PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن سیستم و بروز خطا

gigigigigi
19-07-2013, 12:06
با سلام
من بلافاصله بعد از بالا آمدن سیستم با خطای زیر روبرو می شوم:
Insufficient system resources exist to complete the API
از طرفی وقتی رم رو در میارم اصلا بوق متداول نیمزنه! یعنی کار مادربورد تمومه؟ حال باید چه کرد؟

EXTREME
19-07-2013, 12:27
با سلام
من بلافاصله بعد از بالا آمدن سیستم با خطای زیر روبرو می شوم:
Insufficient system resources exist to complete the API
از طرفی وقتی رم رو در میارم اصلا بوق متداول نیمزنه! یعنی کار مادربورد تمومه؟ حال باید چه کرد؟

وقتی این پیغام میاد ریست میشه سیستم ؟

رو نصب ویندوز میتونید ببرید ؟

وارد سیف مود میتونید بشین ؟

gigigigigi
19-07-2013, 15:54
سلام و با تشکر
آره بلافاصله ریست میشه.

زدم ویندوز رو عوض کنم اون ابتدای قضیه که از سی دی بوت میشه اوکیه ولی بعد که میخواد وارد مراحل نصب بشه بلافاصله بعد از LOAD شدن صفحه ی ویندوز ریست میشه.

gigigigigi
19-07-2013, 15:56
اف8 رو زدم با حالت سیف بیام بالا همون طوری عمل کرد حتی زدم که وقتی ارور میده اتوماتیک ریست نشه اما توفیقی حاصل نشد! و ریست شد.

EXTREME
19-07-2013, 16:37
اف8 رو زدم با حالت سیف بیام بالا همون طوری عمل کرد حتی زدم که وقتی ارور میده اتوماتیک ریست نشه اما توفیقی حاصل نشد! و ریست شد.

کابل هارد رو بکنید و سیستم رو روشن کنید ببینید بازم سیستم ریست میشه یا نه

منتها قبلش با یک ورژن دیگه ویندوز هم تست کنید

gigigigigi
19-07-2013, 17:13
با کندن هارد سیستم با همون سی دی بالا میاد تا ویندوز نصب بشه.
اما این حالت قبل از کندن هارد هم همینطور بود یعنی وقتی فکر میکردم ایراد از ویندوز است که اون ارور رو میده اقدام به نصب مجدد کردم که همونطور که گفتم مراحل بوت شدن با سی دی و کپی شدن فایل های اولیه از سی دی کامل شد ولی وقتی ریست شد که بقیه مراحل از خود ویندوز ادامه پیدا کنه همون ارور دوباره ظاهر گردید.
اما این مسئله هم هست که در حالتی که هارد متصل بود هر چند لحظه صدایی مثل قطع و وصل شدن رله ازش به گوش میرسید؟!

EXTREME
19-07-2013, 17:24
با کندن هارد سیستم با همون سی دی بالا میاد تا ویندوز نصب بشه.
اما این حالت قبل از کندن هارد هم همینطور بود یعنی وقتی فکر میکردم ایراد از ویندوز است که اون ارور رو میده اقدام به نصب مجدد کردم که همونطور که گفتم مراحل بوت شدن با سی دی و کپی شدن فایل های اولیه از سی دی کامل شد ولی وقتی ریست شد که بقیه مراحل از خود ویندوز ادامه پیدا کنه همون ارور دوباره ظاهر گردید.
اما این مسئله هم هست که در حالتی که هارد متصل بود هر چند لحظه صدایی مثل قطع و وصل شدن رله ازش به گوش میرسید؟!

الان وقتی هارد وصل نبود ریست نمیشد سیستم درسته ؟

gigigigigi
19-07-2013, 18:02
بله درسته.

EXTREME
19-07-2013, 21:44
بله درسته.

هارد و پاور سیستم باید بررسی بشه
اگر میتونید با یک هارد دیگه سیستم رو تست کنید یا هاردتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید و نتیجرو بگین

gigigigigi
25-07-2013, 14:49
سلام و باتشکر
هارد رو رویک سیستم دیگه تست کردم اوکی بود پاور رو نمیدونم چطور بررسی کنم!

gigigigigi
25-07-2013, 15:16
ولتاژ چندتا سیمشو گرفتم همون 5 ولت بود به نظر اوکی باشه.
حالا به نظرت مشکل از کجاست؟ :n13:مادربورد:n28:

EXTREME
25-07-2013, 19:47
ولتاژ چندتا سیمشو گرفتم همون 5 ولت بود به نظر اوکی باشه.
حالا به نظرت مشکل از کجاست؟ :n13:مادربورد:n28:

بهتره با یک پاور دیگه سیستم چک بشه اینطوری نمیشه قطعی گفت مین ایراد داره

gigigigigi
26-07-2013, 16:40
سلام
خواستم با پاور کامپیوتر خودم امتحان کنم یکهو ارور داد که:
یک مشکل پیدا شده و به دلیل جلوگیری از تخریب ویندوز شاتدون شده است. اگر اولین باره با این ارور مواجه می شوید ریاستارت کنید و در صورت مواجه شدن مجدد کامپیوتر خود را از نظر ویروس چک کنید حذف کنید هارد درایو و کنترلشو اگر جدید نصب شدهو یا خراب شده ، ران کنید chkdsk/f برای چک کردن هارد درایوو سپس ری استارت کنید.(ریاستارت کردم بازم همین ارورو داد)
گفتم شاید زدم هارد روترکوندم ولی دوباره با کامپیوتر دیگم امتحان کردم هاردو اروری نداد و اوکی بود.!
خلاصه هر کاری کردم جواب نداد دوباره موندم چه کنم!؟

EXTREME
26-07-2013, 16:46
سلام
خواستم با پاور کامپیوتر خودم امتحان کنم یکهو ارور داد که:
یک مشکل پیدا شده و به دلیل جلوگیری از تخریب ویندوز شاتدون شده است. اگر اولین باره با این ارور مواجه می شوید ریاستارت کنید و در صورت مواجه شدن مجدد کامپیوتر خود را از نظر ویروس چک کنید حذف کنید هارد درایو و کنترلشو اگر جدید نصب شدهو یا خراب شده ، ران کنید chkdsk/f برای چک کردن هارد درایوو سپس ری استارت کنید.(ریاستارت کردم بازم همین ارورو داد)
گفتم شاید زدم هارد روترکوندم ولی دوباره با کامپیوتر دیگم امتحان کردم هاردو اروری نداد و اوکی بود.!
خلاصه هر کاری کردم جواب نداد دوباره موندم چه کنم!؟

حالا با یک پاور دیگه تست شد سیستم یا نه ؟

gigigigigi
26-07-2013, 16:54
میگم که پاور دیگه زدم ارور بالا که توضیح دادم گرفتم.

EXTREME
26-07-2013, 16:57
میگم که پاور دیگه زدم ارور بالا که توضیح دادم گرفتم.

شما رم ها رو هم تست کرده بودید ؟

اگه اون هم تست شده بود ممکنه مین این مشکل رو داره ایجاد میکنه چون چیز دیگه ای نمیمونه

hossein pc 2011
26-07-2013, 17:15
من یه بار پایه های CPU رو خم کردم اشتباهی اینجوری شد.CPU رو هم چک کن فقط مواظب باش موقع جا زدن پایه ها خم نشه!