PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی مادایران

vox_cine
22-07-2013, 09:54
با سلام
asus k43sv دارم.مشکلی اصلی که داره اینه که DC Jack یه خورده شل شده یا شاید یکی از پایه هاش شکسته.مشکل را با گذاشتن کاغذ در پورت DC در هنگام استفاده از آداپتور حل کردم!
مشکل دوم هم اینه که مثل بقیه ی لپ تاب های ایسوز سری k اسپیکرها ضعیف شدند و در صدای بالای 80 درصد نویز دارند.که این مشکل حدود 1 سال و نیمی هست که وجود داره(فکر کنم بخاطر گردوخاکه!)
از گارانتی لپ تاپ حدود 3 ماه باقی مونده و دلیل اصلی اینکه تا الان نبردمش گارنتی اینه که مشکلش خیلی جدی نیست و همیشه نیازمند این لپ تاپ هستم.سوالات من:
1.کسی تجربه ای با گارنتی ماد ایران داره و سرعت عملشون چقدره؟(توی گوگل که سرچ کردم فقط یک بازو بسته کردن میخاد و در بدترین حالت یک تعویض پورت)
2.برای تعمیری که نیاز به تعویض قطعه نداشته باشد چقدر هزینه می گیرند و در صورت نیاز به تعویض قطعه،هزینه ی قطعه ی جدید کاملا با مشتری است؟(در کل خودم درستش کنم بصرفه تره یا ببرمش گارنتی)
توی اینترنت در مورد خدمات مادایران در لپ تاپ هیچ بازخوردی پیدا نکردم(چه مثبت و چه منفی) و اگر در این مورد هر چی می دونید بگید خیلی ممنون میشم.
با تشکر

mehdig20
22-07-2013, 10:34
من لپ تاپ تا حالا نبردم گارانتیشون,ولی چیزای دیگه رو که بردم واقعا عالی بوده کارشون,هم سرعت عملشون,هم طرز برخوردشون!