PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا مرز 1500

Ship Storm
16-07-2013, 15:39
سلام دوستان
من میخوام یک گوشی بخرم تا مرز 1500
خودم مد نظرم S4 Mini هست ، هم دو سیم کارته و هم گوشی جدیدی هستش البته هدف من از خرید گوشی دسترسی به اینترنت از طریق گوشی هست و برام خیلی مهمه که از اینترنت اپراتورهای تلفن همراه استفاده کنم روی گوشی و واسه این منظور دارم گوشی رو میگیرم .
میخوام بدونم آیا خرید این گوشی با این قیمت گزینه مناسبی هست یا خیر ؟ اگر نه چرا ؟ و اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

m0fidi
16-07-2013, 15:51
سلام بله چرا خوب نباشه شما s3هم میتونید بگیری ولی خوب این جدیدتره دیگه.اینم بگم که نه تنها این بلکه تمام اسمارت فون ها حتی ارزان قیمت ها هم این کارها رو میتونند انجام بدن ولی خوب قابلیت ها و کیفیت سری s سامسونگ یه چیز دیگست .
وبا قابلیت direct WiFi دیگران هم میتونند با device خودشون از اینترنت شما هم استفاده کنند (البته با اجازه ی شما).:n06:

Ship Storm
16-07-2013, 15:58
خیلی تفاوت با s4 داره ؟ آیا هزینه 500 تومن بیشتر برای خرید s4 بصرفه هست ؟

Iloveu-ALL
16-07-2013, 17:48
خیلی تفاوت با s4 داره ؟ آیا هزینه 500 تومن بیشتر برای خرید s4 بصرفه هست ؟

s4 mini بگیر

NOR-1
16-07-2013, 19:18
۱۵۰۰ هم برای یه گوشی زیاده چه برسه به ۲ تومان اگه حافظه برات مهمه +one x بگیر قدیمی هم نیست بعد از one میشه این خلاصه گوشی عمریه
اگر هم اینترنت برات مهمه اصلا گوشی نگیر ایپد بگیر
اول با گوشی کامل کار کن بعد بگیر

maziarzar
19-07-2013, 19:12
اگه از این مدل خوشت اومده باید کمی صبر کنی قیمتش متعادل بشه
ولی اگه یه گوشی خوب میخوای که ارزش خرید بالایی هم داشته باشه
گلکسی نوت2 حدود1600تومنه ولی ارزششو داره

soranstar
23-07-2013, 00:15
سلام دوستان
من میخوام یک گوشی بخرم تا مرز 1500
خودم مد نظرم S4 Mini هست ، هم دو سیم کارته و هم گوشی جدیدی هستش البته هدف من از خرید گوشی دسترسی به اینترنت از طریق گوشی هست و برام خیلی مهمه که از اینترنت اپراتورهای تلفن همراه استفاده کنم روی گوشی و واسه این منظور دارم گوشی رو میگیرم .
میخوام بدونم آیا خرید این گوشی با این قیمت گزینه مناسبی هست یا خیر ؟ اگر نه چرا ؟ و اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز، این گوشی با توجه به دو سیم کارته بودنش (البته اگه همزمان فعال باشه) گوشیه خوبیه و از نظر سخت افزاز نیازای شما رو جواب میده ولی قیمتش یه مقدار بالاس با توجه به گوشی های هم رده، اگه یه مدت صبر کنید، قبمتش متعادل میشه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta