PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سیاه شدن صفحه و بالا نیامدن ویندوز7 و 8 بعد از نصب ویندوز 8

rezadevilmaycry
18-07-2013, 10:23
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل پی سی ورلدی:n16:
امیدوارم خوب باشید
دوستان بعد سالها آمدم و ویندوزم را خواستم به نسخه 8 ارتقاء بدم ( البته این نکته را نیز اضافه کنم اصلیترین دلیل اینکار بنده این بود که میخواستم نرم افزار افترافکت نسخه جدید نصب کنم که متاسفانه 64 بیت بود و مجبور به نصب ویندوز 7 یا 8 شدم و حال میخوام هم اکس پی و هم 8 داشته باشم
اول اومدم پارتیشن هایم را کلا پاک کردم و دوباره سازی نمودم
اکس پی را ازطریق بک آپی که داشتم بررروی درایو c نصب نمودم
بعد سیستم بالا آمد و و درایو ها را فرمت نمودم بعد سیدی ویندوز 8 ( البته محیط بوت ) را گذاشتم و نصب نمودم در درایو دیگر
آخرین مرحله نصب وقتی سیستم ریستارت شد و اومد بالا بعد اینکه پنجره ویندوز نمایشش تمام شد دیگه صفحه سیاه میشه و هیچی که هیچی ( البته اگر بمونم نصب ویندوز هم در همان مرحله تمام میشه تو 7 تست کردم اینطوری شد هههه )
به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟
این هم بگم بعد از این مشکل رفتم ویندوز 7 نصب کردم اونم همینطور شد
یکی از دوستان راهنمایی کرد و گفت در تنظیمات بایوس ستاپ سیستم که با دگمه دلیت وقتی سیستم روشن میشه باید یک تنظیم را تغییر بدهم( گفت رزولویشن تصویر بالاتر شده یا همچنین چیزی ) ولی نمیدونست و یادش نبود چی هستش
حالا سوال من این هستش چطوری این مشکل را رفع کنم؟؟؟ اصلا چرا سیاه میشه ؟:n13:
( این نکته را هم اضافه کنم که قبلا ویندوز 7 و XP را باهم نصب داشتم و هیچ مشکلی نداشتند هیچکدام و روزانه شده بود 5 یا 6 بار اینارو نصب کرده بودم ولی همچنین مشکلی برنخورده بودم تابحال به
فکر میکنم این ویندوز 8 یا یکسری مشکلات داره یا یکسری تنظیمات را خودکار تغییر داده که اینطوری شده)
حتی اگر پایه کار نصب دو ویندوزی سیستمم مشکل داشته اگر لطف کنید و بنده را راهنمایی کنید دوباره تمام کارها را از اول انجام خواهم داد :n11:
اگر دوستان متخصص ، واردتر و دوستانی که تجربیاتی دارند بنده را راهنمایی کنند خیلی ممنون خواهم شد ) :n12:

rezadevilmaycry
24-07-2013, 14:36
دوستان کسی راه حل و روش حل این مشکل را نمیدونه چیه !!!!!! دیگه ویندوز 7 هم نمیتونم نصب کنم فکر میکنم بخاطر این اینطوری شد که موقع نصب 2 ویندوز سیستمم به دو مانیتور وصل بوده لطفا راهنمایی کنید

kia3noosh
24-07-2013, 20:31
سلام،برای من وقتی ویندوز 8 رو ریختم،دو بار این مشکل پیش اومد،و دلیلش هم این بود که زمانی که ویندوز 8 رو نصب میکنید باید کلیه اتصالاتی که از طریق یو اس پی وصله رو از سیستم جدا کنید،من کابل پرینتر و وب کم و هدفونم رو نکشیده بودم و در آخرین مرحله که ویندوز کامل نصب می شد،صفحه تاریک بود و وارد ویندوز نمی شد،البته همین وضعیت برای من توی نصب ویندوز 7 مشکل به وجود نیاورده تا حالا،فقط توی ویندوز 8 بوده،بار اولی هم که ویندوز 8 ریختم ،چون علتش رو نمی دونستم ،فکر می کردم سیستم ایراد داره و از خیرش گذشتم،ولی دفعات بعد که اتصالات جانبی رو کامل قطع کردم و ویندوز 8 رو نصب کردم،کامل جواب داد،امیدوارم تجربۀ من کمکی بکنه برای حل مشکل شما.

