PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WinDows 7

S0R3N4
16-07-2013, 01:14
سلام
خسته نباشید
یه سوال مهم داشتم؛
من به دنبال آخرین نگارش ویندوز 7 هستم؛(همراه با سرویس پک و آخرین آپدیت های مایکروسافت) و نسخه ی Ultimate اونو میخوام؛
فقط برام مهمه که این ویندوز نسخه ی دستکاری نشده و اورجینال مایکروسافت باشه؛
واسه اطمینان از این موضوع ایا امکان دانلود مستقیم از خود سایت مایکروسافت وجود داره؟

javan01
16-07-2013, 03:35
بفرما از لینک زیر دانلود کن
English x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
English x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا نسخه اولتیمیت هست همراه سروریس پک 1 آپدیتهاش را هم باید خودت بگیری با این برنامه WindowsHotfixDownloader توی سافت پدیا هست
از اینجا بعدش را بلد نیستم فقط میدونم که باید بریزی تو پوشه update یکی از همون ایزوها،البته باید ویندوزت را بوتیبل بسازی
این سایت هم که ازش لینک گذاشتم ماله دیجیتال ریور هست که partner مایکروسافت هستش و ویندوز 100 درصد تمیز هست
البته اگر ندونستی دانلود کنی بخاطر تحریمه،هرچند بعضی مواقع با تعویض دی ان اس میشه
درنهایت اگر نتونستی روی مدیافایر ریموت کن بعد دانلود کن

S0R3N4
16-07-2013, 21:47
این چه BUILD از ویندوز سونه؟
نهایی ترین نسخه ی ویندوز 7 هست؟!!
مطئنی نسخه ی رسمی و دستکاری نشده ی مایکروسافته؟!
پس چرا به همراه آخرین اپدیت هاش نیس؟

javan01
17-07-2013, 15:32
گفتم که نسخه ultimate هستش،و نهایی ترین نسخش هست 100% بهت اطمینان میدم دستکاری نشده هست اینایی که همراه آخرین اپدیت هاش هست همون ویندوزهای دستکاری شده هست مایکروسافت هنوز نسخه سرویس پک 2 ارائه نداده به همین علت آپدیت هاش همراهش نیست

javan01
17-07-2013, 15:48
اینم فایل توررنت نسخه msdn
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی همون اولی لینک مستقیم هست بهتره
فرق اینم اینه که مایکروسافت لینک فایل دومی را فقط به مشترکهاش میده
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=Windows 7&ProductFamilyId=0&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0) هم میتونی مشخصات فایل ایزو دانلود شده توسط توررنت را چک کنی تا مطمئن شی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Eblis 2011
17-07-2013, 15:55
سلام ./
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یه سر بزن ؛ شاید خوشت اومد!

خط تیره رو وردار.

S0R3N4
18-07-2013, 23:15
اینم فایل توررنت نسخه msdn
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی همون اولی لینک مستقیم هست بهتره
فرق اینم اینه که مایکروسافت لینک فایل دومی را فقط به مشترکهاش میده
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=Windows 7&ProductFamilyId=0&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0) هم میتونی مشخصات فایل ایزو دانلود شده توسط توررنت را چک کنی تا مطمئن شی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینکه از خود مایکروسافت مستقیما دانلود کنم نسخه ی نهایی و سپس با همون Windows Upadate ویندوز رو به آخرین آپدیت هاش مجهز کنم بهتره ؟
یا برم یه نسخه ی دستکاری شده که همراه آخرین آپدیت هاست رو دانلود کنم ؟!!

راستی؟؟
فرق این 2 دقیقا چیه؟!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی؛اون لینکی که Eblis 2011 گذاشت چطوره به نظرت؟!

javan01
19-07-2013, 05:42
سلام
این عکسی که گذاشتی هنوز وارد ایمیل هات میل یا الان که شده اوت لوک نشدی بخاطر همین دانلود را نشون میده وگرنه اگر واردشی میبینی که نمیتونی دانلود کنی
اینا برای مشترکان مایکروسافت هست بعد یه نفر میگیره پخش میکنه توی نت بطورغیرقانونی
فرق نسخه N را هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی ببینی
ببین با ویندوز آپدیت نمیتونی بروزرسانی ها را نگه داره و اگر ویندوز را دوباره نصب کنی باید از نو دانلود کنی بخاطر همین گفتم WindowsHotfixDownloader را دانلود کن
تا ذخیره شون کنی
اون لینکی هم که دوستمون گذاشته مخصوص اعضای ویزه هست و نسخه دستکاری شده
من که خودم به این ویندوز ها اعتماد ندارم،
ولی یه سری ویژگی داره اونی که دوستمون گذاشته اونم اینه که هر نسخه را که بخوای چه 32 بیت چه 64 بیت چه نسخه حرفهای چه نسخه خانگی را بخولی میتونی نصب کنی
در هر صورت انتخاب با خودت هست