اینو خودم هم خوب یادم بود. اما از سری بازی بود که با اینا اومد بازار !

ach-1357
01-08-2013, 00:28
اقا جان یه بازی علمی تخیلی بودش که اول شخصم بود و بعد . اهان area51

toufan
01-08-2013, 04:19
سلام. دوستان من تغریبا 10 15 سال پیش یه بازی جنگی بازی میکردم،
الان هر چی گشتم اسمش رو پیدا نکردم و نمیدونم چیه. خواستم بپرسم که کسی کمکم کنه.
یه بازی جنگی بود که یه مرحلی هم توی بغداد داشت و عکس صدام هم روی تابلو ها بزرگ زده بودن. مرحله اولش هم دقیق یادم نیست اما اینو میدونم بعد از اون میری رو یه قطار در حال حرکت، هوا هم شبه. اسلحه مون هم اغلب یه مسلسل سفید رنگ بود. ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه بد جور حوسش رو کردم :n02:......

اگه اطمینان کامل داری که تو عراق بوده. این بازی ها رو ببین همش تو عراق هم بودند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HO3IN-Life
03-08-2013, 11:37
خیلی عجیبنه که توی بازی ای لیست عراق هم نیستش. از دوستان خیلی ممنونم. انگار کلاً یادشون رفته این بازی رو توی اینترنت بزازن :n05:

City 17
06-08-2013, 15:43
با حساب یه "مرحله قطار"، "عراق"، "صدام"، "شخصیت سیاه پوست" (البته بدون عینک دودی) : Soldier Of Fortune نبود؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HO3IN-Life
08-08-2013, 23:51
با حساب یه "مرحله قطار"، "عراق"، "صدام"، "شخصیت سیاه پوست" (البته بدون عینک دودی) : Soldier Of Fortune نبود؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شخصیت اصلی نفر وسط هستش درسته ؟ کدوم یک از مدل های این بازی مرجله دومش روی قطار هستش، (در حالی که شبه)

و مرحله سومش هم وارد یه قسمتی از قطار میشه ... یه قسمتی هم توی برفو بوران داره که اغلب یه مسلسل سفید رنگ دستمونه. چندین مرحله باید بریم تا برسیم به مراحلی که توی عراق هستش ...

خیلی ممنون ازتون

City 17
10-08-2013, 22:14
شخصیت اصلی نفر وسط هستش درسته ؟ کدوم یک از مدل های این بازی مرجله دومش روی قطار هستش، (در حالی که شبه)

و مرحله سومش هم وارد یه قسمتی از قطار میشه ... یه قسمتی هم توی برفو بوران داره که اغلب یه مسلسل سفید رنگ دستمونه. چندین مرحله باید بریم تا برسیم به مراحلی که توی عراق هستش ...

خیلی ممنون ازتون

درسته، شخصیت اول نفر وسطه(به اسم مولینز)، نسخه شماره اول بازی یکی از مراحل ابتدایی در محدوده ای شبیه به یک مترو و با قطار و ... هست(فضا تاریکه اما فضای آزاد نیست)، برف و بوران رو دقیقا خاطرم نیست اما بعدها به مرحله عراق و صدام حسین و ... می رسیدیم و حتی توی یکی از قسمت با یک اسنایپر صدام رو زیر نظر گرفته بودیم!

مورد دیگه ای که شاید برای تشخیص کمک کننده باشه اینکه از همون ابتدا خشونت بازی به چشم می اومد و با بعضی از شلیک ها، اعضای بدن (دست و پا و سر) افراد جدا میشد...