PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قدرتمند برای برگرداندن فایلهای آفیس ورد

Переклад не
23-07-2013, 11:10
سلام
نرم افزاری قدرتمند برای برگرداندن فایلهای آفیس ورد میخواستم
ممنون

ALI . R
23-07-2013, 13:48
سلام. از نرم افزار پایین استفاده کنید ::n01:

Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----
این هم کرک برای آخرین نسخه Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

-----------------------------------------------------------
این برنامه هم جهت بازیابی فایل های ورد هست! و میتونید فایل های خراب را تعمیر کنید::n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farjameh
23-07-2013, 14:28
قوی ترین برنامه ها برای برگردوندن فایل های پاک شده Active File Recovery و Power Data Revory هستش.

Переклад не
29-07-2013, 09:59
سلام. از نرم افزار پایین استفاده کنید ::n01:

Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----
این هم کرک برای آخرین نسخه Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

-----------------------------------------------------------
این برنامه هم جهت بازیابی فایل های ورد هست! و میتونید فایل های خراب را تعمیر کنید::n01:

این ریپیر واقعا موثر هست؟ تست شده؟

ALI . R
29-07-2013, 15:53
این ریپیر واقعا موثر هست؟ تست شده؟
سلام. من ریپیر رو تست نکردم ! ولی با Recover My Files تونستم فایل های زیادی رو برگردونم ! :n01:

Переклад не
01-08-2013, 19:09
ریپیر رو تست کردم اما متاسفانه چیزی رو درست نکرد
دوستان دستم به دامنتون
آیا راه حل نهایی وجود نداره؟
اینایی که من تایپ کردم به زبان فارسی هستن

ALI . R
04-08-2013, 15:55
سلام . نرم افزار پایین رو امتحان کنید : ( این نرم افزار خوبیه در زمینه بازیابی - تست شده! ) :n01:

R-Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نکته هم یادتون باشه :
شما با استفاده از اغلب نرم افزار ها این امکان رو دارید ولی خوب نه 100% و تضمینی !

Переклад не
04-08-2013, 16:38
خب من از لیستش RStudio 0.97.551 - Windows XP/Vista/7 رو دانلود کردم حالا بعده نصب فقط یه فایل exe اونم واسه آنستال کردنش داره.تو پوشه ی bin هم فقط مواردی برای اینستال کردن داره که ازم آدرس میواد.واقعا تست کرده بودید؟

ALI . R
04-08-2013, 20:54
خب من از لیستش RStudio 0.97.551 - Windows XP/Vista/7 رو دانلود کردم حالا بعده نصب فقط یه فایل exe اونم واسه آنستال کردنش داره.تو پوشه ی bin هم فقط مواردی برای اینستال کردن داره که ازم آدرس میواد.واقعا تست کرده بودید؟
سلام. اون لینکی که قرار دادم مربوط به یه نرم افزار دیگه هست !( یه اشتباهی پیش اومد ! ) از لینک پایین دریافت کنید : ( آخرین نسخه ! ) :n01:

بله کاملا تست شده هست !

Переклад не
04-08-2013, 22:50
سلام. اون لینکی که قرار دادم مربوط به یه نرم افزار دیگه هست !( یه اشتباهی پیش اومد ! ) از لینک پایین دریافت کنید : ( آخرین نسخه ! ) :n01:

بله کاملا تست شده هست !
ممنون
یک اشتباه جراح ، جان یک نفر رو میگیره
یک اشتباه در ناوبری، جان ده ها انسان را میگیره
یک اشتباه در محاسبه ی سازه، جان صد ها انسان رو میگیره
برخلاف آنچه شنیدیم ، یک اشتباه ابهت یک انسان رو خدشه دار میکنه