PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اول مشکل کارت گرافیک و دوم کابل پاور و ...؟؟

A_2010
23-07-2013, 15:23
سلام
چندتا از خازن های کارت گرافیک سیستمم سوخت و مجبور شدم کارت گرافیکمو تعویض کنم،چند روز بعد کابل پاوری که به مانیتورم وصل بود مشکل پیدا کرد و ی قسمت از سیم سوخت و سوراخ کرد کابلو،کابلو ک باز کردم دیدم سیم سوم داخلش ی قسمتش سوخت و پاره شد،شاید ی دلیلش اینه ک مانیتورو زیاد جابجا میکنم،نمیدونم شاید دلیلش این نباشه،یکی بهم گفت چون این مشکلات پشت هم اتفاق میفته احتمالا سیستمت مشکل داره و کلاً باید ارتقا بدی و تعویض کنی!
آخه تو این چند سالی که سیستمو خریدم هیچ مشکلی نداشت ولی این اواخر ک زیاد ازش استفاده میشد از بازی کامپیوتری زیاد یا استفده های دیگه،اینطوری شد
به نظر شما مشکل از چیه؟باید کل سیستمم عوض شه؟
ممنون

EXTREME
23-07-2013, 15:48
سلام
چندتا از خازن های کارت گرافیک سیستمم سوخت و مجبور شدم کارت گرافیکمو تعویض کنم،چند روز بعد کابل پاوری که به مانیتورم وصل بود مشکل پیدا کرد و ی قسمت از سیم سوخت و سوراخ کرد کابلو،کابلو ک باز کردم دیدم سیم سوم داخلش ی قسمتش سوخت و پاره شد،شاید ی دلیلش اینه ک مانیتورو زیاد جابجا میکنم،نمیدونم شاید دلیلش این نباشه،یکی بهم گفت چون این مشکلات پشت هم اتفاق میفته احتمالا سیستمت مشکل داره و کلاً باید ارتقا بدی و تعویض کنی!
آخه تو این چند سالی که سیستمو خریدم هیچ مشکلی نداشت ولی این اواخر ک زیاد ازش استفاده میشد از بازی کامپیوتری زیاد یا استفده های دیگه،اینطوری شد
به نظر شما مشکل از چیه؟باید کل سیستمم عوض شه؟
ممنون

کابل برق مانیتورتون که به سیستمتون مربوط نمیشه از کیس جداست

برای گرافیک اون خازن نشتی گرافیک یک دلیلش میتونه از دما و گرمای زیاد باشه یک دلیل هم از خرابی پاور سیستم و نوسان برق

raidcall
24-07-2013, 11:03
اول اين كه سلام دوست عزيز منم يك زماني يه سيستم داشتم كه مشكلش مثل سيستم شما بود يه روز تصوير نمي داد يه روز خود به خود خاموش مي كرد همه اين مشكل ها بر ميگرده به دماي سيستم و به نظر من مشكل از مادربورد شما هست يه جورايي بايد كل سيستم عوض كني از من ميشنوي سيستمتو سريع عوض كن تا مشكلات ديگه نيومده و تو سيستم جديدت به دماي سيستم خيلي دقت كن كه بالا نره اين كارو مي توني با نصب فن هاي بزگ به جلو يا عقب كيس دماي اونو پاين بياري البته اينم يادت باشه پاور سيستمت خيلي مهمه به نظر من قوي ترين پاور انتخاب كن :n26: