PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Eject نشدن هارد یک تربایت!!! ------- کمک !!!

safffat
18-07-2013, 21:53
با سلام به دوستان عزیز./:n28:

من یک دو هفته ای میشه که وقتی هارد 1TB اکسترنال خودم که مال Trancsend هست رو به سیستم وصل می کنم و کار می کنم و وقتی می خوام eject اش کنم اجازه نمیده و مجبورم که بدون اجکت کردن بکشم که طی زمان طولانی برای من مشکل ساز میشه!!!(قبلا درست بود ولی تازگی ها این طوری شده):n27:

در ضمن من مطمئنم که هیچ پروسسی در حال اجرا نیست که بخواد جلوی اجکت کردن رو بگیره در ضمن من جتی از نرم افزار USB Safely Remove هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ پروسسی رو نشون نمیده که بخواد جلوش رو بگیره!!!

در ضمن من هاردم رو دیفرگ هم کردم ولی درست نشد و همان طور است!!!

در چند تا سیستم دیگر هم با سیستم عامل های مختلف هم امتحان کردم دیدم باز هم نمیشه اینجکت کرد!!!

در ضمن چیزی که عجیبه حتی وقتی می خوام از Fast Find یا نرم افزار های مثل اون رو استفاده کنم تو هارد رو جستجو نمیکنه و فقط یک پیغام ارور میده در صورتی که در هارد کامپیوتر خودم هیچ مشکلی در سرچ نداره!!!:n04:

لطفا کمک کنید خیلی اطلاعات مهمی در هاردم دارم و می ترسم نابود بشه!!!:n28:

البته باید بگم که همه ی درایو هام پر شده غیر از یکیش که فقط 30 گیگ خالی داره!

ممکنه مال پر شدن باشه؟

لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه!

منتظرتونم.............:n03:

EXTREME
18-07-2013, 23:13
با سلام به دوستان عزیز./:n28:

من یک دو هفته ای میشه که وقتی هارد 1TB اکسترنال خودم که مال Trancsend هست رو به سیستم وصل می کنم و کار می کنم و وقتی می خوام eject اش کنم اجازه نمیده و مجبورم که بدون اجکت کردن بکشم که طی زمان طولانی برای من مشکل ساز میشه!!!(قبلا درست بود ولی تازگی ها این طوری شده):n27:

در ضمن من مطمئنم که هیچ پروسسی در حال اجرا نیست که بخواد جلوی اجکت کردن رو بگیره در ضمن من جتی از نرم افزار USB Safely Remove هم استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ پروسسی رو نشون نمیده که بخواد جلوش رو بگیره!!!

در ضمن من هاردم رو دیفرگ هم کردم ولی درست نشد و همان طور است!!!

در چند تا سیستم دیگر هم با سیستم عامل های مختلف هم امتحان کردم دیدم باز هم نمیشه اینجکت کرد!!!

در ضمن چیزی که عجیبه حتی وقتی می خوام از Fast Find یا نرم افزار های مثل اون رو استفاده کنم تو هارد رو جستجو نمیکنه و فقط یک پیغام ارور میده در صورتی که در هارد کامپیوتر خودم هیچ مشکلی در سرچ نداره!!!:n04:

لطفا کمک کنید خیلی اطلاعات مهمی در هاردم دارم و می ترسم نابود بشه!!!:n28:

البته باید بگم که همه ی درایو هام پر شده غیر از یکیش که فقط 30 گیگ خالی داره!

ممکنه مال پر شدن باشه؟

لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه!

منتظرتونم.............:n03:

ببینید این مشکل علت های زیادی داره که شما چندتاشو چک کردین برنامه ای از هارد اجرا شده یا هارد یا سیستم خودتون ویروسی نیست یا یک پروسس در ویندوز است که مانع از اینکار میشه
وقتی اینطوری میشه یک دور explorer رو ریست کنید ببینید میشه یا نه یا یک بار log off کنید سیستم رو و دوباره تست کنید
اگه درست نشد در همون نرم افزار sfaely remover میتونید force remover بکنید و هرطوری باشه این عملیات انجام میشه

safffat
19-07-2013, 00:01
ببینید این مشکل علت های زیادی داره که شما چندتاشو چک کردین برنامه ای از هارد اجرا شده یا هارد یا سیستم خودتون ویروسی نیست یا یک پروسس در ویندوز است که مانع از اینکار میشه
وقتی اینطوری میشه یک دور explorer رو ریست کنید ببینید میشه یا نه یا یک بار log off کنید سیستم رو و دوباره تست کنید
اگه درست نشد در همون نرم افزار sfaely remover میتونید force remover بکنید و هرطوری باشه این عملیات انجام میشه

خیلی ممنون داداش حرف شما کاملا درست است ولی من گفتم که خودم چک کردم و هیچ پروسسی در USB Safely Remove نشون نمیده و مطمئنم که هیچ پروسسی در حال اجرا نیست!

در ضمن در همون نرم افزار من همون force remover هم زدم ولی میگه نمیشه و هیچ پروسسی هم نشون نمیده که بخواد قطع کنه!!!

در ضمن حتی در نرم افزار های سرچ درایو های هاردم رو ارور میدن الته غیر از سرچ ویندوز!

در ضمن من روی چند سیستم دیگر با چند سیستم عامل دیگر هم امتحان کردم ولی همین مشکل بود!

لطفا کمکم کنید خیلی اعصابم به هم ریخته!

منتظرتونم........

ata.royalfalcon
19-07-2013, 00:02
سلام .

با اجازه مهرداد جان ، یک راه حل دیگر این هست که برنامه disk management رو اجرا کنید و روی قسمت سمت چپ که مربوط به هارد اکسترنال مورد نظرتان هست ، راست کلیک و offline کنید (عکس زیر) . سپس میتوانید safely remove کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

safffat
22-07-2013, 19:07
سلام .

با اجازه مهرداد جان ، یک راه حل دیگر این هست که برنامه disk management رو اجرا کنید و روی قسمت سمت چپ که مربوط به هارد اکسترنال مورد نظرتان هست ، راست کلیک و offline کنید (عکس زیر) . سپس میتوانید safely remove کنید .

سلام به شما دوست عزیز

خیلی ممنون بابت این روش , ولی تنها مشکلی که این داره اینه که باید بعد از آفلاین کردن هارد دوباره برای اتصال بعدی سه ساعت بری اینجا و آنلاینش کنی که برای هر دفعه خیلی وقت گیره!!!

من می خوام ببینم مشکل اصلی من چیه که این طور میشه؟! و این که چه طور حل میشه؟!

در ضمن اگر به عکس زیر نگاه کنی می بینید که در نرم افزار Fast Find که مربوط به سرچ کردن سریع در فایل ها است, وقتی هارد رو به سیستم وصل می کنم ارور زیر رو در این نرم افزار نشان می دهد و در حالت عادی وقتی که هارد وصل نیست سرچ رو به صورت عادی انجام میده ولی وقتی هارد رو وصل می کنم در نرم افزار این پیغام میاید و هم چنین در نرم افزار Instant File Find نیز اصلا فایل های هارد رو برای سرچ نشون نمیده!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی در سرچ معمولی خود ویندوز مشکلی نداره!!!

لطفا کمک کنید!!!

می خوام ببینم کجای کار مشکل داره؟!

منتظرتونم...

ممنوننم.......

safffat
23-07-2013, 03:01
با سلام به همه دوستان.......

آقا قصد اسپم نداشتم ولی تاپیک دیگه خیلی قدیمی شده و کسی جواب نداده........

لطفا کمک کنید.....

کارم خیلی گیره........

منتظرتونم.......

ممنون./:n16:

safffat
23-07-2013, 22:12
یا سلام مجدد/

آقا لطفا کمک کنید من از صبح این پست رو دادم ولی کسی جواب نداده!!!!

لطفا کمک کنید./

من رو فروم شما حساب کردم !

اگر نمیتوانید لطفا یک فروم خیلی خوب که تخصص داشته باشه رو معرفی کنید تا من از سردرگمی دریام./

ممنون./

EXTREME
24-07-2013, 08:32
یا سلام مجدد/

آقا لطفا کمک کنید من از صبح این پست رو دادم ولی کسی جواب نداده!!!!

لطفا کمک کنید./

من رو فروم شما حساب کردم !

اگر نمیتوانید لطفا یک فروم خیلی خوب که تخصص داشته باشه رو معرفی کنید تا من از سردرگمی دریام./

ممنون./

ما هر راهی به ذهنمون رسید گفتیم و شما گفتید جواب نداد من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

safffat
24-07-2013, 16:07
ما هر راهی به ذهنمون رسید گفتیم و شما گفتید جواب نداد من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

با سلام به شما دوست عزیز./

خیلی ممنون بابت کمکتون ولی میشه یک فروم رو معرفی کنید که در این زمینه تخصص داشته باشند؟

خیلی ممنون..

EXTREME
24-07-2013, 16:17
با سلام به شما دوست عزیز./

خیلی ممنون بابت کمکتون ولی میشه یک فروم رو معرفی کنید که در این زمینه تخصص داشته باشند؟

خیلی ممنون..

فرومی من نمیشناسم