PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در رابطه با حذف کامل یه برنامه یا بازی

alex_pk
25-07-2013, 10:42
سلام
خوب
عنوان بهتری به ذهنم نرسید
اول بگم من تاپیک زدم تو بخش درخواست نرم افزار
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی عزیز هم کمکمون کرد ولی خوب متاسفانه نتیجه نداد
منم گفتم شاید اصلا نیاز به برنامه نباشه و یه دستکاری باید انجام بشه تو ویندوز، گفتم این تاپیک رو بزنم یه مشورتی بکنیم با هم
کل موضوع هم اینه

وب من یه سری بازی و نرم افزار تو درایو سیستمیم داشتم گه چون فضای خالی نیاز داشتم و حوصله نداشتم دونه دونه Uninstall کنم زدم نصفش رو شیفت دلیت کردم :D
حالا الان میخوام یه بازی نصب کنم میبینم نصب نمیشه میگه هست و اگر میخوایند uninstall کنید اول ،
ولی خوب uninstall هم نمیتونم بکنم چون اصلا نیستش ولی انگار یه اثری ازش تو رجیستری یا جای دیگه مونده که موقع نصب فکر می کنه هنوز بازی نصبه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
uninstall میزنم که هیچ اتفاقی نمیفته
Play هم میزنم میگه فایلش پیدا نشد

این سه تا برنامه تست کردم که کمکی نکرد.

advanced unistaller
tuneup utilities
ccleaner

Dew Drop
26-07-2013, 10:53
سلام
وارد رجیستری بشید و Ctrl + F رو بزنید کلمه مرتبط با این گیم ( Batman ) رو وارد کنید و بعد Find ...
ببینید گزینه ای میاره؟! اگر که بود,حذفش کنید.

alex_pk
27-07-2013, 00:04
سلام
نه متاسفانه ، قبلا تست کردم چیزی پیدا نکرد.
البته فعلا علی الحساب بازی رو رو اون یکی ویندوزم XP نصب کردم و اومدم با ویندوز سون بازیش می کنم
شاید بتونم الان حذفش کنم.

(اصلا نمیدونم چه اثری از خودش باقی گذاشته!)

vania_1991
13-09-2013, 21:17
:32:سلام من هم یسری برنامه ریختم یکیش بازی با چند تا نرم افزار بازیه با نرم افزاره حسابداری اصلا تو کنترل پنل نیستن unistall هم ندارن .
نرم افزار vmlite workstation رو میخوام حذف کنم اما این ارور رو میده:
there is a problem with this windows installer package. A DLL required for
this install to complete could not be run. cntact your support personnel or package vendor