PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز بدون نیاز به دیسک ویندوز امکان پذیره؟!

S0R3N4
19-07-2013, 20:47
سلام دوستان؛
از اونجایی که DVD Writer لپ تاپ من مشکل پیدا کرده و نمیتونه رایت کنه دیسکی رو؛امکان این هست که فایل دانلود ویندوز رو که مستقیما از سایت مایکروسافت دانلود کردم و در قالب یه فایل ISO هست از روی هارد یکی از درایو هام نصب کنم ؟!
یا حتما باید از روی DVD بوت شه واسه نصب؟

Dew Drop
20-07-2013, 00:02
سلام
می تونید فلش رو با نرم افزار WINDOWS 7 USB / DVD DOWNLOAD TOOL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osoft.com%2Fprod%2Fclustera%2Fframework%2Fw7udt%2F 1.0%2Fen-us%2FWindows7-USB-DVD-tool.exe) آماده کنید
و ویندوز رو از طریق فلش نصب کنید.

S0R3N4
20-07-2013, 11:19
میشه یه مقدار بیشتر در مورد نحوه ی انجام این کار توضیح بدید؟
در این صورت دقیقا مثل این میمونه که از طریق DVD ROM ویندوز رو نصب کردم یا نه؟
میشه در این صورت کلیه پارتیشن های ویندوز رو پاک کنم و دوباره از نو بسازم (درست مثل زمانی که از طریق DVD ROM ویندوز رو نصب میکنیم)

Dew Drop
21-07-2013, 09:49
میشه یه مقدار بیشتر در مورد نحوه ی انجام این کار توضیح بدید؟
در این صورت دقیقا مثل این میمونه که از طریق DVD ROM ویندوز رو نصب کردم یا نه؟
میشه در این صورت کلیه پارتیشن های ویندوز رو پاک کنم و دوباره از نو بسازم (درست مثل زمانی که از طریق DVD ROM ویندوز رو نصب میکنیم)

بعد اجرای این نرم افزار از قسمت Browse فایل ویندوز با پسوند iso که دانلود کردید رو برای فلش انتخاب می کنید و Next و ...
First Boot لپ تاپ تون رو از بایوس به فلش تغییر بدید تا لپ تاپ با فلش بوت بشه, دقیقاً مثل زمانی که با DVD نصب میکنید عمل می کنه و می تونید ویندوز رو از این طریق نصب کنید.
این روش به مراتب بهتر و سریعتر از DVD هست و هیچ فرقی با نصب از طریق DVD نداره.

newhamedpc
23-07-2013, 08:47
اگه از طریق بوت نمیخوایید اینکار و کنید . کافیه محتویات ISO رو توی درایو کپی کنید . و روی فایل نصب بزنید . اونوقت میتونید حتی بدون فلش هم اینکار رو انجام بدید

S0R3N4
23-07-2013, 12:56
آخه من من میخوام کل پارتیشن هامو پاک کنم و از اول بسازم در زمان نصب ویندوز (امکان پذیره؟ )
و نصب با این روشی که دوست خوبمون از طریق فلش عنوان کردن؛دقیقا مثل نصب از روی DVD میمونه ؟!! (منظورم اینه که خیالم راحت باشه یا نه؟!! :n02:)

aryna
23-07-2013, 14:19
^
شما چر اینقدر جوش میزنی

اره عزیر جان مثل نصب از روی سی دی است

الان یک هفته است منتظر نصبی
که ایا از روی فلش هم عینا مثل نصب از روی سی دی است؟
بلــــــــــــــه

Dew Drop
23-07-2013, 23:40
آخه من من میخوام کل پارتیشن هامو پاک کنم و از اول بسازم در زمان نصب ویندوز (امکان پذیره؟ )
و نصب با این روشی که دوست خوبمون از طریق فلش عنوان کردن؛دقیقا مثل نصب از روی DVD میمونه ؟!! (منظورم اینه که خیالم راحت باشه یا نه؟!! :n02:)

سی دی عملاً کاری انجام نمیده,اطلاعاتی رو که رایت کردید برای شما اجرا میکنه,شما با محتوای سی دی می خواید عمل نصب یا اعمال تغییرات درایوها رو انجام بدید
حالا این محتوا یا فایل ها چه با سی دی باشه چه با فلش,همون کار رو انجام خواهند داد و همون برنامه ها اجرا خواهند شد.