PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز سرور 2008 در VMware

Thor God
23-07-2013, 19:06
سلام عرض می کنم خدمت بازدید کنندگان.
بنده میخوام ویندوز سرور رو در مجازی ساز VMware نصب کنم اما یک مشکلی هست. وقتی که تنظیمات رو وارد می کنم و نصاب بوت میشه این شکلیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اگه روی نکست بزنم همچین اروری میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصاب مشکل داره ؟ تنظمیات خاصی باید اعمال کنم ؟

ممنون میشم توضیح بدید

Shiva.K
17-11-2013, 14:27
سلام دوستان،
من هم مشکل دوست عزیزمون رو دارم. میخوام Windows server 2008 R2 All Edition 64bit with ServicePack 1
رو نصب کنم تو VMWare v9 که بعد از مراحل اولیه با این ارور مواجه میشم و متأسفانه لپ تاپ من Sony Vaio مدل VPCS125FG و هر کلیدی که بگید برای آوردن بایوسش امتحان کردم نمیاد بالا که این تنظیماتی که تو ارور میگه رو عوض کنم تا مشکل نصب حل شه!!!:n27:
مشخصات لپ تاپ من:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اروری که تو VMWare میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل چیه و برای رفعش چه کنم؟

Ali_RNT
17-11-2013, 15:47
مشکل از اینجاست که CPU شما از فناوری VT پشتیبانی نمیکنه یا اینکه توی بایوس اون رو غیر فعال کردید...

Shiva.K
18-11-2013, 08:36
مشکل اینجاست که نمیدونم چه طور بایوس لپ تاپ رو بیارم بالا هر دکمه ای که فکرشو بکنید امتحان کردم تو سایتای خود سونی که می گفت باید ASSIST رو نگه دارم (یه دکمه بالای صفحه کیبوردهای سونی) ولی باز هم نشد:n27:

Ali_RNT
18-11-2013, 15:45
روش ورود به تنظیمات بایوس برای لپتاپ شما :

بعد از روشن کردن لپ تاپ و لود شدن سیستم عامل سریعا کلید Esc و سپس سریعا F2 را یزنید...

wishes
29-03-2015, 22:28
سلام
من تو نصب ویتدوز سرور2008 به با هر روشی با پیغام operating system not found برخوردم لطفا راهنماییم کنید.
فایل iso و نصب از روی usb bootروامتحان کردم ولی نشد
با تشکر

Ali_RNT
30-03-2015, 12:13
با س دی یا فایل ایزوی دیگه ای هم امتحان کردید؟ احتمالا مشکل از فایل iso ای هست که استفاده میکنید.