PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گرافیک 5450 روی سیستمم کامل کار میکنه ؟

Bkhajeh
17-07-2013, 03:23
با سلام به اساتید محترم

من مادربردم Gigabyte هست و مدل دقیقش رو هم نمیدونم :n13:
ولی این رو مطمئنم که DDR2 800 هستش

میخواستم بپرسم که :

1. آیا این گرافیک ( 5450 ) روی سیستمم کار میکنه ؟ ( چون دی دی آر 2 هست )
2. خروجی مادربردش که خروجی خاصی نیست ؟ ( امکان داره اصلا خروجیش به مادربردم وصل بشه ؟ )
و این که گرافیک خوبی هست یا نه ؟

white boy
17-07-2013, 10:27
شما برای این که بدونی این گرافیک به سیستم شما میخوره یا نه باید مدل دقیق مادر برد رو بدونید ( با برنامه cpu-z میتونی بفهمی) ولی فکرمیکنم که بخوره ..
سوال دوم رو متوجه نشدم !
گرافیک جزو ضعیف ترین گرافیک هاست . اگر برای بازی می خوای این رو خریداری کنی پیشنهاد میکنم که این کار رو نکنی وحداکپر بودجتون رو بگید تا دوستان بهتر کمک کنند.

Ali*Reza
17-07-2013, 12:44
براى ساپورت کردن گرافيکهاى بروز بايد مادربوردتون شکاف PCIe داشته باشه که احتمالا داره.
گرافيک مد نظرتون همونطور که گفته شد جزو ضعيفترين کارتهاى موجود هست که اگر کاربردتون گيم هست خيلى مناسب نيست.

Bkhajeh
17-07-2013, 16:24
یه دنیا ممنون من که خریدم ولی منظورتون رو اصلا نمیفهمم
من خودم با این گرافیک بازی کردم با 1 گیگش
gta iv رو در حد باقلوا میتونی بازی کنی battlefield 3 هم که گرافیکش تقریبا بالاترین گرافیک هست رو هم من بازی کردم و هیچ ایرادی نداشت
و call of duty black ops 2 رو هم عالی ساپورت میکرد pes 2013 رو هم روی high quality میشه بازی کرد

ولی نتنها شما بلکه خیلی های دیگه هم این حرف رو میزنن که خرید این گرافیک برای گیمینگ یه اشتباه بزرگه
میشه یه خورده توضیح بدید .

Ali*Reza
17-07-2013, 18:14
گرافیک 5450 جزو ضعیفترین گرافیکهای موجود در بازار هست. در مورد اجرا کردن باریها مشکلی نداره و اجرا میکنه ولی در تنظیمات پایین. در تنظیمات بالاتر فریم خوبی نمیگیرین. البته به رزولوشنی که بازی میکنین هم بستگی داره.