PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل از دست رفتن اطلاعات فلش

alipencia
16-07-2013, 11:29
سلام دوستان...من یک فلش 8 گیگ اچ پی دارم توش ی سری اطلاعات از قبیل اهنگ و کلیپ و پی دی اف و ... داشتم و بیشتر وقتا ازش تو فرستنده اف ام اهنگ گوش میدم...دیروز که وصلش کردم به سیستم دیدم ی سری اطلاعاتم از دست رفته و جاش فایل های حجیم ناشناخته اومده دلیلش چیه که اینطور شده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
16-07-2013, 12:46
سلام
من هم این مشکل رو با فلشم دارم که HP هست ولی 16 گیگ هست. مدلش هم فکر کنم w22v باشه (بدنه فلزی). مال شما هم این مدل هست؟؟؟
من امتحان نکردم اطلاعات رو ریکاوری کنم (فکر نکنم هم بشه) ولی شما میتونین با یه نرم افزار ریکاوری امتحان کنین شاید اطلاعاتتون برگشت

alipencia
16-07-2013, 13:33
برای منم همینه دقیقا منتها 8 گیگش...والا خوشبختانه از اطلاعات ی نسخه تو سیستم دارم...بدون شک با ریکاوری بر نمیگرده...شما خود به خود فلشت اینطور شده؟

saeed_136915
16-07-2013, 13:52
برای منم همینه دقیقا منتها 8 گیگش...والا خوشبختانه از اطلاعات ی نسخه تو سیستم دارم...بدون شک با ریکاوری بر نمیگرده...شما خود به خود فلشت اینطور شده؟

بله من هم هر بار که به ایکس باکس وصل میکردم اینجوری میشد. وقتی روی کامپیوتر باهاش کار میکنم مشکلی نداره. فکر کنم جریان کشی زیاد داره و دستگاه های دیگه نمی تونن درست جریانش رو تامین کنن