ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با قطع و وصل شدن اینترنت ------ لطفا کمکم کنید!!!

safffat
17-07-2013, 17:28
با سلام به دوستان خوبم./:n26:

من ADSL مخابرات رو دارم و چند روز است که وقتی تلفن رو بر میدارم اینترنت قطع میشه در حالی که علامت تعجب یا ضربدری بر روی Network نمیاد ولی هیچ صفحه ای لود نمیشه و هشچ چیز هم دانلود نمیشه و من دوباره باید دیسکانکت بشم و بعد کانکت بشم تا درست بشه!!!

بعد در طی مکالمه دوباره با این کار می توانم از اینترنت استفاده کنم باز بعد از این که تلفن گذاشته می شود باز اینترنت قطع می شود و باید دوباره دیسکانکت و کانکت بشم!!!:n04:

دوستان شما میدونید که علتش چیه؟

در ضمن قبلا درست بود و تازگی ها اینجوری شده!!!

به نظرتون ممکنه ماله اسپلینتر باشه یا نه؟ چونمیگم اگر اون مشکل داشته باشه که نباید وصل بشه!!!

لطفا کمک کنید....:n16:

منتظتونم..........

خیلی ممنون.......

slash2244
17-07-2013, 17:42
یا اشکال از تلفنه یا اسپلیتر، با یک دستگاه تلفن و یا یک اسپلیتر دیگه امتحان کردی؟

behzadee
17-07-2013, 17:49
شاید جالب باشه ولی برای من هم این اتفاق جدیدا افتاده
تازه من وقتی سیم تلفن رو از پریز در میارم و دوباره وصل میکنم هم اینترنت قطع میشه

Armin.Computer
17-07-2013, 18:06
با سلام به دوستان خوبم./:n26:

من ADSL مخابرات رو دارم و چند روز است که وقتی تلفن رو بر میدارم اینترنت قطع میشه در حالی که علامت تعجب یا ضربدری بر روی Network نمیاد ولی هیچ صفحه ای لود نمیشه و هشچ چیز هم دانلود نمیشه و من دوباره باید دیسکانکت بشم و بعد کانکت بشم تا درست بشه!!!

بعد در طی مکالمه دوباره با این کار می توانم از اینترنت استفاده کنم باز بعد از این که تلفن گذاشته می شود باز اینترنت قطع می شود و باید دوباره دیسکانکت و کانکت بشم!!!:n04:

دوستان شما میدونید که علتش چیه؟

در ضمن قبلا درست بود و تازگی ها اینجوری شده!!!

به نظرتون ممکنه ماله اسپلینتر باشه یا نه؟ چونمیگم اگر اون مشکل داشته باشه که نباید وصل بشه!!!

لطفا کمک کنید....:n16:

منتظتونم..........

خیلی ممنون.......

اسپلیتر طبق استاندارد خودش نصب شده؟
سیم کشی خونه مشکلی نداره؟
تاپیک زیر هم می تونه کمک کنه:
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

safffat
17-07-2013, 18:17
اسپلیتر طبق استاندارد خودش نصب شده؟
سیم کشی خونه مشکلی نداره؟
تاپیک زیر هم می تونه کمک کنه:
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون./

ولی منظورتون رو از استاندارد نفهمیدم ولی فکر نکنم در سیم کشی مشکلی داشته باشه چون تا چند هفته پیش بدون هیچ مشکلی کار می کرد و با تلفن مشکلی نداشت!!!

فکر نکنم هم اسپلینتر غیر استاندارد باشه چون یک طرفش به سوکت ورودی وصل شده و دو سوکت طرف دیگر دیگر به مودم و تلفن وصل شده!!!

می خواستم بدونم ممکنه از اسپلینتر باشه که برم عوضش کنم؟

چون می گم وقت های دیگر مشکلی نداره و فقط در همین مورد است، باز هم نظرتون اینه که برم اسپلینتر رو عوض کنم؟!

ممنون دوستان....

منتظرتونم......:n28:

J@viD
17-07-2013, 18:29
منم همچین مشکلی دارم تا زمانی که خط تلفن رو اشغال نکنم چراغ اینترنت سبز نمیشه
مشکل هم از سمت مخابراته من از سمت خودم همه چی رو چک کردم سالم بود
زنگ بزن پشتیبانی البته کمکی از دستشون بر نمیاد چون یه مشت گوساله بیسواد اونجا نشستن
من نزدیک 6 ماهه این مشکلو دارم نتونستن درستش کنن

safffat
17-07-2013, 19:01
منم همچین مشکلی دارم تا زمانی که خط تلفن رو اشغال نکنم چراغ اینترنت سبز نمیشه
مشکل هم از سمت مخابراته من از سمت خودم همه چی رو چک کردم سالم بود
زنگ بزن پشتیبانی البته کمکی از دستشون بر نمیاد چون یه مشت گوساله بیسواد اونجا نشستن
من نزدیک 6 ماهه این مشکلو دارم نتونستن درستش کنن

داداش یعنی مطمئنی درست نمیشه؟!

چون بعید می دونم از طرف مخابرات باشه!!!

چون دوستم هم از مخابرات اینترنت داره ولی مال اون قطع نمیشه البته سرویس دهنده اون یک جایه دیگری است ولی مخابرات است!!!

لطفا کمکم کنید....

اگر راهی هست لطفا دریغ نکنید.......

بالاخره چی کار کنم؟ یعنی مال اسپلینتر نیست؟

safffat
17-07-2013, 21:33
دوستان هیچ روش دیگری به ذهنتون نمیرسه یا اگر نظری دارید بفرمایید.

خوشحال میشم........

منتظر نظراتتان هستم........

Armin.Computer
17-07-2013, 22:57
خیلی ممنون./

ولی منظورتون رو از استاندارد نفهمیدم ولی فکر نکنم در سیم کشی مشکلی داشته باشه چون تا چند هفته پیش بدون هیچ مشکلی کار می کرد و با تلفن مشکلی نداشت!!!

فکر نکنم هم اسپلینتر غیر استاندارد باشه چون یک طرفش به سوکت ورودی وصل شده و دو سوکت طرف دیگر دیگر به مودم و تلفن وصل شده!!!

می خواستم بدونم ممکنه از اسپلینتر باشه که برم عوضش کنم؟

چون می گم وقت های دیگر مشکلی نداره و فقط در همین مورد است، باز هم نظرتون اینه که برم اسپلینتر رو عوض کنم؟!

ممنون دوستان....

منتظرتونم......:n28:

مشکل از اسپلیتر باشه؟
شاید مشکل باشه
ولی می تونید مودم رو مستقیم کنید ببینید مشکل دارید یا نه
یا می تونید در مسیر مودم از اسپلیتر استفاده نکنید و اسپلیتر فقط برای تلفن باشه

bankggs
17-07-2013, 23:22
دوست عزیز اسپیلتر جدید بخر ببین خوب میشه یا نه چون میگی قبلا این مشکل رو نداشتی احتمالش هست از اسپیلتر باشه :n16:

arashsard
17-07-2013, 23:29
یه عکس از مودمت بزار ... از SNR بزار ببینم وضعیت خطتت چه جوریه ....

J@viD
18-07-2013, 00:44
من با چنتا اسپلیتر تست کردم درست نشد
مودم هم مستقیم وصل کردم بازم نشد
نظر من اینه که از سمت مخابراته

safffat
18-07-2013, 16:39
یه عکس از مودمت بزار ... از SNR بزار ببینم وضعیت خطتت چه جوریه ....

سلام داداش./

این قسمتی که گفتی کجاشه که من عکسش رو برات بذارم داداش؟!

Armin.Computer
18-07-2013, 16:45
سلام داداش./

این قسمتی که گفتی کجاشه که من عکسش رو برات بذارم داداش؟!

وارد مودم شو 192.168.1.1
با توجه به مودم می تونی پیدا کنی
معمولا تو قسمت استاتیک هستن

safffat
18-07-2013, 16:56
وارد مودم شو 192.168.1.1
با توجه به مودم می تونی پیدا کنی
معمولا تو قسمت استاتیک هستن

سلام داداش

بفرمایید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمک کنید خیلی کارم به هم خورده!!!

Armin.Computer
18-07-2013, 17:01
سلام داداش

بفرمایید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمک کنید خیلی کارم به هم خورده!!!

snr زیاد جالب نیست!
دوست عزیز میشه بقیه مقادیرم بزاری :دی

safffat
18-07-2013, 17:22
snr زیاد جالب نیست!
دوست عزیز میشه بقیه مقادیرم بزاری :دی

بفرما داداش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه خوب بگید باید چی کار کنم؟

طفا کمک کنید هر دقیقه اعصابم بیشتر خورد میشه!!!:n03:

Armin.Computer
18-07-2013, 18:26
بفرما داداش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه خوب بگید باید چی کار کنم؟

طفا کمک کنید هر دقیقه اعصابم بیشتر خورد میشه!!!:n03:

همچین خطی تا حالا ندیدم!
اگر لینک دائم میره مشکل از نویز می توه باشه
حالا یا تو سیم کشی خونه هست یا از خونه تا مرکز مخابراتی

senaps
18-07-2013, 18:36
به نظر میرسه که این مشکل رو من هم دارم، با این تفاوت که باید سیستم رو خاموش کنم که مشکل رو در تاپیک مشکلاتش دارم پیگیری میکنم.... اگر به نتیجه رسیدین، لطفا به من هم اطلاع بدین....
من از ایلام هستم! (به نظر میرسه که مشکل سراسری و برای کاربران مخابرات باشه! :|)...

safffat
18-07-2013, 19:00
همچین خطی تا حالا ندیدم!
اگر لینک دائم میره مشکل از نویز می توه باشه
حالا یا تو سیم کشی خونه هست یا از خونه تا مرکز مخابراتی

داداش منظورت از این که "اگه لینک دائم میره از نویز می تونه باشه" یعنی چی؟

یعنی مشکل از نویزه؟

راستی چه چیزی براتون عجیب بود مگه کدوم قسمتش غیر طبیعیه؟

یعنی منظورتون مودم اشکال داره یا ISP ؟

من واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم!!!!

لطفا یک راه حل بذارید یعنی رم تنظیمات این بخشش رو ریست کنم درست میشه؟

Armin.Computer
18-07-2013, 19:05
داداش منظورت از این که "اگه لینک دائم میره از نویز می تونه باشه" یعنی چی؟

یعنی مشکل از نویزه؟

راستی چه چیزی براتون عجیب بود مگه کدوم قسمتش غیر طبیعیه؟

یعنی منظورتون مودم اشکال داره یا ISP ؟

من واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم!!!!

لطفا یک راه حل بذارید یعنی رم تنظیمات این بخشش رو ریست کنم درست میشه؟

ببینید جدا از بحث صفحه ی اطلاعات نویز مودم
شما اگر لینکت دائم قطع میشه یعنی مثلا 4 دقیقه وصله بعد چراغ ADSL خاموش میشه باید پیگیری کنی
معمولا این مشکل از نویز خط هست
تاپیک زیر هم مخصوص همین بحثه:

safffat
18-07-2013, 21:24
ببینید جدا از بحث صفحه ی اطلاعات نویز مودم
شما اگر لینکت دائم قطع میشه یعنی مثلا 4 دقیقه وصله بعد چراغ ADSL خاموش میشه باید پیگیری کنی
معمولا این مشکل از نویز خط هست
تاپیک زیر هم مخصوص همین بحثه:

سلام مجدد داداش!

نه به صورت خودکار قطع نمیشه و فقط وقتی تلفن برداشته می شود و گذاشته می شود قطع می شود که اگر حتی بین این دو گذاشتن و برداشتن دیسکانکت بشم و بعدش کانکت بشم حتی می تونم بینش هم از اینترنت استفاده کنم ولی مشکل من فقط همین است که چرا با برداشتن و گذاشتن تلفن اینترنت قطع می شود؟

Armin.Computer
18-07-2013, 21:49
سلام مجدد داداش!

نه به صورت خودکار قطع نمیشه و فقط وقتی تلفن برداشته می شود و گذاشته می شود قطع می شود که اگر حتی بین این دو گذاشتن و برداشتن دیسکانکت بشم و بعدش کانکت بشم حتی می تونم بینش هم از اینترنت استفاده کنم ولی مشکل من فقط همین است که چرا با برداشتن و گذاشتن تلفن اینترنت قطع می شود؟

اسپلیتر رو درست وصل کردی؟
خراب نشده باشه!

safffat
18-07-2013, 21:56
اسپلیتر رو درست وصل کردی؟
خراب نشده باشه!

داداش مگه نباید اگر اسپلینتر خراب شده باشه کلا به اینترنت وصل نشه؟

چون من در پست بالایی گفتم فقط در همون صورت قطع میشه و بقیه وقت ها به راحتی وصل میشم!:n13:

Armin.Computer
18-07-2013, 21:59
داداش مگه نباید اگر اسپلینتر خراب شده باشه کلا به اینترنت وصل نشه؟

چون من در پست بالایی گفتم فقط در همون صورت قطع میشه و بقیه وقت ها به راحتی وصل میشم!:n13:

ببین نمیش قطعی پاسخ داد
شما میگی گوشی رو برمیدارم اینترنت قطع میشه!
شما اول اسپلیتر و تلفن رو جدا به یک پریز بزن و مودم رو مستقیم ببین چی میشه

