PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موقع خرید از اینها احتیاط کنید...

TLSD
18-07-2013, 13:27
من نمی دونم آخه وضع اقتصادی خرابه ، هوا گرمه ، تحریمه ، چیه آخه که اوضاع انقدر بهم ریخته و بی در و پیکره ؟؟

والا با این گرفتاری روزانه که همه بهش مبتلا هستیم نمیشه وقت گذاشت و برای خرید هر چیزی در مغازه و بازار و .... رفت

خود من از آدمایی هستم که گاهی اوقات خریدهای اینترنتی هم انجام میدم. یادمه اولین باری که می خواستم خرید اینترنتی کنم هنوز پرداخت آنلاین و این حرفها مرسوم نبود

اولین چیزی که خریدم یه کتاب بود از تبیان پیکی آورد در خونه پولشو گرفت و رفت با این حال تنم می لرزید که نکنه کلاه بره سرم و از این حرفها. بعدش که دیدم این حرفها نیست خوشم اومد. بعد ها چند تا فیلم از فروشگاههای متفرقه خریدم و بعدش هم از این خرت و پرت ها که بهم کادو میدن و از اون زمان گه گاهی از فروشگاههای ابنترنتی خرید می کنم حتی لوازم آشپزخونه هم سفارش دادم آوردن برام

ولی همین چند روز پیش یه چیزی توی تهران کالا سفارش دادم برام بیارن دمشون گرم آوردن برام ولی برای اولین بار مجبور شدم پیک بیچاره رو دم در نگه دارم تا بازش کنم و نگاهش کنم که سالمه یا نه ! انگاری پیکشون تصادف کرده بود . بسته بندی داغون و له ، کارتونش و مشماش تیکه تیکه !

خلاصه که گذشت و اون بابا رفت ولی این اون چیزی که من می خواستم نبود. ساعت کارشون تموم شده بود نبودن ولی فرداش تماس گرفتم بهشون میگم این چرا اینجوریه ! میگه همونیه که خودتون سفارش دادید:n29:

دیگه هیچی نگفتم فقط از زحتماشون تشکر کردم که دقیقاً همونی که توی سایت نشون دادن رو برام آوردن و توی مسیر هم از چنگ گرگها و شغالها که می خواستن این جعبه اش رو بخورن محافظت کردن.

اونها که جواب منو نمیدن به نظرتون می تونم طور دیگه ای پیگیری کنم این موضوع رو ؟

Ezel
19-07-2013, 17:17
بی ارتباط به انجمن متفرقه /