rezadevilmaycry
27-07-2013, 19:07
اووووه دوست عزیز فکر کنم همین باشه مشکل چون یکجا تو اول سیستم میخواست بالا بیاد وقتی دومین بار 8 نصب کردم بهم میگفت یو اس بی ها مشکل دارن اتصالشون رو جدا کنم !!!! البته من جدا کردم ولی نه همه را و باز هم مشکل داشت ولی تا چند ساعت دیگه انشالله دوباره تست میکنم تشکر بابت راهنمایی انشالله تست میکنم و همینجا نتیجه را اطلاع خواهم داد

rezadevilmaycry
28-07-2013, 09:47
نه با اون روش هم حل نشد مشکل
حتی کابل های یو اس بی داخلی سیستم هم کندم ولی باز مشکل پابرجا بود
لطفا راهنمایی کنید دوستان

rezadevilmaycry
11-08-2013, 21:11
مشکل از کارت گرافیکم هستش مثل اینکه وقتی کارت گرافیک میکنم و کابل را به پورت مانیتور مادبورد وصل میکنم به راحتی کار میکنه و بالا میاد !!!!!!! دوستان کسی نمیدونه این مشکل از چیه و چطوری میتونم حلش کنم؟

ahmadreza.gh
11-08-2013, 22:12
سلام، مدل کارت گرافیکت چیه؟
یک بار تو حالت Safe Mode سیستم رو بیار بالا البته روی ویندوز 8، بعد درایور گرافیک رو نصب کن.
برای اینکه روی ویندوز 8 بیاد بالا و safe mode رو هم داشته باشیم از msconfig میتونی مثل تصویر تیک safe boot رو بزنی، در ضمن ویندوز 8 باید Default OS باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezadevilmaycry
12-08-2013, 22:53
سلام و تشکر بابت جواب ... خوب باید بگم که مدل کارت گرافیکم gforce 8600 model 512 gt هستش خوب مشکل منم همینه وقتی میرم میزنم سیف مود بیاد بالا نمیاد و راجب اینکه تسک مننجر بیارم بالا اصلا سیستم نمیتونم تصویری از توش ببینم تا که کانفیج وارد بشم ههههه حتی ویندوزم را میرم بک آپ برمیگردونم وقتی بک آپ 7 برمیگردونم وارد سیف مود میشه میرم کارت گرافیک حذف میکنم از اونجا و سیستم میاد بالا ولی وقتی دوباره نصبش میکنم بعد چند دقیقه دوباره سیاه میشه هههههه--- خوب چیکار کنم حالا دیگه؟

ahmadreza.gh
12-08-2013, 23:25
من نگاه کردم کارت گرافیکت از ویندوز 8 پشتیبانی میکنه و مشکلی نداره از این نظر، اما احتمالا مشکل سخت افزاری باشه اینطور که میگی وقتی رابط رو به مادربورد وصل میکنی درست میشه، یک بار دیگه برو به تنظیمات Bios و گزینه تنظیمات پیشفرض کارخانه رو انتخاب کن بعد سیو کن و ریستارت کن.

hoji69
23-08-2013, 16:31
همیشه این مشکلات در هنگام تغییر ویندوز معمولا برای اپدیت نبودن درایو ر هاست که برای اطلاع و رفع این مشکل با بروز رسانی به 2013 می تونی به driversforwin8.blogfa.com مراجعه کنی