PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخدا اشکم در اومد دیگه

safarchi
14-07-2013, 15:11
اقا تو رو خدا کمک کند
من یه مودم مبیننت دارم که میواستم وارد تنظیمات مودم بشم به ادرس 192.168.0.1 رفتم یوزر و پس رو هم زدم ولی همش یه شکلی مثل زیر میشه هر چقدر هم ایسادم جواب نگرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اومدم ریست کنم گفتم حتما درست میشه درست که نشد هیچ دیگه به وای فای مودم هم نتونستم وصل بشم لپ تاپ یا گوشی وایفایش رو میشناسن ولی وصل نمیشه بهش یعنی اصلا پسوردش رو نمیپرسه جال اینجاست که مودم به اینترنت وصل میشه و منم با لن میتونم کانکت شم ولی وا فایش نمیشه احتمال میدم نصفه ریست شده درضمن اون صفحه هم موقع ورود به تنظیمات باز نشون داده میشه
نمیدونم چی کار کنم ایا نرم افزاری هست که شه مودم رو ریست کنه یا بشه با اون به تنظیمات مودم وارد شد یا نه
به نظرتون مودم خراب شده؟!!!

mohammad ahmadi
14-07-2013, 16:06
مدل مودمتون چیه؟ تا اون جایی که من میدونم با198.162.1.1 وارد تنظیمات میشه بعدشم باید به جای یوزرنیم و پسورد admin وارد کنی

safarchi
14-07-2013, 16:47
sw-9200 از این جدیداس
هم admin زدم هم system جواب نمیده تازه اگه غلظ بزنم میزنه غلطه

arash59b
14-07-2013, 17:13
اقا تو رو خدا کمک کند
من یه مودم مبیننت دارم که میواستم وارد تنظیمات مودم بشم به ادرس 192.168.0.1 رفتم یوزر و پس رو هم زدم ولی همش یه شکلی مثل زیر میشه هر چقدر هم ایسادم جواب نگرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اومدم ریست کنم گفتم حتما درست میشه درست که نشد هیچ دیگه به وای فای مودم هم نتونستم وصل بشم لپ تاپ یا گوشی وایفایش رو میشناسن ولی وصل نمیشه بهش یعنی اصلا پسوردش رو نمیپرسه جال اینجاست که مودم به اینترنت وصل میشه و منم با لن میتونم کانکت شم ولی وا فایش نمیشه احتمال میدم نصفه ریست شده درضمن اون صفحه هم موقع ورود به تنظیمات باز نشون داده میشه
نمیدونم چی کار کنم ایا نرم افزاری هست که شه مودم رو ریست کنه یا بشه با اون به تنظیمات مودم وارد شد یا نه
به نظرتون مودم خراب شده؟!!!

نصفه ریست شده یعنی چی:n02:. وقتی مودم رو ریست کنی تنظیمات وای فای از بین میره و شما باید وارد مودم بشید و دوباره یه پسورد جدید برای وای فای وارد کنید

اولا برای گرفتن جواب سریع مشکل تون رو تو انجمن مبین نت م مطرح کنید

دوما ممکنه مدم شما در حال اپدیت اتوماتیک باشه. ایا چراغ ها وای فای چشمک می زنه؟