PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کامل نشدن موهای صورت

behbod1
22-07-2013, 02:34
با سلام
20 سال سن دارم و هنوز نسبت به سنم موهای صورتم زیاد نشده و خیلی کمه 1 سال پیش به دکتر عمومی رفتم و مشکلم رو گفتم ژلی داد به نام ducray
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که گردش خون رو در ناحیه پوست صورتم زیاد میکرد ولی بعد از استفاده هیچ تاثیری نداشت برام
چند ماه پیش دوباره مراجعه کردم و گفتم برام آزمایش تستسترون + محلول ماینوکسیدیل بنویسه البته هنوز آزمایش رو نرفتم و محلول رو هم استفاده نکردم چون میگن با قطع محلول دوباره موها ریزش میکنه و به حالت قبل برمیگرده به نظرتون استفاده کنم؟ تاثیر داره؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟ این موضوع خیلی روی روحیم تاثیر منفی گذاشته
در ادامه عکسی از آزمایش و یه عکس هم از صورتم میگیرم تا بهتر بتونید راهنمایی کنید البته دیروز صورتم رو اصلاح کردم زیاد معلوم نیست.

emad91
22-07-2013, 03:45
دوست عزیز چه مدت از این محلول استفاده کردی؟

منم مث خودتم و 20 سالمه و ریشم کم پشت تقریبا
ازمایش هورمونی رو حتما بده چون ممکنه مشکلت واقعا کمبود هورمون باشه
منم ازمایش دادم و مشکل هورمونی نبوده و ژنتیکی هست غالبا
حالا نیای بگی من تو تمام اقوامم و اشنایان ریش پرپشتی دارن و مشکلم ژنتیکی نیست
مشکل ژنتیکی که میگم یعنی اختلال در ژن های شما وجود داره که ممکنه به چند دلیل باشه که وارد جزئیاتش نمیشم
البته دکتر که به من گفت برا 20 سالگی زوده قضاوت بزار چند سال دیگه ممکنه و احتمال زیاد ریش و سبیلت کامل پر میشه
ماینوکسیدیل هم خوبه منم میزنم وقتی میزنی البته بازم نه یکی دو هفته ها حداقل یکی دو ماه زمان باید بدی سرعت رشد و ضخامت موها رو بیشتر میکنه قطعش هم بکنی نه این که هر چی در اومده میریزه نه سرعت رشد و ضخامتش کم تر ممکنه بشه.
بازم میگم دوست عزیز فکر نکن معجزه می کنه ها ولی خب غالبا تاثیر خوبی داره البته به شرط این که پوستت حساسیت نده به ماینوکسیدیل

و این که کار ماینوکسیدیل هم مث کار همون محلول افزایش جریان خون به محل هست :n01:

behbod1
22-07-2013, 13:13
این یه ژله که گفته بود هر شب قبل خواب بزنم من بعد از حمام میزدم و صورتم بعد از حدود 30 ثانیه صورتم قرمز میشد و یکم هم میسوخت
بعدشم میخوابیدم حدود 1 ماه تا تمام شدنش استفاده کردم ولی هیچ تاثیری نداشت برام
ولی تعریف ماینوکسیدیل رو زیاد شنیدم هم توی این فروم هم جاهای دیگه
در ضمن داداش من بعضی از قسمت های صورتم اصلا در نیومده بعضی جاها هم کم پشت البته دکتر هم به من میگفت فعلا زوده برای قضاوت کردن ولی به نظر خودم زود که نیست دیرم شده تازه.
این آزمایش خون که برام نوشته نمیتونم بخونمش میشه بگید چیه؟

roteal2007
22-07-2013, 13:24
به ریش که نیست به ریشست‌.ماینوکسیدیل تعریفشو شنیدم یه تستی کن.
جالبه تو انجمن همسایه هم یه تاپیش مشابه همین داریم.
راستی دا اش همچین کمپشت هم نیستا به نظرم متوسطه...

emad91
22-07-2013, 16:23
این آزمایش خون که برام نوشته نمیتونم بخونمش میشه بگید چیه؟

تستسترون و پرولاکتین

behbod1
22-07-2013, 21:53
به ریش که نیست به ریشست‌.ماینوکسیدیل تعریفشو شنیدم یه تستی کن.
جالبه تو انجمن همسایه هم یه تاپیش مشابه همین داریم.
راستی دا اش همچین کمپشت هم نیستا به نظرم متوسطه...