Pedram_IR
27-08-2013, 16:19
منم همین مشکل رو دارم، وقتی گوشی رو برمیدارم که زنگ بزنم چراغ اینترنت روی مودم قطع میشه و چراغ adsl هم چشمک زن میشه، دیگه با مصیبت دوباره وصل میشه، مثلا من امروز ظهر تمکاس گرفتم، اینترنت قطع شد، الان بعد از 5 ساعت دوباره وصل شد، اشکال از سیم کشی داخل خونه نیست چون رفتم مودم رو مستقیم وصل کردم به سیمهایی که داخل خونه دم درب ورودی اومده ولی باز هم این مشکل سر جاش بود.
به نظر شما اشکال از کجاست؟

mman1384
07-01-2014, 19:22
سلام دوستان من زمانی که اسپلیتر به مودم وصل میکنم اینترنتم سرعتش مثل دایل آپ میشه ولی زمانی که اسپلیتر رو بر میدارم درست میشه میشه من رو راهنمایی کنید در ضمن اسپلیتر رو روی یه مودم دیگه امتحان کردم درست بودش .ممکنه از تنظیمات مودم باشه؟؟؟؟مودم 2730u dlink

NAKOOT
15-05-2014, 18:46
درود
امروز نزدیک بود با راهنمایی اشتباه اپراتور 2020 مخابرات یک هزینه هنگفت روی دستم بمونه که با یکم فضولی مشکل رو خودم حل کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از جایی شروع شد که دیروز برای خونه جدید اینترنت مخابرات رو تهیه کردم (البته این داستان می تونه برای هر سرویس دهنده اینترنتی اتفاق بیوفته) هر کاری می کردم اتصال اینترنت برقرار نمی شد، بارها و بارها تماس با پشتیبانی بی فایده بود، در نهایت امروز متوجه شدم که با برداشتن گوشی تلفن اتصال اینترنت برقرار می شه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکل رو گفتم، اپراتور توضیح داد که اشکال از سیم کشی ساختمان هستش و حتی با آوردن سیم کش هم نمی شه اتصالی رو پیدا کرد تا این نویز بر طرف بشه و به کل باید سیم کشی تعویض بشه! من که نا امید از همه جا بودم به فکرم رسید که شاید ایراد از 2 شاخه تلفن که سوکت بهش وصل هستش باشه، در نهایت دل و روده 2 شاخه رو ریختم بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و کیت ضد برق داخلش رو انداختم دور و سیم ها رو مستقیم به دو شاخه و سپش به پریز وصل کردم، مشکل بر طرف شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در نتیجه اگر شما هم این مشکل رو پیدا کردید کافیه از 2 شاخه غیر ضد برق استفاده کنید.
همین دیگه! خدافس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

takpar110
17-09-2014, 12:44
درود
امروز نزدیک بود با راهنمایی اشتباه اپراتور 2020 مخابرات یک هزینه هنگفت روی دستم بمونه که با یکم فضولی مشکل رو خودم حل کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از جایی شروع شد که دیروز برای خونه جدید اینترنت مخابرات رو تهیه کردم (البته این داستان می تونه برای هر سرویس دهنده اینترنتی اتفاق بیوفته) هر کاری می کردم اتصال اینترنت برقرار نمی شد، بارها و بارها تماس با پشتیبانی بی فایده بود، در نهایت امروز متوجه شدم که با برداشتن گوشی تلفن اتصال اینترنت برقرار می شه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکل رو گفتم، اپراتور توضیح داد که اشکال از سیم کشی ساختمان هستش و حتی با آوردن سیم کش هم نمی شه اتصالی رو پیدا کرد تا این نویز بر طرف بشه و به کل باید سیم کشی تعویض بشه! من که نا امید از همه جا بودم به فکرم رسید که شاید ایراد از 2 شاخه تلفن که سوکت بهش وصل هستش باشه، در نهایت دل و روده 2 شاخه رو ریختم بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و کیت ضد برق داخلش رو انداختم دور و سیم ها رو مستقیم به دو شاخه و سپش به پریز وصل کردم، مشکل بر طرف شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در نتیجه اگر شما هم این مشکل رو پیدا کردید کافیه از 2 شاخه غیر ضد برق استفاده کنید.
همین دیگه! خدافس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
این دکمه تشکر رو پیدا نکردم،
انصافا" منم از یه هزینه ی اضافی نجات دادی، 4 تا گوسفند نشستن اونجا الکی راهنمایی می کنند
دمت گرم

احمد8
08-10-2014, 10:27
سلام من از بسته ی اینترنتی ایرانسل یک ماهه استفاده میکنم ولی بعد از دو روز با وجود داشتن حجم کافی اینترنت گوشی با وجود داشتن انتن پیام هارو ارسال نمیکنه

Armin.Computer
08-10-2014, 11:39
سلام من از بسته ی اینترنتی ایرانسل یک ماهه استفاده میکنم ولی بعد از دو روز با وجود داشتن حجم کافی اینترنت گوشی با وجود داشتن انتن پیام هارو ارسال نمیکنه

دوست عزیز تاپیک جدید بزنید
و مشکلتون رو شفاف تر اعلام کنید
موفق باشید