PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوس (قوز) کمر و افتادگی شانه ها

arash-king
16-07-2013, 20:01
سلام دوستان ....

من 19 سالمه و الان خیلی وقته که دچار قوس کمر ( ناحیه بالاتنه ، تقریبا پشت قلب ) شدم البته خیلی زاویه نداره ولی بالاخره تو فکرشم که همین یه ذره را هم رفع و رجوع کنم
علاوه بر قوس کمر ، دچار افتادگی شانه و کتف هم هستم ... یعنی چون از بچگی همیشه کیفم را روی دوش سمت راست مینداختم ، الان پایین تر از دوش سمت چپم هست !
و وقتی هم که راه میرم خودم احساس میکنم که دچار استایل بدی هستم و چندبار هم اطرافیان گفتن که سینه را صاف کن راه برو

حالا به فکر این افتادم که تو این تابستون که دانشگاه هم نمیرم و تقریبا همیشه خونه ام ، بتونم کارهایی کنم که این قوس و افتادگی حل بشه !

چندماه پیش وقتی توی خونه بدنسازی میکردم و تحرک داشتم ، یکم بهتر راه میرفتم و تقریبا سینه ام صاف شده بود و همه میگفتن ادامه بده داره خوب میشه !

ولی الان تصمیم گرفتم برم باشگاه و به صورت تخصصی تر کار کنم ! حالا میخواستم ببینم اگه برم باشگاه میشه درست شه ؟!

سوال اصلی من اینه که چون شانه هام افتاده ، اگه باشگاه برم هم همین موضوع ادامه داره یا خود به خود و با ورزش کردن همسطح میشن !؟؟؟؟

ممنون

VAHID
16-07-2013, 21:42
سلام دوست عزیز

به بخش مربوطه مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ پزشكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])