PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر خروجی های سبز و قرمز و آبی (همون سه خروجی برای کارت صدا مادربورد)

kingkiller13
17-07-2013, 13:27
با سلام خدمت دوستان عزیز .
من میخواستم بدونم که آیا کسی می دونه چجوری باید جای ورودیه سبز را با یه ورودیه دیگه عوض کنم آخه ورودیه سبزم فکر کنم ایراد پیدا کرده.:n03:

saeed_136915
17-07-2013, 13:37
من میخواستم بدونم که آیا کسی می دونه چجوری باید جای ورودیه سبز را با یه ورودیه دیگه عوض کنم آخه ورودیه سبزم فکر کنم ایراد پیدا کرده.:n03:

سلام
سوالتون واضح نیست.
منظورتون خروجی صدا هست؟؟
اگه سوکتش ایراد داره باید بدین بیرون واسطون عوض کنن. یا اگه گارانتی داره بدین گارانتی

kingkiller13
17-07-2013, 13:49
من قبلا تو ویندوز XP این کارو انجام داده بودم یعنی با برنامه جای خروجی صدا (سبز) را با خروجی آبی عوض کردم.

saeed_136915
17-07-2013, 19:16
من قبلا تو ویندوز XP این کارو انجام داده بودم یعنی با برنامه جای خروجی صدا (سبز) را با خروجی آبی عوض کردم.

من که فکر نکنم همچین چیزی بشه. چون سوکت سبز خروجی هست و سوکت آبی ورودی صدا؛ از نظر سخت افزاری فکر نکنم بشه. شاید دوستان دیگه بهتر بتونن کمک کنن

kasra2002
18-07-2013, 09:56
دوست عزیز منظورتون واضحه
اگه کارت صداتون realtek باشه باید آخرین درایورشو نصب کنید که با اون برنامه خاص خودش با آیکون نارنجی رنگ کنار ساعت نصب میشه و در اون میتونید ورودی و خروجی ها رو انتخاب کنید