PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراحل لازم برای فروش بازی در App Store و Google Play

عادل سلیمی 20
24-07-2013, 18:43
سلام به همه دوستان بازی ساز:n01:
میخواستم بدونم تمام مراحل لازم برای این که بازیمون رو توی app store و Google play به فروش برسونیم چیه (با جزئیات کامل)
من فرضا الآن بازیمو ساختم کامل
خب اولین کاری که باید بکنم چیه؟
اینجا هم چند تا سوال که تو ذهنمنه رو مینویسم خواهشن جواب بدین
1) اگه بازی رو با GMS بسازیم باید حتما نسخه ی اصلی و خریداری شده ی اون باشه؟ حالا اگه اصل هم بود باید یه لایسنس مخصوص فروش هم گرفت یا همون اصل بودن نرم افزار کافیه ؟
3) وضعیت تحریم الآن چه جوریاست؟ یعنی واسه اکانت اپل و گوگل نمیونیم با اسم ایرونی ثبت نام کنیم؟ نباید با حساب بین المللی که به اسم ایرانیه ثبت کرد(واسه فروش)؟
4) فرضا ما توی خارج فامیل هم داریم اون موقع وظیفه ی اون چیه ؟ چه چیز هایی رو باید به اون محول کنیم

با تشکر
امیدوارم تاپیک به درد بخوری بشه

brain
25-07-2013, 09:49
-برای گوگل پلی و اپل استور ، چون تحریم هستیم ، باید با فامیلتون که خارج از کشوره ، این 2 حساب رو باز کنید و اولش هم مقداری دلار باید داخل شماره حساب باشه که بتونید این حساب ها رو ایجاد کنید.
وظیفه ی فامیل : دادن مشخصات شخصی : اعم از اسم و فامیل ، محل دقیق آدرس ،شماره تلفن ، شماره کارت حساب بانکی (که با آدرس منزل طرف یکی باشه) ، رمز cvv و ... رو باید بگیرید و خودتون از ایران فرم هاشو پر کنید (با پ ر و ک س ی ترجیحا) ، اپل 100 دلار و گوگل پلی فکر میکنم 40 دلار میخواد.

و در فرآیند تکمیل ایجاد اکانت ، احتمالا از اپل تماسی میگیرن یا مدرکی میخوان که ثابت بشه این شخص وجود خارجی داره یا نه ، ولی گوگل پلی فکر کنم اونقدرا هم گیر نیست.

بعضی از کشور ها هم از لحاظ مالیاتی گیر هستن ، یعنی یه سری کار های اداری هم هست که فامیل باید انجام بده اونور

عادل سلیمی 20
25-07-2013, 23:17
در مورد سوال اول کسی نظری نداره؟