PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لود سنگین در ابتدا

maxpal97
20-07-2013, 11:35
سلام
من یه سایت وردپرسی دارم که وقتی آدرس را میزنید تا 20 ثانیه بدون اینکه چیزی لود بشه همینطور معطل می مونه و بعد شروع می کنه به لود شدن
جدیدا سایتم را با استفاده از cdn روی یک آدرس هاست ایرانی لود کردم و سرعت لود خیلی زیاد شده اما اون 20 ثانیه ابتدایی همچنان باقی هست. جایی را توی سایت باید تغییر بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی می دونه مشکل چیه؟

Thor God
20-07-2013, 13:38
ببخشید من مشکل شما رو درست متوجه نشدم. منظورتون اینه که زمان لود سایت بالاست ؟ خب دلایل مختلف میتونه داشته باشه بیشتر به هاستینگی که ازش خرید کردید برمی گرده. اینکه رو هر سرور چند تا هاست میزاره خیلی مهه. با پشتیبانی هاستینگت مشورت کن. با انتی ویروس داخل cpanel یه دور اسکن کن شاید ویروسی اسکریپت مخربی چیزی بین کدهات باشه. موفق باشی

tabriz-info
20-07-2013, 14:20
سلام
من یه سایت وردپرسی دارم که وقتی آدرس را میزنید تا 20 ثانیه بدون اینکه چیزی لود بشه همینطور معطل می مونه و بعد شروع می کنه به لود شدن
جدیدا سایتم را با استفاده از cdn روی یک آدرس هاست ایرانی لود کردم و سرعت لود خیلی زیاد شده اما اون 20 ثانیه ابتدایی همچنان باقی هست. جایی را توی سایت باید تغییر بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی می دونه مشکل چیه؟

مشکل شما ارتباطی با اسکریپت یا سنگینی سایت نداره

مشکل شبکه ای هست یعنی به دی ان اس ها و ارتباط با سرور داره

Thor God
20-07-2013, 14:42
میشه بیشتر مسئله رو باز کنید برام جالبه. فکر کنم یعنی سروری که دی ان اس توش ثبت شده ترافیک بالایی داره و دیر عکس العمل و جواب میده ؟
درسته ؟

maxpal97
24-07-2013, 15:05
خودمم همچین حدسی می زنم
یعنی از زمانی که آدرس زده میشه تا موقعی که سرور جواب میده خیلی طول می کشه ولی از زمان پاسخ گویی تا باز شدن سایت خیلی سریع لود میشه!

راهکاری کسی داره؟

smhnaji
25-07-2013, 02:48
دوست عزیز به نظر می‌رسه که مشکل از همون سرور باشه چون برای مثال ۲ تا سایت دیگه‌ای که روی همون سرور بود رو من تست کردم ( 9ejour.com و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اونا هم یه کمی طول می‌کشه قبل از این که سایت رو لود کنه.

در ضمن یه چیز دیگه هم که باز آدمو به شک می‌اندازه اینه که با این وجود، این ۲ تا سایت زمان تاخیر کمتری دارن نسبت به سایت شما.

با این وجود به نظر من مشکل سرور مشخص هست. برای مشاهده‌ی لیست یه سری از سایت‌های دیگه روی همون سرور به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سری بزن.

موفق باشی

maxpal97
25-07-2013, 08:58
سلام من چک کردم و بعضی از اسکریپت های اضافی را حذف کردم
این لینک را ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/edCa7N/smartstore.ir

من مشکلم با اون دوتا زمان زرد رنگ اول کار هست!

smhnaji
31-07-2013, 05:11
دوست عزیز، همون‌طوری گفتم، به احتمال زیاد مشکل از سرور هست. دلیل این حرفم اینه که اون ۲ سایت دیگه‌ای که در همسایگی شما هستن هم، مشکل زمان انتظار اولیه رو دارن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/b4aVr6/9ejour.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/kkFlt/1-21gigawatts.com

امیدوارم بتونه بهتون کمکی بکنه.