PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت درایور کارت گرافیک

m_sport
16-07-2013, 15:33
سلام
برای اپدیت درایور XFX AII Radeon 5770 این لینک رو پیدا کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه قسمت داره .....هر سه تا باید نصب بشه؟....Catalyst Software Suite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) --------.Latest Beta Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---------.AMD Catalyst Application Profiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

واقعا اپدیت تاثیری داره؟

Master Root
16-07-2013, 15:45
من پیشنهاد میکنم با Driver Pack solution یکبار سیستم را چک کنید و اگر نتونست نصب کنه به اینترنت وصل بشید و آپدیت کنید.
بله آپدیت تاثیر داره .
اگر از فایل فوق میخواهید استفاده کنید Latest Beta Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بزنید.

m_sport
16-07-2013, 18:05
من پیشنهاد میکنم با Driver Pack solution یکبار سیستم را چک کنید و اگر نتونست نصب کنه به اینترنت وصل بشید و آپدیت کنید.
بله آپدیت تاثیر داره .
اگر از فایل فوق میخواهید استفاده کنید Latest Beta Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بزنید.

driver pack solution کجاست؟....به جز Latest Beta Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون دو تا فایل به چه دردی میخوره

EXTREME
16-07-2013, 21:42
سلام
برای اپدیت درایور XFX AII Radeon 5770 این لینک رو پیدا کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه قسمت داره .....هر سه تا باید نصب بشه؟....Catalyst Software Suite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) --------.Latest Beta Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])---------.AMD Catalyst Application Profiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

واقعا اپدیت تاثیری داره؟

برای دانلود درایور کاتالیست رو نصب کنید شامل display drivet و نرم افزار های دیگر هم هست کدک ها رو هم میتونید دانلود و نصب کنید

Master Root
17-07-2013, 12:45
همونطور که دوستمون توضیح دادند
.Catalyst Software Suite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای کدک ها هست که میشه اونم نصب کنید.

m_sport
17-07-2013, 14:27
سلامچطور میتونم بفهمم این آپدیتی که کردم واقعا چقدر تو کارایی کارت گرافیک تاثیر داشته؟امتیازی که خود ویندوز تو قسمت RATEمیده که فرقی نکرد!!!

EXTREME
17-07-2013, 16:44
سلامچطور میتونم بفهمم این آپدیتی که کردم واقعا چقدر تو کارایی کارت گرافیک تاثیر داشته؟
امتیازی که خود ویندوز تو قسمت RATEمیده که فرقی نکرد!!!

تو بازی و فیلم میشه فهمید تا حدودی