بله دکتر جان به ریشست ولی میخوام بدونم مشکل خاصی نداشته باشم هم سن های ما ماشالا گوریل هایی هستن برای خودشون:n02:
حالا به نظرتون چه کنم؟ آزمایش رو انجام بدم؟ حسابی سردرگم شدم کسی هم نیست راهنمایی جامعی بکنه

emad91
22-07-2013, 22:50
دوست عزیز انجام اون آزمایش ها ضرری نداره یه چکاپ هست البته چکاپ هورمونی کاملی نیست برای این که از نظر هورمونی کامل چکاپ شی باید متخصص داخلی یا غدد بری ولی همین ها هم ضرر نداره انجام دادنش ولی معمولا چکاپ های هورمونی میزان lh ,fsh , dhea-so4 رو هم چک می کنن علاوه بر تستسترون و پرولاکتین
شما از نظر سایر صفات جنسی مشکلی نداری ؟
موهای سایر قسمت بدن مثل سینه و ... کامل هست و پرپشت یا اون ها هم کم پشت ؟

البته غالبا همون طور که بالاتر هم گفتم این کمبود ریش برمیگرده بیشتر به ژنتیک شما ولی برای این که مطمئن شی مشکل هورمونی نیست ازمایش ها رو می تونی انجام بدی
اگر بخاطر ژنتیک شما ریش اتون کم پشت باشه باید صبر کنی و راه هایی هم برای افزایش نسبی مثل همین ماینوکسیدیل و ... هست که می تونی از متخصص پوست هم بپرسی ولی خب هیچ راهی وجود نداره که بتونه معجزه کنه و مث دوستان گوریل شین :n02: (ناراحت نشی ها)
تنها راهی که می مونه کاشت طبیعی ریش و سبیل هست که خب اونم بحث جدایی رو می طلبه ولی فکر کنم برای سن ماها و این که خب یه مقدار نسبی هم ریش و سبیل دراومده فعلا اولویت نیست البته اگه خیلی ناراحتی خب می تونی در این مورد هم با منخصص پوست و مو مربوطه مشورت کنی :n06:

behbod1
22-07-2013, 23:42
خیر از هیچ نظری مشکل ندارم به دکتر هم گفتم از نظر میل جنسی و ... مشکلی نیست
موهای سینه زیاد ندارم خیلی کم پشت و نازک هستن ولی پاهام زیاد مو داره حالا اگر شد یه عکس هم از پا میزارم:n02:
حقیقش ما هیچ کسی رو تو فامیل نداریم که از نظر مو کم داشته باشه من استثنا در اومدم:n09:
البته دکتر میگفت شاید مشکل هورمونی نداشته باشی ولی ممکنه پوستت گیرنده خوبی نباشه
حالا وقت شد میرم آزمایش میدم گرچه از آزمایش خون خیلی بدم میاد :n30: ولی چاره ای نیست
اینم یه عکس از پا که همین الان گرفتم از سینه هم الان میرم میگیرم که تکمیل بشه
خواستید یه عکس تمام قدم میگیرم:n02:
البته مجبور شدم عکس ها رو یکم س ان سور کنم که مشکلی پیش نیاد
راستی در مورد کاشت اصلا فکرشم نمیکنم درم نیومد که نیومد

emad91
22-07-2013, 23:51
اقا شئونات فروم رعایت کن خانواده رد میشه:n02::n09:

بلی دیگه شما همون کارهایی که دکتر گفته رو باید انجام بدی ازمایش و ... پیگیری های بعدی

behbod1
23-07-2013, 00:00
خیلی هم خوبه تازه یکم هیکل فیتنسی میبینن:n02:
اوکی پس من ماینوکسیدیل میگیرم این آزمایش ها رو هم انجام میدم نتیجه ها رو توی همین تاپیک اعلام میکنم.
بابت راهنمایی ممنون داش عماد

banii
24-07-2013, 13:58
دوستان منم یه سوال داشتم حسش نیست تاپیک جدید بزنم اگه همینجا جواب بدید ممنون میشم....

وقتی ریش رو میزاری بلند بشه با چی باید شستشو بشه ؟ شامپو ؟ برای پوست صورت ضرر نداره ؟

بعد چجوری باید مرتب کنی ؟ نمیدونم چجوری توضیح بدم ... بعضی موها کوتاه و بلندند ... هرچی با قیچی ور میری که اونایی که بلندترند رو کوتاه کنی بازم از نزدیک که توی آینه نگاه میکنی اونجوری نیست که میخوای ....

من الان چند باره هی ریش میزارم وقتی بلند میشه دلم میخواد بزنم وقتی کوتاهه باز دلم میخواد بلند بشه :n02: آخه وقتی بلنده حس میکنم مثل بعثیجیا میشم :n02:

raana
24-07-2013, 16:03
دوستان منم یه سوال داشتم حسش نیست تاپیک جدید بزنم اگه همینجا جواب بدید ممنون میشم....

وقتی ریش رو میزاری بلند بشه با چی باید شستشو بشه ؟ شامپو ؟ برای پوست صورت ضرر نداره ؟

بعد چجوری باید مرتب کنی ؟ نمیدونم چجوری توضیح بدم ... بعضی موها کوتاه و بلندند ... هرچی با قیچی ور میری که اونایی که بلندترند رو کوتاه کنی بازم از نزدیک که توی آینه نگاه میکنی اونجوری نیست که میخوای ....

من الان چند باره هی ریش میزارم وقتی بلند میشه دلم میخواد بزنم وقتی کوتاهه باز دلم میخواد بلند بشه :n02: آخه وقتی بلنده حس میکنم مثل بعثیجیا میشم :n02:

دوست خوبم سوالت رو تو این انجمن مطرح کنی...پاسخ های بهتری دریافت میکنی

بهداشت، زیبایی و تغذیه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])