PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور پچ 1.41 بازی battlefield 2

teyhoo83
16-07-2013, 12:33
سلام دوستان من خودم با مشکل پچ 1.41 مواجه شدم که میگفت cant find file battlefield 2و تو سایت های خارجی کلی گشتم تا تونستم راه حل رو پیدا کنم.:n02::n02::n02::n02:
1-به داخل ریجستری خود مراجعه کنید از طریق run وداخل اون بنویسید regedit و به ترتیب به قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2و راست کلیک کنید ویک string value باز کنید و اسم اون رو عوض کنید و اسمش رو بزارید InstallDir و بعد داخلش برید ودر قسمت value data ادرس قسمت بازیتون رو بدید دقت کنید که اولش با دو تا اسلش شروع بشه نه یکی. . بعد برید سراغ پچ و دیگه خبری از اون ارور cant find file battlefield 2 مزخرف نیست.

توجه:بازی رو در داخل در داخل درایو c بریزید و اگر بازیتون تو فولدر Electronic Arts داخلش در پوشه EA GAMES نبود اونجا ببرید.

2- این قسمت برای افرادی که اصلا داخل ریجستری شون در قسمت EA GAMES BATTLEFIELD 2 نیست.
این فیلم رو کامل نگاه کنید این هم فایل که باید دانلود کنید.

این فایل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیلم اموزشی:

موفق باشید

ali 1239
02-12-2014, 19:40
سلام . ببخشید من این کار هایی که گفتین انجام دادم .دانلود هم کردم ولی باز هم ارور می ده.چی کار کنم؟میشه توضیح بیشتری به من بدین؟راستی منظور از اولش اسلش باشه چیه؟ممنون از سایت خوبتون.:n02:

ali-u
03-12-2014, 00:09
سلام . ببخشید من این کار هایی که گفتین انجام دادم .دانلود هم کردم ولی باز هم ارور می ده.چی کار کنم؟میشه توضیح بیشتری به من بدین؟راستی منظور از اولش اسلش باشه چیه؟ممنون از سایت خوبتون.:n02:

چه خطای میده؟

/ : اسلش

Ditto mark
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali 1239
03-12-2014, 20:24
این ارور رو می ده:(cant find install folder for battlefield 2 (TM

ali-u
03-12-2014, 20:48
این ارور رو می ده:(cant find install folder for battlefield 2 (TM

"توضیح کامل تو پست پایین "

ali 1239
03-12-2014, 21:58
ببخشیدمن هرکاری که گفتین انجام دادم البته تو ریجستری چیز هایی که گفته بودین اومده بود.من هم انجام دادم.آدرس نصب بازی رو نوشتم ،اون فایل رو همون طوری که گفتین انجام دادم بازی رو هم تو درایو c هم نصب کردم حتی تو درایو های دیگه هم نصب کردم .اسلش هایی که گفتین بزارم رو هم انجام دادم.اشکال از کامپیوترم هم نیست رم 6 گرافیک 4.به نظرشما چیزی رو جا انداختم؟واقعا ببخشید اگه وقتتون روگرفتم .باتشکر:n02:

ali-u
04-12-2014, 00:05
ببخشیدمن هرکاری که گفتین انجام دادم البته تو ریجستری چیز هایی که گفته بودین اومده بود.من هم انجام دادم.آدرس نصب بازی رو نوشتم ،اون فایل رو همون طوری که گفتین انجام دادم بازی رو هم تو درایو c هم نصب کردم حتی تو درایو های دیگه هم نصب کردم .اسلش هایی که گفتین بزارم رو هم انجام دادم.اشکال از کامپیوترم هم نیست رم 6 گرافیک 4.به نظرشما چیزی رو جا انداختم؟واقعا ببخشید اگه وقتتون روگرفتم .باتشکر:n02:

شما مراحل پایین رو به ترتیب انجام بده

بازی رو تو مسیر
D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2
نصب کن

فایل bf2.reg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و اجرا ش کن

(اگه خواستی تو محل دیگری نصب کنی فایل ریجستری رو باید ویرایش کنی)

بعد از قسمت بخش ریجستر
تو محل عکس زیر یک string value ایحاد کرده به نام InstallDir

تو قسمت valu data محل بازی رو کپی کن

D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2

بعد referesh , سپس ریجستری رو ببند و پچ رو نصب کن

lhihfd
11-01-2015, 15:34
سلام داداش من همه کارها رو انجام دادم ولی میگهpaching faild چه کار کنمم؟
ممنون.:n35::n36:

ali 1239
05-05-2015, 21:04
ببخشید.سلام.ممنون از سایت خوبتون.من مشکلم حل شد الان پچ رو نصب می کنم ولی متاسفانه یه مشکله دیگه درست شد وقتی پچ رو نصب می کنم و می رم تو بازی ولی هنوز تو نرفته یهو می پره بیرون بعد یه فایل دیگه ای اضافه شده که اسمش هست DIAG. exe هست که وقتی اجرا می کنم می گه لطفا سی دی رو بزارید.خواهش می کنم کمکم کنید دارم نابود میشم.مخم هنگ کرده.

ali-u
05-05-2015, 22:31
ببخشید.سلام.ممنون از سایت خوبتون.من مشکلم حل شد الان پچ رو نصب می کنم ولی متاسفانه یه مشکله دیگه درست شد وقتی پچ رو نصب می کنم و می رم تو بازی ولی هنوز تو نرفته یهو می پره بیرون بعد یه فایل دیگه ای اضافه شده که اسمش هست DIAG. exe هست که وقتی اجرا می کنم می گه لطفا سی دی رو بزارید.خواهش می کنم کمکم کنید دارم نابود میشم.مخم هنگ کرده.

بعد از نصب باید کرک دوباره بریزی

no dvd 1.41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali 1239
06-05-2015, 17:40
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم.من بازی رو از اول ریختم.بعد. بعد پچ1. 41 رو در محل نصب بازی کپی کردم.بعد پچ رو نصب کردم.بعد کرکی که گفته بودید دانلود کردم که حاوی دو فایل بنام های bf2.exe و rzr-b241 بود.بعد این دو فایل رو در محل نصب بازی کپی کردم.بعد وارد بازی شدم ولی باز هم تو نرفته می پره بیرون.باید چی کار کنم؟می خواین عکس بگیرم بفرستم؟

ali 1239
06-05-2015, 18:39
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم.من بازی رو از اول ریختم.بعد. بعد پچ1. 41 رو در محل نصب بازی کپی کردم.بعد پچ رو نصب کردم.بعد کرکی که گفته بودید دانلود کردم که حاوی دو فایل بنام های bf2.exe و rzr-b241 بود.بعد این دو فایل رو در محل نصب بازی کپی کردم.بعد وارد بازی شدم ولی باز هم تو نرفته می پره بیرون.باید چی کار کنم؟می خواین عکس بگیرم بفرستم؟

ali-u
06-05-2015, 18:44

بازی رو اجرا کن - بعد از قسمت task maneger تسک منجر - تب processes - رو فایل bf2 راست کلیک - set affinity
تیک همه cpu ها جز cpu 0 رو بردار - ok

teyhoo83
19-07-2015, 12:59
سلام دوستان خیلی وقت بود نبودم.
دقت کنید از اول بازی رو باید در درایوی که ویندوز رو نصب کردین نصب کنین.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk