PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال عادی به اینترنت

hosi02
18-07-2013, 19:00
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم شاید بتونید کمک کنید

لپ تاپ کم acer هست و وقتی میخوام به اینترنت وصل بشم هیچ اروری نمیده اما وقتی استفاده میکنم سایت هایی مثلا همین پی سی ورلد رو نمیاذه تو گوگل سرچ میکنه اما لینک سایت رو میزنی نمیاره باید آی پی رو عوض کنم مثلا با ساکس تا بتونم استفاده کنم مشکل چیه؟

ممنون

khelane
19-07-2013, 21:21
عزیز خود سایت رو توی url میزنی باز میکنه؟
یه پینگ از سایت خودمون و چندتا سایت بگیر بدونه سا ک س بیین چطوری هستش
ضمنا با یه دستگاه دیگه تست کن مثل با یه گوشی یا یه لب تاب دیگه تست کن ببین راحت سایت ها رو باز میکنه

hosi02
21-07-2013, 23:58
عزیز خود سایت رو توی url میزنی باز میکنه؟
یه پینگ از سایت خودمون و چندتا سایت بگیر بدونه سا ک س بیین چطوری هستش
ضمنا با یه دستگاه دیگه تست کن مثل با یه گوشی یا یه لب تاب دیگه تست کن ببین راحت سایت ها رو باز میکنه
عزیز وقتی بدونه ساکس میزنم ارور میده که نمیشه وصل شدو سایت بالا نمیاد از این چیز ها

با کامپیوتر و گوشی هم تست کردم مشکلی نداره

یکی از دوستانم که از این شرکتی که من نت گرفتم اونم گرفته پرسیدم گفت منم این مشکل رو دارم

khelane
23-07-2013, 21:28
خب اگه مشکل از سیستم نیست و میگید دوستتون هم این مشکل رو داره باید به خدمات دهنده نتتون تماس بگیرید پیگیری کنه
ضمنا تنظمات پرو ک س ی رو هم یه نیگاه بنداز تو اینترنت اپشن در کنترل پنل و تو نتورک در بخش تنظمات فایرفاکس اگر استفاده میکنید در خش ادوانس _نتورک _دیفالت بزارید
ضمنا یه پینگ از سایت بگیرید و به خدمات دهنده زنگ بزنید و ازتون خواست پینگ بگرید بگو قبلا این کار رو کردم و جواب داده یا نداده خودتون بهش بگید
موفق باشید

hosi02
25-07-2013, 20:36
خب اگه مشکل از سیستم نیست و میگید دوستتون هم این مشکل رو داره باید به خدمات دهنده نتتون تماس بگیرید پیگیری کنه
ضمنا تنظمات پرو ک س ی رو هم یه نیگاه بنداز تو اینترنت اپشن در کنترل پنل و تو نتورک در بخش تنظمات فایرفاکس اگر استفاده میکنید در خش ادوانس _نتورک _دیفالت بزارید
ضمنا یه پینگ از سایت بگیرید و به خدمات دهنده زنگ بزنید و ازتون خواست پینگ بگرید بگو قبلا این کار رو کردم و جواب داده یا نداده خودتون بهش بگید
موفق باشید
عزیز من از یکی پرسیدم گفت این ------ با مرورگرها متچ شده باید No Proxy کنم حالا موندم کجاست میشه راهنمایی کنید؟

alip300
25-07-2013, 21:02
عزیز من از یکی پرسیدم گفت این ------ با مرورگرها متچ شده باید No Proxy کنم حالا موندم کجاست میشه راهنمایی کنید؟

دوستمون بالا توضیح دادن که...
تو فایرفاکس:
options ->advanced->network ->settings ->no proxy

hosi02
25-07-2013, 23:14
داداش رفتم no proxy بود اما نمیدونم چرا باز وصل نمیشه :|

شاید از تنظیمات خود پی سی مشکل پیدا کرده :|

میشه راهنمایی کنید ؟ :n16: